Podmínky prodeje:

Dobrý den milí zákazníci,
předem děkuji za váš zájem a doufám,že budete spokojeni s nákupem.
Na případné dotazy ráda odpovím,přeměřím,atd.

Všechny vyfocené věcičky mám doma, takže jsou určitě k dispozici!!
Jsou to věci po našich dětech a nové jsme objednávali většinou z Anglie, ale nebyly nám, nebo nesedí!!!
Takže Vám nemohu vystavit na věcičky paragon!

Objednané a potvrzené zboží posílám doporučeně,tak Vás prosím o přesnost adresy,aby později nedošlo k nějakým dohadům!!!
Po dosti odezvách, mohu zaslat i obyčejně, ale jen na vaší odpovědnost!!!!

Platba: Penízky přijímám na účet,nebo poštovní poukázkou prostřednictvím ČPošty, nebo hotově při osobním převzetí v Benešově!!!!
Na dobírku již po špatných zkušenostech nezasílám!!!

REZERVACE: POKUD MÁTE O VĚC ZÁJEM A NEMÁTE U MNE ZÁVAZNOU REZERVACI - (jste jen zájemce), takže, když se ozve někdo se závaznou rezervací a my se nedomluvíme na sečkání, prodávám zboží druhému zájemci! Prodávám své věci i na jiných bazarech, může se tedy stát, že budete mít o věc zájem, ale už jí bude mít zamluvenou jiný zájemce, samozřejmě prodávám prvnímu zájemci! Nečekám na další nereagující a neplatící nakupující!
DANOU VĚC REZERVUJI MAX.5 DNÍ.POKUD SE NEDOHODNEME JINAK. Bohužel,díky stále více a více zákaznicím, co si zboží rezervují a smlouvají na ceně, poté zboží neplatí a nereagují na maily…píši i špatné hodnocení já!!! Tak prosím o komunikaci, vždy se dá domluvit :-D

Pošta: Na poštu chodím 2× týdně, tak váš balíček dostanete většinou do třech pracovních dnů, po přijetí platby!!!! Všechno se snažím podrobně popsat! Poštovné je podle tarifu ČP.
U větších rozměrů záleží na domluvě. Pokud objednáte věciček více, dám Vám samozřejmě cenu jen za jedno poštovné!!!!

Reklamace:
Reklamované zboží musí být zasláno zpět na kontaktní adresu, s originál etiketou (nebo bez ní,pokud tomu tak bylo při koupi). Po překontrolování Vám zašlu zpět částku (bez poštovného). .......... v případě mojí chyby i s poštovným, nebo se můžeme domluvit na slevě!!!
Reklamace tipu: neodhadla jsem velikost apod.neuznávám,protože všude píšu i míry!!!!

Můžete posoudit spokojenost zákazníků třeba podle hodnocení!!!!!

MAMINKY prosím Vás na výměny reaguji už jen tehdy, pokud se mi něco u vás líbí, jinak dále už neodpovídám a slevy si určuji já sama, na tyto otázky už tedy nejsem nucena reagovat !!
Při výběru více věcí z albíčka, budete platit jen jedno poštovné a při určitém odběru, dávám i množstevní slevu!!!

Markéta

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »