Podmínky prodeje:

Milé maminky a tatínkové, děkuji vám za návštěvu mého albíčka.

Prosím všechny pozorně si čtěte inzerce, popisy u jednotlivých oblečení, aby nedošlo k nedorozumění a špatnému hodnocení. Fotky jsou pořizované až po nošení nebo vytažené s krabic. Radši se ptejte, ráda na všechno odpovím, před posíláním platebních podkladů vždy zboží ještě kontroluji.

KOMUNIKACE:
Do emailové schránky koukám jednou za týden, takže se budu snažit odpovědět co nejdřív. V klidu vybírejte a nebojte se mně na cokoliv zeptat, upřesnit a nebo přeměřit.

OBJEDNÁVKA:
Pokud projevíte zájem a já vám na vaše dotazy odpovím a vy se mi do 24 hodin závazně neozvete, tak váš zájem beru jako bezpředmětný a zboží postupuji dalšímu zájemci, či vracím zboží zpět do prodeje.

REZERVACE:
Zboží rezervuji pouze 14 dní, pokud do té doby nepřijde potvrzení objednávky od vás nebo platba tak vás upozorním mailem a druhý den zboží opět uvolním do prodeje. I zde je samozřejmě možné se domluvit, pokud si ale nakonec zboží neodeberete tak Vám napíši negativní hodnocení.

OSOBNÍ PŘEVZETÍ ZBOŽÍ:
Zboží je možné předat po předchozí domluvě v místech Brno, Pohořelice, Hrušovany u Brna a Židlochovice.

PLATBA A ODESÍLÁNÍ:
Věci odesílám pouze doporučeně poštou ihned po připsání platby na můj účet, obyčejné zásilky neposílám ze špatných zkušeností s poštou, zároveň posílám informační email o tom, že balíček odešel. Na dobírku nezasílám v žádném případě. Poštovné je dle platných tarifů ČP.

  • Osobní odběr


Platba v hotovosti, POUZE po předchozí domluvě.
Větší zásilky nad 2 kg zasílám dopravcem GLS, je to levnější než pošta.

REKLAMACE:
Pokud budete chtít zboží vrátit, tak pouze v případě, že by šlo o závaznou vadu, ne v případě, že mi napíšete: Já myslela, že je zboží např. jinak barevné, moje dítě nebaví, je nám malé, velké, nesluší nám atd. - vše je řádně nafocené a popsané včetně druhu materiálu atd. Vždy si koupi vážně a závazně rozmyslete.
V případě vracení zboží si odečtu náklady spojené s poštovným, to znamená, že vracím pouze skutečnou cenu zboží bez poštovného.

Doufám, že naše obchůdky proběhnou k oboustranné spokojenosti. Hezké nakupování .

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.