Podmínky prodeje:

Dobrý den,
děkuji, že jste si udělala čas prohlédnout si mnou nabízené zboží. Většinou nabízím nošené věci po dětech, vyjímečně nové, pokud jsme je nestihli unosit. Jsme nekuřácká rodina, oblečení peru v šetrných pracích prostředcích, softshellové či s vodním sloupcem ve speciálních prostředcích. Věci se vždy snažím popsat (žmolíky, flíčky), pokud někde něco přehlédnu, ozvěte se prosím. Na poštovném rozhodně vydělávat nechci, ale poštovné přeci jenom něco stojí. Menší balíčky je možné na vaše riziko odeslat i obyčejně. Osobní odběr možný je v místě bydliště event. v Praze (u metra Lužiny větš. středy a pondělky navečerevetn. či v pracovní době na letišti V.H.). Občas jezdíme do Rožnova p.R., předání je možné i po trase (Vysoké Mýto, Litomyšl, Pardubice..)

Komentář jako kupující udílím jako první. Jako prodejce pak jako druhá, mám i tak kontrolu, že jste zboží obdržela.

Maminkám, které nemohou ihned zaplatit ráda s platbou vždy počkám a zboží odložím, pokud se ve stanovený termín již neozvou, na maily nereagují, těmto maminkám sice nerada, ale musím udělit negativní komentář.

Ceny v mém bazárku jsou pevně dané. Snažím se věci prodávat za ceny velmi přijatelné i přes většinou vysoké pořizovací ceny.
Poslední dobou přibývá maminek, které smlouvají o ceně typu: „Koupím, ale jen za dvacku“. Rozhodla jsem se již více na takovéto nabídky či dotazy nereagovat. Děkuji za pochopení.

Případné dotazy ráda zodpovím. Hanka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama