Podmínky prodeje:

Dobrý den milí zákazníci,
předem děkuji za váš zájem a doufám,že budete spokojeni s nákupem..... Na případné dotazy ráda odpovím,přeměřím,atd.
Všechny vyfocené věcičky mám doma,takže jsou určitě k dispozici!!Jsou to věci po našich dětech a nové jsme objednávali většinou z Anglie, ale nybyly nám, nebo nesedí!!!Takže Vám nemohu vystavit na věcičky paragon!
Objednané a potvrzené zboží posílám doporučeně,tak Vás prosím o přesnost adresy,aby později nedošlo k nějakým dohadům!!!Po dosti odezvách, mohu zaslat i obyčejně, ale jen na vaší odpovědnost!!!!

Platba:
Penízky přijímám na účet,nebo poštovní poukázkou prostřednictvím ČPošty, nebo hotově při osobním převzetí v Benešově!!!!
Na dobírku již po špatných zkušenostech nezasílám!!!

REZERVACE:
POKUD MÁTE O VĚC ZÁJEM A NEMÁTE U MNE ZÁVAZNOU REZERVACI
(jste jen zájemce),takže, když se ozve někdo se závaznou rezervací a my se nedomluvíme na sečkání, prodávám zboží druhému zájemci!
Závaznou objednávku dávejte jen tehdy, pokud máte opravdový zájem o zboží a další zájemce Vám jí tím pádem nevyfoukne před očima!DANOU VĚC POTOM REZERVUJI MAX.7 DNÍ.POKUD SE NEDOHODNEME JINAK.
Tak prosím o komunikaci, vždy se dá domluvit :-D

Pošta:
Na poštu chodím 2× týdně, tak váš balíček dostanete většinou do třech pracovních dnů, po přijetí platby!!!!Všechno se snažím podrobně popsat! Poštovné je podle tarifu ČP+3 Kč balné!
U větších rozměrů záleží na domluvě. Když objednáte věciček více, dám Vám samozřejmě cenu jen za jedno poštovné!!!!

Reklamace:
Reklamované zboží musí být zasláno zpět na kontaktní adresu, s originál etiketou (nebo bez ní,pokud tomu tak bylo při koupi). Po překontrolování Vám zašlu zpět částku (bez poštovného). .......... v případě mojí chyby i s poštovným, nebo se můžeme domluvit na slevě!!!
Reklamace tipu: neodhadla jsem velikost apod.neuznávám,protože všude píšu i míry!!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »