Podmínky prodeje:

Děkuji za nahlédnutí do mého albíčka. Nabízím k prodeji již použité oblečení. Neváhejte mě kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu ke zboží, ráda zboží přeměřím, pokud není v popisu uvedeno, případně nafotím i další detailní fotky. Někdy se může stát , že něco přehlédnu, pokud se tak stane, určitě se dohodneme, zboží slevním, jde mi o to, aby byly obě strany spokojené. Jelikož se jedná o použité oblečení a cena tomu odpovídá, tak zboží nevracím ani neměním, kvuli náročnosti publikace na více místech. Tak si prosím buďte jistí výběrem. Inzeruji i jinde, a tudíž má přednost první zájemce.

Jak hodnotím stav věcí:
Top stav - oblečení ve vynikajícím stavu - jako nové.
Super stav - oblečení 1. jakosti- oblečení nese mírné známky nošení a praní, lehounce prací chloupek, ale přesto ve výborném stavu.
Pěkné - spíš na donošení, na doma, žmolky od praní, možno i seprané barvy.

Věci se snažím popisovat poctivě,pokud je u oblečení nějaká vada, uvádím v popisu. Každý kousek si fotím sama. V žádném případě se nejedná o fotky katalogové ani stažené. Fotky jsou pořízené mnou a odpovídají skutečnému stavu oblečení. BARVY OBLEČENÍ NA FOTKÁCH U MĚ REÁLNÉ, AVŠAK NA JINÉM PC SE MOHOU BARVY LIŠIT. BERTE NA VĚDOMÍ.

Pokud se neozvete zpět do 24h, předpokládám, že nemáte o zboží zájem a nabízím jej dál. Rezervace je 5 dnů, pokud se nedomluvíme jinak, v případě nereagování opět věc uvolňuji.
Platbu preferuji předem na účet, balíčky posílám přes Českou poštu - cena poštovného dle ceníku ČP. Balíčky odesílám po obdržení platby. Po odeslání balíčku Vám zasílám zprávu s číslem balíčku. Na dobírku nezasílám.

Ceník poštovného

Obyčejně do 500g .............24,–Kč do výšky max 2 cm!! (1–2 ks) po domluvě s kupujícím, nelze zásilku sledovat. Na riziko kupujícího.!!!!
Obyčejně do 1kg..........­...... 30,–Kč

Doporučené do 500g.........48,–Kč
Doporučeně do 1kg............54,–Kč
Doporučeně do 2kg............61,–Kč

Balík do 500g.........­............74,–Kč
Balík do 1 Kg.........­.............­.79,–Kč
Balík do 2 Kg.........­.............­.83,–Kč

V případě těžšího balíku zasílám přes kurýrní službu. Na žádost kupujícího možno také zaslat přímo kurýrem (poštovné se pohybuje od 99 Kč - 1 balík hmotnost 1-9 kg). Možnost osobního převzetí Brno - Řečkovice, jinde ne.
Budu ráda, když u mně nakoupíte a vzpomenete si s jakýmkoliv komentářem, budu vědet že zboži jste obdrželi. Udělám pro Vás to samé. Přeji příjemné nakupování.


Reklama