Podmínky prodeje:

Vítám Vás ve svém internetovém bazárku BAZÁČEK. Jsem ráda, že jste sem nahlédli. Vždy uvádím, pokud má nějaká věc nějakou vadu. Může se stát, že si nějakého nedostatku nevšimnu, tak doufám, že se na mně nebudete zlobit. Pokud vás ještě něco jiného zajímá, klidně se ptejte. Pokud byste chtěli více fotek v případě zájmu, klidně nafotím. Věci jsou z nekuřáckého prostředí. Prodávám je proto, že jsou pro mně nebo pro mou rodinu nepotřebné a budu ráda, když někomu jinému poslouží a udělá radost.

Pokud mi napíšete, že máte zájem o nějakou věc a následně si koupi rozmyslíte, ocenila bych, kdybyste mi dali vědět, že už nemáte zájem. Pokud však neprojevíte zájem a to do 48 hodin, dávám zboží znovu do bazárku a vás jako zájemce smažu.

Pokud se vám bude zdát cena nepřijatelná, můžeme se domluvit na kompromisu.

Své zboží zasílám prostřednictvím České pošty buď jako doporučené psaní nebo jako doporučený balíček nebo dobírkou, záleží podle váhy a podle přání zákazníka. Pokud zákazník zvolí poslání dobírkou, tak budu požadovat Vaše telefonní číslo. Poštovné účtuji dle ceníku České pošty a za balné si nic neúčtuji. Pro urychlení poslání balíku preferuji oskenování nebo ofocení mobilem stvrzenku nebo jiný platný doklad. Pokud si ode mně objednáte zboží, očekávám od vás, že mi dáte vědět, že vám balíček dorazil v pořádku. Na platbu čekám max. 5 dní, poté zboží uvolním dalšímu zájemci.

Osobní převzetí je možné, pokud jste z okolí Šumperka nebo Zábřeha, mohli byste si pro věci dojet a ušetřit na poštovném.

Přeji Vám krásný nákup a doufám, že budete spokojeni.

Stránka:  1 2 Další »
Stránka:  1 2 Další »

Reklama