Svadlenka_v

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Dobrý den,

vítám Vás ve svém bazárku. Prodávám obuv a oblečení po dcerce ve vel. 50 - 128, synovi ve vel. 50 - 116 knihy, dětské potřeby a hračky, oblečení těhotenské a dámské, ze kterého jsem „vyrostla“ nebo ho nestihla unosit.

Osobní předání je možné po domluvě i v Praze - metro Vysočanská nebo v Kroměříži.

Nabízené věci jsou vyprané v Persilu sensitive a mám je uskladněny v krabicích v šatně, bez zvířat a v nekuřáckém prostředí. Většina oblečení je nošená a snažím se nafotit je co nejlépe, aby jste měli reálnou představu o jejich stavu. Viditelné vady se snažím také svědomitě popsat.

PIŠTE MI PROSÍM VÁŠ KOMENTÁŘ SE ZÁJMEM KE KAŽDÉMU INZERÁTU ZVLÁŠŤ. JE TO PŘEHLEDNĚJŠÍ PRO MNE I PRO VÁS. DĚKUJI.

Pokud si rozmyslíte, že si věc nakonec nevezmete, napište mi, nic se přeci neděje. Dotazy na stav nebo míry oblečení neberu jako závaznou rezervaci. Zboží rezervuji 3 dny a taktéž 3 dny čekám na platbu. Balíčky odesílám většinou 2× týdně, ale když se domluvíme nebo mám čas, chodím na poštu třeba každý den. Na dobírku po špatných zkušenostech bohužel nezasílám.

Ceny zboží jsou vždy uvedeny bez poštovného.
Poštovné je počítáno při zaslání na pobočku Zásilkovny - 65 Kč nebo dle tarifu České pošty:
27 Kč obyčejně na vaše riziko (lze poslat pouze do 2 cm výšky) - na zásilky nemám potvrzení o zaslání a zpětně tedy nejdou dohledat,
55 Kč nebo 60 Kč (dle váhy) jako doporučený dopis (lze poslat pouze do 5-ti cm výšky),
od 99 Kč jako doporučený balíček (do dvou kilogramů váhy),

Respektujte, prosím, podmínky prodeje, uvedené ceny a výši poštovného, pokud je reálné poštovné nižší než mnou naúčtované, přeplatky posílám zpět.

Děkuji za Váš zájem a nákup. Veronika

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.