Podmínky prodeje:

Milé maminky,
pokud se vám líbí nějaké věcičky z mého bazárku a chybí vám v inzerátu potřebné informace, klidně mi napište, informace ráda doplním, případně věcičky přeměřím či nafotím. Většina oblečků je po mém synovi, ale některé nabízím i nové = nevhodné dárky; věcičky, které jsme nestihli unosit apod. (v inzerátu je vždy uvedeno).

PODMÍNKY PRODEJE:
Pokud budete mít o oblečky zájem, ráda vám je zašlu prostřednictvím České pošty, a to obratem po přípsání peněz na můj účet. Věci odesílám nejpozději druhý pracovní den po přípsání částky na účet a o odeslání vás vždy informuji + odesílám číslo zásilky, ať máte možnost zásilku sledovat. Samozřejmě se můžeme domluvit i na osobním předání (nejlépe v Modřanech, ale lze se dohodnout i jinak, vše je o domluvě).

POŠTOVNÉ:
Poštovné je dáno tarifem České pošty a je rozepsáno podrobně níže (závisí na velikosti a váze zásilky). Balné si neúčtuji.

Doporučená psaní:
38 Kč = malá obálka, výška do 0,5 cm, 1 - 100g
46 Kč = velká obálka, výška do 5 cm, 100 - 500g
48 Kč = velká obálka, výška do 5 cm, 0,5 - 1kg
54 Kč = velká obálka, výška do 5 cm, 1kg - 2kg

Doporučené balíčky:
64 Kč = 0 - 500g
69 Kč = 0,5 - 1kg
73 Kč = 1kg - 2kg

Dobírka (platba až při dodání zboží):
Pokud vám vyhovuje dobírka, ráda vám věcičky zašlu i tímto způsobem, ale vzhledem k špatné zkušenosti odesílám věcičky až po uhrazení poštovného na můj účet. Děkuji za pochopení.

DŮLEŽITÉ:
Pokud si o věcičky napíšete, a poté nekomunikuje, předpokládám, že o ně již nemáte zájem a po 3 dnech je uvolňuji dalším zájemcům. Samozřejmě pokud budete mít o věci zájem, ale budete si je chtít vzít až po mateřské či po výplatě, tak to není problém, vždy se můžeme nějak domluvit… Ráda vám v tomto případě věcičky uschovám…

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.