Podmínky prodeje:

Milé maminky,
prodávám oblečení po mých dětech.
Snažím se ho co nejlépe popsat a změřit.
Vaše případné dotazy ráda zodpovím. Na Vaši odpověď čekám 24 hodin, poté vracím věc zpět do prodeje. Stává se totiž často, že se prodávající ptají, ale potom se již neozvou … Děkuji za pochopení.
K ceně oblečení je nutno připočítat poštovné. Oblečení zasílám doporučeně. Do výšky 5 cm balíčku je to 60 Kč, poté už je nutno poslat jako doporučený balík Česká pošta za 99 Kč (popř. i více, dle rozměrů krabice). Balíčky lze poslat i levněji přes Zásilkovnu - od 65 Kč. Výši poštovného upřesním u každé objednávky.
Na žádost mohu poslat i obyčejně - levněji za 30 Kč (jen u malých věcí do výšky balíčku 2 cm), ale je to na Vaši odpovědnost, nemám pak podací lístek od pošty.
Maminkám v Havlíčkově Brodě lze předat oblečení osobně.
Pouhý dotaz na to, zda je věc ještě na prodej či na míry, které jsou v inzerátu uvedeny, neberu jako závazný a věc 24 hodin nerezervuji přednost má ten zájemce, který jako první napíše, že danou věc kupuje!!!
Na platbu čekám týden, ale samozřejmě se lze dohodnout na pozdějším termínu (do mateřské apod.), to není problém :o)
Na poštu do města jezdím pouze 1 x do týdne !!! Balíčky odesílám cca 10 dnů … Chodím do práce, častěji to nestíhám …
O odeslání balíčku informuji. Podací lístky uchovávám 10 dní, poté likviduji …
Občas se může stát, že vložené oblečení již není na prodej a já nestihnu včas táhnout inzerát (kamarádka si někdy ode mě půjčuje oblečení pro děti …) Tímto se případné zájemkyni omlouvám …
Přeji příjemné nakupování :o)
Katka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »