Podmínky prodeje:

Dobrý den milé maminky vítám vás na svých aukcích a přeji vám mnoho skvělích nákupů. Veškeré příhozy jsou závazné, tak si prosím dobře rozmyslete zda danou věc opravdu chcete. Peníze nevracim nejsem E shop . Na případné následné handrkování po internetu nebudu reflektovat. Děkuji za pochopení.

Věci , které označím že vypadají jako nové či napíšu krásný stav tak to opravdu tak je. Balíčky odesílám do 5 dnů od přijertí platby na účet. V případě jakéhokoli dotazu ohledně materiálu, pružnosti či míry ráda zodpovím jakékoli dotazy i během aukce Takže klidně pište . Na poštu chodím vždy v pátek s více balíčky

.V poštovném je zahrnuto také balné a v případě křehkých věcí i pojištění. Platbu ( konečná částka + poštovné) zasílejte na č. účtu : 1531895143/0800. Platbu očekávám maximálně do 5 pracovních dní na účtě , pokud se nedohodnem jinak. V opačném případě ihned uděluji negativ za zmařenou aukci.

Co se týče poštovného je dané vždy u každé aukce , vyhrazuji si ale právo ho v případě potřeby změnit pokud bude nedostatečné . V případě ,že vydražíte více věcí najednou , určím jedno celkové poštovné podle velikosti a váhy těchto věcí, aby odpovídalo ceně za obě věci. Balíčky balím tak , aby poštovné bylo co nejlevnější a tudíž vás co nejméně finančně zatěžovalo , ale přitom bylo pevné a doručení v pořádku vydrželo. Přesnou adresu na kterou budete chtít balíček zaslat rovněž pošlete automaticky a co nejdříve , nebudu vás o ni žádat jednotlivě z časových důvodú.

Upozornuji ,, že mám 3 děti a občas se mi může stát ,že nestihnu vše v termínu. Samozřejmě se budu snažit,, aby se to nestalo , ale jsem také jen člověk .Za tyto nepřijemnosti (pokud nastanou )se předem omlouvám a prosím o shovívavost.

Jesliže je dražená věc na baterky , nejsou tyto součástí dražby a dražená věc se draží bez nich.

V případě ,že vydražíte více věcí , určím jedno celkové poštovné podle velikosti a váhy těchto věcí, aby odpovídalo ceně za obě věci.

Balíčky balím tak , aby poštovné bylo co nejlevnější a tudíž vás co nejméně finančně zatěžovalo , ale přitom bylo pevné a doručení v pořádku vydrželo.

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.