Svadlenka_v

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Dobrý den,

vítám Vás ve svém bazárku. Prodávám obuv a oblečení po dcerce ve vel. 50 - 128, synovi ve vel. 50 - 116 knihy, dětské potřeby a hračky, oblečení těhotenské a dámské, ze kterého jsem „vyrostla“ nebo ho nestihla unosit.
Nabízené věci jsou vyprané v Persilu sensitive a mám je uskladněny v krabicích v šatně, bez zvířat a v nekuřáckém prostředí. Většina oblečení je nošená a snažím se nafotit je co nejlépe, aby jste měli reálnou představu o jejich stavu. Viditelné vady se snažím také svědomitě popsat.

PIŠTE MI PROSÍM VÁŠ KOMENTÁŘ SE ZÁJMEM KE KAŽDÉMU INZERÁTU ZVLÁŠŤ. JE TO PŘEHLEDNĚJŠÍ PRO MNE I PRO VÁS. DĚKUJI.

Pokud si rozmyslíte, že si věc nakonec nevezmete, napište mi, nic se přeci neděje. Dotazy na stav nebo míry oblečení neberu jako závaznou rezervaci. Zboží rezervuji 3 dny a taktéž 3 dny čekám na platbu. Balíčky odesílám většinou 2× týdně, ale když se domluvíme nebo mám čas, chodím na poštu třeba každý den. Na dobírku po špatných zkušenostech bohužel nezasílám. Osobní předání je možné v Poděbradech, po domluvě i v Praze - metro Vysočanská nebo v Kroměříži.

Ceny zboží jsou vždy uvedeny bez poštovného. Poštovné je počítáno dle tarifu České pošty:
27 Kč obyčejně na vaše riziko (lze poslat pouze do 2 cm výšky), přestože s tímto způsobem dopravy nemám negativní zkušenosti, NEDOPORUČUJI ho - zásilky pak nejdou dohledat,
od 54 Kč (dle váhy) jako doporučený dopis (lze poslat pouze do 5-ti cm výšky),
od 79 Kč (dle váhy) jako doporučený balíček (do dvou kilogramů váhy),
142 Kč jako balík od 2 do 5-ti kilogramů

Respektujte, prosím, podmínky prodeje, uvedené ceny a výši poštovného, pokud je reálné poštovné nižší než mnou naúčtované, přeplatky posílám zpět.

Děkuji za Váš zájem a nákup. Veronika

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »