Velkamedvedice

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Milé zájemkyně či zájemci

Vítejte na mém bazárku s dívčím oblečením.
Pokud máte o některé oblečení z mé nabídky zájem, napište mi email. Budu se snažit odpovědět co nejdříve. Email sleduji denně.
Upozorňuji však, že beru ohled pouze na vážný zájem. Nemohu trávit čas pouze přeměřováním či focením dalších věcí nebo jejich detailů
v případě, že se pak už raději ani neozvete. To je zřejmě trend dnešní doby, ale já tomu říkám spíše neslušnost a neúcta k prodávajícímu.
Ráda oblečení na přání přeměřím, pošlu dodatečně fotografii navíc. Jsem ochotna oblečení také rezervovat, ale pouze po dobu 7 dnů.
Jestliže mi ani po rezervační době nepřijde nějaká Vaše zpráva emailem či domluvená platba za oblečení, nabízenou věc jsem nucena nabídnout dalším zájemcům v pořadí bez udání důvodů, a to i v případě, že věc nerezervuji, ale pouze čekám odpověď na dotazované zboží (max. 3 dny) Pokud se stane, že jsem mimo domov apod., vždy nechám zprávu - viz. oznámení u mého profilu (dovolená, školení aj.)
Upozorňuji na skutečnost, že v rámci svého soukromého prodeje neberu věci prodané zpět. Všechny informace ohledně zboží předem posílám emailem.
Určitě nejsem sama, kdo zažil špatné zkušenosti s nespolehlivými nakupujícími.
Poštovné vždy souvisí s tarify ČP, za balné si nic nepřičítám. Mohu posílat balíčky i přes PPL, což je pro někoho lepší, jelikož balík Vám dovezou až domů v domluvený čas. Nabízím slevu při koupi alespoň za 700 Kč, buď 10% odečtu z celkové ceny anebo poštovné zdarma.
Pokud by se jednalo o větší zásilku, kdy volím krabici, upřednostňuji v případě takového zájmu domluvu emailem. V žádném případě neposílám na dobírku. Opět se mi nechce běhat na poštu pro nevyzvednuté balíčky.
A že takových zkušeností mám několik.

Předesílám, že jsem nepřítelem hrubého a neurvalého chování. Pokud snad mezi námi dojde přece jen k nějakému nedorozumění, prosím, zkusme se při domluvě emailem vzájemně respektovat :-) A pokud to nebude možné, kontaktujte prodejce, kterému takové jednání vadit nebude :-)

Pozn. Snažím se nabízet věci neponičené a kvalitní, avšak nošené - ve velmi pěkném stavu, některé jako nové - to vždy uvádím v inzerátu, posílám vždy čisté. Pokud se snad stane, že přehlédnu nějakou chybičku v mnou nabízeném oblečení, i když vše vždy předem prohlížím, prosím o prominutí a nabízím korektní domluvu emailem.
V opačném případě, budete - li mi chtít také něco nabídnout, opravdu netoleruji inzeráty, v nichž je nabízeno oblečení špinavé s poznámkou ,,stačí vyprat" anebo typu - od Nextu, ale přitom s dírou či jinou velkou vadou a ještě za přehnané peníze, a to jen kvůli značce.
od NR 2017 se měnily opět tarify ČP. Doporučený balíček stojí nyní už 74 Kč. prosím, abyste na tuto změnu brali ohled a nesmlouvali se mnou o cenách poštovného. Několikrát jsem musela doplácet ze svého. Děkuji za pochopení.

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.