Podmínky prodeje:

Milé maminky,

každý balíček zasílám doporučeně a je vždy pojištěn. O odeslání zboží informuji v den jeho odnášky na poštu prostřednictvím mailu.
Upřednostňuji platbu na účet.
Platbu za zboží očekávám do týdne, pokud se platba nepřipíše, objednávku ruším. Po domluvě je možné počkat na platbu déle.
Na dobírku posílám jen po zaplacení poštovného na účet.
Osobní odběr po domluvě je možný, ale až po zaplacení vybraného zboží na účet. Nemám povinnost EET.

Reklamace : v případě že Vám zboží nevyhovuje, máte možnost do 14 dnů od doručení toto zboží vrátit , nebo v případě reklamace máte právo jej reklamovat. Záruční lhůta a reklamační řád se řídí obecně platnými právními předpisy. Podmínkou je vrácení zboží ve zcela čistém a nepoškozeném stavu.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníka jako je jméno, adresa, telefon či e-mail jsou využity pouze k potřebám nutným pro zajištění dodávky zboží na adresu objednatele, ověření objednávky, dále příslušným úřadům ČR, ke zpracování účetnictví. Osobní údaje dále nebudou předávány jiným osobám. Zavazuji se, že Vaše osobní údaje neposkytnu v jakékoli podobě třetí straně.
Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím, pro potřeby dodání (tzn. přepravci) a dále výkonoprávním úřadům ČR.
Uchování a zpracování osobních údajů je za výše uvedeným účelem po dobu 5 let.
Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb. na ochranu osobních dat.

V případě objednání zboží mi dáváte automaticky souhlas k tomu, abych Vaše osobní údaje dle zákona zpracovávala a používala je ke komunikaci s Vámi.

Děkuji všem,kteří si u mne vyberou a budou spokojené.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »