Podmínky prodeje:

Milé slečny, maminky, babičky :-)

Vítám Vás v mém obchůdku. Oblečky, které prodávám, je převážně použité naší rodinou nebo NOVÉ - zakoupené v USA ve značkových prodejnách nebo v Itálii. Na stav zboží vždy upozorňuji. Zboží nevyměňuji, pouze prodávám.

REKLAMACE
Reklamace se vztahuje pouze na NOVÉ ZBOŽÍ.
Na věcičky použité se reklamace nevztahuje. Pokud je na oblečení nějaká vada, tak na to upozorním, popř. detailně vyfotím. Jestliže se stane, že přijde balíček v porušeném stavu, sepište, prosím, s poštou reklamační protokol. Na pozdější reklamace neberu zřetel.

PLATBA A ZPůSOB DODÁNÍ
Poštovné dle sazebníku České pošty. Od 1. 3. 2019 zdražení poštovních zásilek (balíků) - aktuální částka za poštovné bude upravena v platebních podmínkách.
Upřednostňuji zasílání zásilek doporučeně, ale nebráním se ani posílání balíčků na dobírku. Záleží na Vás, jaká forma úhrady je pro Vás ideální. Při platbě na dobírku ale požaduji nevratnou zálohu minimálně 150 Kč (podle druhu zásilky) splatnou předem na účet. Je to kvůli zákaznicím, které si nevyzvedávají balíčky na poště.

Při platbě na účet do poznámky napište název inzerátu.
Po připsání penízků na účet Vám balíček v nejbližším termínu pošlu (zboží zasílám 2krát týdně). Sdělím taktéž v e-mailu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se, ráda zodpovím.
Příjemné nakupování… :-)
Iv a Michelle

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »