Podmínky prodeje:

Dobrý den,

děkuji, že jste si udělala čas prohlédnout si mnou nabízené zboží. Jsme nekuřácká sportovní rodina, oblečení peru v kvalitních pracích prostředcích, softshellové či s vodním sloupcem ve speciálních prostředcích. Věci se vždy snažím popsat (žmolíky, flíčky), pokud někde něco přehlédnu, ozvěte se prosím.
Na poštovném rozhodně vydělávat nechci, ale poštovné přeci jenom něco stojí, já jsem si ty ceny nevymyslela, bohužel se platí už i igelitky. Na vaše riziko mohu odeslat zásilku do 2 cm obyčejně. Pokud si to sami zadáte do aplikace, pak i přes Zásilkovnu.

Osobní odběr možný je ve Slaném, v Praze (1-2× týdně u metra Lužiny, nebo v pracovní době na letišti V.H.)., do Rožnova jezdíme několikrát ročně za rodinou (Velikonoce, advent, prázdniny).

Ceny v mém bazárku jsou pevně dané. Snažím se věci prodávat za ceny velmi přijatelné i přes většinou vysoké pořizovací ceny.
Na smlouvání o ceně typu: „Koupím, ale jen za dvacku“ nereaguji. Nereaguji ani na žádosti o přeměření oblečení a stélek. Věci vždy měřím při vkládání do bazárku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »