Podmínky prodeje:

Milé zákaznice,

vítejte v bazárku. Většina zboží pochází z Anglie. Zboží je jako nové, nebo mírně použité. Vše je řádně popsané - míry, velikost, případné vady.

Platební metody:

  • platba předem (na číslo učtu 2800433436/2010) 49,– Kč
  • dobírka (zákazník uhradí za dodané zboží poště při přejímání zaslaného balíčku) 90,– Kč
  • osobní odběr ve Zlíně (platba pouze převodem) 0,– Kč
  • obyčejně nezasílám

Dodací lhůty:
Zboží je expedováno každý pracovní den, respektive nejpozději následující pracovní den od připsání platby na účet nebo zadání objednávky na dobírku.

Maximální čekací doba při platbě bankovním převodem je 5 pracovních dnů, poté se objednávka ruší. Další zásilky na dobírku je odeslána až po vyzvednutí zásilky předchozí, respektive po připsání částky Českou poštou na náš účet.

K odesílání zásilek je využívána Česká pošta, kde doručení zásilky trvá zpravidla 2-5 pracovních dnů od odeslání. O odeslání zásilek Vás informuji e-mailem.

Pravidla vrácení zboží:
zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude přijímano
vrácené zboží však musí být v zcela původním stavu (neprané a nežehlené) a označeno původní identifikační etiketou s kódem zboží
zákazník je před zasláním zboží na adresu provozovatele povinen na tuto skutečnost předem písemně e-mailem reklamace@oblekame-andilky.cz upozornit a musí definovat, které konkrétní zboží bude vracet
jakékoliv neoznámené zásilky nebude provozovatel přijímat

Celé znění všeobecných podmínek naleznete zde:
 http://www.oblekame-andilky.cz/…ni-podminky/

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.