Podmínky prodeje:

Dobrý den,

děkuji za Vaši návštěvu a výběr z mého alba. Prosím, nejdříve se seznamte s podmínkami prodeje!

Prodávám oblečení po mojí dcerce. U každého kousku se snažím popsat co nejlépe jeho stav. Většinou má oblečení běžné známky praní - většinou chloupek, žmolíčky někdy i lehce opraná barvička. Pokud je tomu jinak, je to uvedeno v popisu. Myslím, že na to jsem dost „ujetá“, ale může se stát, že něco přehlédnu. Přesto si myslím, že to nikdy nebude nic závažného. Jde přeci jen o věci nošené, tudíž už nikdy nebudou nové. Ráda zodpovím jakékoli věcné dotazy, ty ostatní ignoruji.

Inzeruji i jinde a tak se může stát, že o nabízenou věc projevil zájem už někdo jiný. Inzeráty mažu vždy po ukončení obchodu (zaplacení kupujícím).

Věci za nic neměním a o ceně nesmlouvám!!!!!

Taktéž za nikoho nehradím poštovné. Pokud byste objednávali na jakémkoli e-shopu, nebylo by tomu jinak. Tudíž na dotazy tohoto typu již nereaguji a zájemce automaticky anuluji. Zásilky zasílám doporučeně, obyčejně pouze na požádání a riziko kupujícího.

Zboží zasílám pouze po platbě předem na bankovní účet. Na platbu čekám max. 3 pracovní dny ( jestliže je požádáno o odložení, individuálně rozhoduji), potom zájemce anuluji a uděluji negativní hodnocení.

Balíček bude odeslán hned po připsání peněz na účet, nejpozději do 3 pracovních dnů, protože na poštu musím dojíždět. V případě nějakých nenadálých událostí (nemoc apod.) dávám ihned vědět o zpoždění.

Po doručení balíčku očekávám zprávu do hodnocení, abych věděla, že je obchod řádně ukončen. Na tomto základě ho píši také.

Předem Vám všem děkuji za Váš zájem.
Veronika

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »