Podmínky prodeje:

Poštovné doporučeně (po platbě předem na účet) od 50Kč dle váhy a objemnosti zásilky/balíčku


Dobrý den,
věnujte prosím pozornost zde uvedeným informacím a mým obchodním podmínkám.

Prodávám pouze zboží mnou koupené a nošené mými dětmi, které chci poskytnout dál formou bazaru. Zboží je použité, ale i nové. Stav zboží, velikosti, rozměry apod. jsou uvedeny pravdivě a s co největší přesností. Pokud uvádím, že zboží je nové - je opravdu nové, nenošené/nevyužité.

V případně, že máte o předmět zájem, pošlete jakýkoli dotaz, pokud máte nějaké nejasnosti či otázky, požadavek na další foto, přeměření apod. Snažím se odpovídat obratem.

PLATBA za předmět je možná pouze převodem NA ÚČET PŘEDEM. Platbu označte do zprávy pro příjemce VAŠÍ PŘEZDÍVKOU NA webu emimino.cz nebo vaším jménem (příjmením).

Na dobírku z důvodu špatné zkušenosti s nevyzvednutými zásilkami nezasílám. Osobní převzetí je možné pouze u objemných předmětů, které nelze zaslat poštou nebo by bylo poštovné příliš drahé - vždy uvedeno v inzerátu. Prodej typu - VYMĚNÍM - NEDĚLÁM.

Poštovné se pohybuje mezi 50-100 Kč (doporučená zásilka / doporučený balíček) - při ztrátě ručím vrácením 100% částky. Výše poštovného je pevně daná a zahrnuje i balné. Pouze na Vaši vlastní žádost lze poslat obyčejně - za ztrátu zásilky v tomto případě ale nijak neručím!!!

Na platbu čekám max. 7 dní, jiná dohoda je možná pouze po vzájemné domluvě. Pokud tak neučiníte, předmět dávám k prodeji znovu.

Zásilku posílám vždy nejdéle do týdne od přijetí platby, většinou za 1-4 dny.

Po obdržení zásilky budu ráda za vzkaz od Vás, abych věděla, že jste zboží v pořádku obdrželi! Podací lístek z pošty uchovávám maximálně měsíc, proto mě v případě jakéhokoli problému s nedoručením co nejdříve kontaktujte!!! Po uplynutí této doby lístky likviduji a na zásilku se pak nevztahuje žádná záruka.

Upozorňuji, že zboží zde zakoupené, zpět neberu. Není možné reklamovat z důvodu nesprávné velikosti, barvy atd., také zboží nevyměňuji a (pokud není uvedeno jinak) nevztahuje se na něj žádná záruka. Pokud dojde k vrácení zboží, bude Vám po přijetí zboží vrácena pouze částka za zboží - bez poštovného.

Děkuji, že jste věnovali pozornost mým obchodním podmínkám a předem děkuji za zájem o mé zboží.

Pěkný den, Lenka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »