serafinkaova

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Milé maminky, tatínci a ostatní nakupující, jsem velmi ráda, že Vás zaujal můj bazárek.

DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Oblečení, které zde nabízím k prodeji, bylo kupováno nové a nošeno pouze naší dcerkou. Je ve velmi dobrém stavu, pokud však má nějakou vadu, snažím se ji pravdivě popsat, případně nafotit do detailních fotografií. Některé věci jsou nové, máme toho hodně a vše prostě nestíháme unosit a nebo jsme dostali jako nevhodný dárek.

UPOZORNĚNÍ!!!!! Prosím mějte na paměti, že foťák může barvu lehce zkreslit. Pokud si nejste jistí odstínem, napište mi vzkaz, ráda odpovím, vyfotím na jiném pozadí apod. Reklamace typu „na fotce se mi triko zdálo být narůžovělé a je pudrové“ neberu.
Stejně tak ohledně velikostí, klidně si napište o další rozměry, není problém přeměřit.

DODACÍ PODMÍNKY, POŠTOVNÉ
Poštovné je uvedeno u každé nabízené věci. Pokud s výši poštovného nesouhlasíte, nedělejte prosím objednávku, nemůžu dotovat poštovné, děkuji za pochopení.

Po připsání platby na účet odesílám balíček buď ještě daný den, maximálně během 2-3 pracovních dnů na Vámi uvedenou adresu.

Poštovné účtuji dle tarifů České pošty k 1.3.2019:
*Obyčejné poštovné (POUZE do výšky 2 cm!!!!!! vždy na riziko nakupujícího) 26,– Kč,
*Doporučený dopis 58,–Kč - max. rozměr na výšku 5cm,
*Doporučený balíček 109,–Kč - max. 2kg

Zásilkovna - doporučuji pro větší balíčky, cena 75 Kč.

Osobní odběr je možný po domluvě v Ostravě (Futurum).

REKLAMACE, VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Na bazarové zboží se záruka nevztahuje, konkrétní stav je vidět na fotu, případné vady jsou uvedeny. Pokud vadu přehlédnu nebo neodpovídá popisu, prosím informujete mě NEPRODLENĚ po zjištění závady a já Vám po domluvě s Vámi navrhnu slevu nebo Vám vrátím uhrazenou celou částku.

Chtěla bych Vás upozornit, že prodávám věci i jinde, tak se může stát, že věc, kterou označíte a budete první zájemce, už nebude volná. Děkuji za pochopení.

Na dotazy ráda odpovím, nebojte se zeptat :o)

Příjemné nakupování,
Sabina

Stránka:  1 2 Další »