Podmínky prodeje:

Vítám všechny v mém bazaru!
Před nákupem si, prosím, přečtěte celé mé podmínky. Na jejich neznalost nebude později brán zřetel! (viz. níže)

O víkendech a svátcích na zprávy neodpovídám (ráda si od PC a internetu odpočinu), proto prosím nečekejte odpověď ihned, odpovím v následující pracovní den.

Věci ode mne pocházejí z nekuřáckého prostředí. Pokud však trpíte silnou alergií na zvířecí chlupy, nákup u mne zvažte - i když se snažím věci zbavit všech chlupů a peru je, ne vždy se to úplně povede (mám doma kočku).
Osobní předání však nenabízím (viz. dále).

Kolik bude stát poštovné?
Cenu poštovného najdete vždy u každé věci v inzerátu.
V případě nákupu více věcí naráz se na poštovném domluvíme individuálně (bude to záležet hlavně na váze věcí a také na velikosti balíčku).

Co dělám před odesláním?
Všechno oblečení před prodejem samozřejmě peru, většinou však nežehlím, jelikož si myslím, že je to zbytečné - oblečení se cestou většinou stejně zmačká, ať už vložením do obálky nebo manipulací se zásilkou.

Jak pro Vás věci balím a jak je posílám?
Samozřejmostí je balení do bublinkových obálek (v případě doporučeného psaní) nebo alespoň zabalení do bublinkové folie, pokud to daná věc potřebuje. Ne u všech věcí je to ale možné a některé větší věci pak posílám v čistém igelitovém pytli nebo krabici, pokud nějakou mám.
Balíčky neposílám na dobírku, snažím se posílat za 1-2 pracovní dny po připsání na účet. Může se stát, že mi to časové možnosti nedovolí dodržet, mějte proto, prosím, strpení. Pokud taková situace nastane, snažím se na to vždy upozornit předem. Pokud potřebujete danou věc o něco rychleji, zkuste se se mnou domluvit - pokud to bude v mých možnostech, odeslání uspíším.
Balíčky posílám jako doporučené vždy, obyčejně posílám jen na vyžádání a pouze u věcí, u kterých je to možné/vhodné (nejčastěji bižuterie). V takovém případě za případnou ztrátu neručím a při ztrátě balíčku peníze nevracím - riziko jde na vrub kupujícího/ku­pující.
V případě doporučeného psaní posílám obratem po odeslání číslo balíčku.
Na dobírku neposílám.

Co preferuji a co naopak nepřijímám?
Zboží nerezervuji, mějte to, prosím, na zřeteli při nákupu u mě. Chci být férová, proto kdo dřív přijde a hlavně zaplatí, ten zboží dostane, proto neberu ohled na nějaké stížnosti. Při osobním předání platí totéž.
Preferuji prodej před výměnou. Výměna je možná jen na můj popud, nemá proto smysl se mne na výměnu ptát v komentáři nebo ve zprávě - když budu mít zájem o výměnu, ozvu se sama.
Osobní předání z časových důvodu nenabízím. Výjimečně se však může stát, že u některé věci bude možné pouze osobní předání z důvodu např. objemnosti nebo toho, že se bude jednat o dražší věc, kterou bych nerada posílala poštou.
Reklamace na prodané předměty nepřijímám - v popisu předmětu jsou vždy popsané důležité informace a stav, předmět je vždy nafocen vícekrát pro názornost. V případě zájmu zašlu před prodejem více fotografií tak, aby z nich bylo vše jasné. V případě, že Vám oblečení nesedí, klidně prodejte dál. Přišlo by mi ale nefér k ostatním, kdybyste danou věc prodávali za víc, než za kolik jsem ji prodala já Vám.

Co požaduji?
Jediné co požaduji je platba do 5 kalendářních dnů (nikoli pracovních dní) ode dne, kdy se domluvíme na koupi a já Vám odešlu číslo účtu. V opačném případě si vyhrazuji právo nabídnout danou věc dalšímu zájemci/zájemkyni. Můžeme se však dopředu dohodnout na prodloužení doby splatnosti, stačí se dopředu zeptat.

Kdy hodnotím?
Komentuji ihned po odeslání balíčku na své poště v případě prodeje.
V případě, že balíček posíláte Vy mě, komentuji až po jeho rozbalení (což nemusí být vždy ten samý den, kdy byl balíček vyzvednut na poště).

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.