Podmínky prodeje:

Milý nakupující, vítejte na mém bazárku a děkuji vám že máte zájem o mé zboží.Chtěla jsem vás všechny ubezpečit že se nemusíte obávat u mne nakupovat. Prodávám i jinde a to na např. mimiaukce.cz kde mne najdete pod ID 217425 Jitka Vančurová, mám zde přes 500 tisíc kladných hodnocení. Což mluví za vše. Na každé prodané zboží vystavuji doklad o koupi zboží. Platba je vždy u mne na účet a poté odesílám balíček doporučeně. Máte nejen vy,ale i já platby evidované na účtě. Prodávám věcičky po svých dětech, vnoučatech a i celé rodině, nebo od kamarádek, které se s tímto prodejem nechtějí zabývat :-) takže spoustu věcí.Také věci nové s visačkou, outletové. U každé věci přesně popisuji její stav a pokud má nějakou vadu atd. uvádím. Může se stát že něco přehlédnu,ale i to se dá vyřešit společně k oboustranné spokojenosti. Preferuji rychlé obchůdky bez zbytečných průtahů. Pokud si poptávající něco zamluví a pak se neozve tak po 3 dnech jej vyřazuji ze zájemců, děkuji za pochopení.Zásilky - čili balíčky si účtuji dle tarifu české pošty. Nezasílám obyčejně a ani na dobírku. Nemám s tím dobré zkušenosti a i tady děkuji za pochopení.
Poštovné a balné za doporučenou zásilku je 65 Kč ( balíček do 5 cm ),
větší balíček je 75,– až 85,– Kč
( v případě více věciček(, záleží na objemnosti je poštovné od 99,– až 159,–Kč,dle váhy a velikosti balíčku ( do balíčku za tuto cenu se vejde opravdu hodně kousků :-). Je to balík do ruky …
Možnost osobního předání v Táboře a nebo v Borotíně.
Ještě bych chtěla uvést, že prodávám i na jiném portálu a může se stát že bude věc již prodaná a nebo zamluvená,proto poprosím o trpělivost, vždy vám odpovím. Děkuji za pochopení.
Maminky, babičky, tetičky a milý nakupující velice si vážím toho že si u mne vyberete nějakou tu potřebnou věc, která udělá ještě radost a službu někomu jinému. Přeji vám krásné dny plné sluníčka a pohody Jitka
Milí nakupující, jsem ráda že jste si našli chvilku podívat se na mé zboží a velice si toho vážím a děkuji. *** OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

  • Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka.


Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží a uchování po nezbytně dlouhou dobu.


V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem zpracovávány.


KONTAKTNÍ ÚDAJE:

JITKA VANČUROVÁ
BOROTÍN 164
391 35
TEL:+420604133627
E- MAIL: vancurova.Jtk@seznam.cz
IČO: 735 00 259 ( NEJSEM PLÁTCE DPH)
Zodpovědná osoba
JITKA VANČUROVÁ

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »