Podmínky prodeje:

Milé maminky!!!

Prosím jen vážné zájemce!!! Už se mi tady mnohokrát stalo, že mi napíšete, že máte zájem a pak se už neozvete, děkuji…
Prodávám věci po mé dceři a synovi ( občas i nějaké nové, pokud se netrefím ve velikosti ), vše je v pořádku, když je někdě větší žmolík či nějaká dírečka, mám napsáno přímo u věci, většinou mám ale věcičky v pořádku.
Všechny věci se snažím popsat, ale jsem také jen člověk a může stát, že nějakou vadu přehlédnu. Poté napište a určitě vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti.
Na platbu Vám ráda počkám, ale prosím upozorněte mě na to. Věci rezervuji maximálně 3 dny, pokud se nedomluvíme jinak. Často se mi stává, že si maminky věci zarezervuji a aniž by daly vědět, koupi si rozmyslí.
Zasílám pouze po předchozí platbě na můj účet, většinou obratem po připsání platby balíček posílám. Osobní odběr je možný v Dobré a Frýdku-Místku.
Všechny věcičky jsou vyprané a vyžehlené, tak budu ráda, když nakouknete a případně něco vyberete.

REZERVACE
Vaše objednávky považuji za závazné! Proto prosím svoji objednávku řádně zvažte.
Rezervace je 7 dní (po dohodě i déle). Pokud do té doby nepřijde platba nebo žádost o prodloužení, upozorním Vás na to a pokud na něj nebudete reagovat, věc automaticky uvolním.
Prosím Vás o info v případě , že si z nějakého důvodu koupi rozmyslíte, nebudete tak zbytečně blokovat zboží dalším zájemcům, kteří o ně mají vážný zájem.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Kupující má právo dle občanského zákoníku na vrácení zboží do 14 dnů od převzetí. Zboží je možné vrátit v původním stavu, tak jak jej zákazník obdržel. V tom případě Vám bude vrácena celá částka za zboží bez poštovného.
Prodávající vrátí peníze zpět do 5 pracovních dnů od převzetí balíčku. Veškeré náklady na poštovné hradí kupující.

Marika

Stránka:  1 2 3 4 Další »