Podmínky prodeje:

Zasílání po připsání na účet.Rezervuji max. 5 pracovních dnů,poté ruším.Poštovné je dle tarifu pošty…Věcí máme hromadu ,chci se jich zbavit ne na nich vydělat.Pokud si maminka odebere věcí více dám k balíčku vždy něco navíc.

Přírodní ručně vyráběné dekorační výrobky: přírodní mydlinky, vylasové mydlinky, bylinné kalíšky, atd. - vše bez atestace, vyráběné v mé vlastní kuchyni, nikoli speciální místnosti upravené pouze pro výrobu kosmetiky. S obsahem bylin dle mých nejlepších zkušeností nikoli pouze do povolené hranice pro nefarmaceutické výrobky. Proto jsou všechny mé výrobky nabízené pouze jako DEKORAČNÍ VÝROBKY a nesmím Vás nijak navádět k jejich užívání.

Vše vyrábím ručně a s láskou, v malých šaržích, pouze z kvalitních rostlinných surovin a bylin. Nepoužívám žádné umělé konzervanty. I proto nabízím některé výrobky pouze na objednání, aby k Vám přišly co nejčerstvější a déle Vám vydržely.

Ve všech mých výrobcích najdete pouze kvalitní rostlinné oleje, bylinky, 100% / BIO esenciální bylinné oleje, atd.. Jako konzervanty používám výhradně přírodní složky: extrakt z grepového jádra, extrakty z bylin (obsahují líh), vitamin E.
Bez splnění těchto a dalších směrnic je možné přírodní kosmetiku prodávat pouze jako dekorační výrobek a při objednávání mých výrobků objendáváte dekorační předměty nebo jednotlivé ingredience, jejich namíchání a balení.

Z toho také plyne zákonná povinnost, informovat Vás, že jakékoli použití na pokožku zde uvedeného zboží mé výroby je na vlastní zodpovědnost.

Ke všem výrobkům přikládám produktový list nebo lepím etikety s obsahem a informací o spotřebě. Trvanlivost je uvedena zpravidla 2-3 měsíce od data namíchání a navážení, tak aby odpovídala zákonným povinostem. Vyzkoušená trvanlivost je však u většiny výrobků minimálně 6 měsíců, jsou-li výrobky skladovány v chladu a suchu.

Poštovné dle tarifu (váhy výrobku).
Nad 800,– poštovné a balné zdarma.

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.