Podmínky prodeje:

Milé maminky, babičky, tetičky,ale i tatínkové a dědouškové … vítejte na mém bazárku a děkuji vám že máte zájem o mé zboží. Prodávám věcičky po svých dětech, vnoučatech, vnoučátka máme čtyři a z toho jsou jedny dvojčátka takže spousta věciček a i celé rodině, nebo od kamarádek, které se s tímto prodejem nechtějí zabývat :-) .U každé věci přesně popisuji pokud má nějakou vadu.Může se stát že něco přehlédnu,ale i to se dá vyřešit společně k oboustranné spokojenosti. Preferuji rychlé obchůdky bez zbytečných průtahů. Pokud si poptávající něco zamluví a pak se neozve tak po 3 dnech jej vyřazuji ze zájemců, děkuji za pochopení.Zásilky - čili balíčky si účtuji dle tarifu české pošty. Nezasílám obyčejně a ani na dobírku. Nemám s tím dobré zkušenosti a i tady děkuji za pochopení.
Poštovné a balné za doporučenou zásilku je 49 Kč ( balíček do 5 cm ),
větší balíček např silnější bunda je 75,– až 80,– Kč
( v případě více věciček(, záleží na objemnosti je poštovné 112,– Kč ( do balíčku za tuto cenu se vejde opravdu hodně kusů :-). Je to balík do ruky …
Možnost osobního předání v Táboře a nebo v Borotíně.
Ještě bych chtěla uvést, že prodávám i na jiném portálu a může se stát že bude věc již prodaná a nebo zamluvená,proto poprosím o trpělivost, vždy vám odpovím. Děkuji za pochopení. !!! POKUD SI VYBERETE ZBOŽÍ NAD 799,– Kč MÁTE POŠTOVNÉ ODE MNE ZDARMA !!!
Maminky, babičky, tetičky a milý nakupující velice si vážím toho že si u mne vyberete nějakou tu potřebnou věc, která udělá ještě radost a službu někomu jinému. Přeji vám krásné dny plné sluníčka a pohody Jitka
Milí nakupující, jsem ráda že jste si našli chvilku podívat se na moje zboží a velice si toho vážím a děkuji. *** OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

  • Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka.


Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží a uchování po nezbytně dlouhou dobu.
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem zpracovávány.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »