Podmínky prodeje:

Ráda přivítám zájem o moje zboží. Všechny nabízené věci jsou mé nebo členů mé rodiny. Některé věci jsou použité a některé úplně nové, nevyužité, unáhleně zakoupené (což je pro mne typické, vše musím mít, nejlépe 2× v různých barvách) nebo jsou mi věci malé. I když mám figurínu, nejsem podnikatel, ale prostě mi to jinak nešlo pěkně nafotit.

Balíček odesílám doporučeně nebo jako cenný balík/balík do ruky Českou poštou do týdne po obdržení platby od Vás předem na účet. Balím nejčastěji o víkendu. K ceně zboží je vždy nutno připočíst expediční poplatek (tj. poštovné + balné).

Vzhledem k vysokým cenám za odeslání využijte možnost koupě více věcí najednou a jejich zaslání v jednom balíčku. Konečný expediční poplatek (poštovné, balné, cesta na poštu) pak dohodneme přes email. Cca více věcí - doporučený balíček do 2 kg 95 Kč, cenný balík/balík do ruky do 5 kg 135 Kč. Jedná se o soukromý prodej, tzn. bez záruky.

Bohužel do Bazárku pravidelně „nechodím“, proto mi raději pište na email: mivandy@seznam.cz (O tom, že jste mi psali a máte zájem o něco, co zde nabízím, mi úplně nejlépe dejte prosím vědět na tel. 721 122 883 - pouze SMS).

Děkuji za Váš zájem a přeji pěkné nakupování.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama