Podmínky prodeje:

Dobrý den maminky i ostatní nakupující,
Jsem ráda, že jste si našli cestu do mého bazárku, nejdříve si prosím přečtěte obchodní podmínky, aby naše obchody proběhly k oboustranné spokojenosti.

Prodávám pouze věci po svém synovi. Výjimkou jsou nové věci, toto oblečení bude označeno předem.

Pokud si z nich něco vyberete, uděláte mi radost a věřím, že i Vy budete spokojené. Po synovi je oblečení minimálně nošené, jelikož z důvodu vážné nemoci jsme více času trávili v nemocnici než venku. Věřím, že Vám ještě plně poslouží a udělají plno parády.

Vaše objednávky se snažím vyřídit co nejdříve, ale i tak prosím o trpělivost. Odpověď na Vaši objednávku, dotaz může trvat až 2 dny, stejně tak odeslání balíčku, ale budu se snažit reagovat do 24 hodin.

Platba vždy předem na účet. Na dobírku nezasílám. Možnost osobního odběru v Ústí nad Labem a Teplicích.

Pokud není uvedeno jinak, k ceně zboží započítávám poštovné dle aktuálního ceníku České pošty. Posílám vždy doporučeně, obyčejně pouze na Vaši žádost a riziko.

Splatnost je do 3 dní od zaslání platebních údajů. Pokud peníze nepřijdou ruším objednávku a zboží uvolňuji dalším zájemcům.

VĚCI ODESÍLÁM AŽ PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET!!!!!

Pokud máte účet u České spořitelny, Komerční banky a jiných tradičních ústavů, počitejte že převod může trvat až 2 dny.

Také na odeslání si vyhrazuji lhůtu 2 dnů od připsání peněz. Může to trvat i déle, v takových případech se Vás budu snažit informovat. Takže se prosím, nerozčilujte pokud Vám druhý den nedorazí balíček. (Jak to některé maminky, co si objednají doručení obyčejně, dělávají.) To já nikdy neslibuji a ani není v mých silách to zvládnout. :-) Jako i vy ostatní, i já mám svůj život (práci, děti, starosti a zájmy). Proto buďte prosím trpělivé, odměnou vám budou kvalitní věci, za rozumnou cenu a příjemné jednání.

Maminky, děkuji, že jste se seznámili s obchodními podmínkami. Teď můžete vybírat a nakupovat. Dejte mi vědět jak jste byly spokojené, třeba formou hodnocení.

Zdraví Vás

Vlaďka

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.