Podmínky prodeje:

.Milé maminky,
*UKONČENÍ PRODEJE - NOVÉ VKLADY NEBUDOU, NASKLADNĚNÉ VĚCI VYPRODÁME A VŠECHNY OTEVŘENÉ BALÍČKY DO 30.PROSINCE UZAVŘEME A POŠLEME PODKLADY.
SLEVY NEBUDOU, VŠECHNO NEPRODANÉ ZBOŽÍ BEZ ZÁJEMCŮ BUDE POTÉ SMAZÁNO A BUDE OBCHOD DEFINITIVNĚ UZAVŘEN.

  • Od 12.10.2017 Beru objednávky od minimální hodnoty 60,–Kč. Budu brát objednávky od ceny 60,–Kč za 1 ks nebo si můžete si vytvářet svůj balíček z levnějších kusů, ale po sečtení musí mít nejméně 60,–Kč.


Rád bych zachoval možnost výběru po kusech, ale jsem nucen u nižších položek vytvářet balíčky nebo vzít objednávku od 60,– Kč. Je to z důvodu nákladu při vyúčtování na jednu položku účetním. děkuji za pochopení.

*Jak hodnotím stav věcí:
V super stavu- cream kvalita - Málo nošené, bez žmolíků, neoprané, pokud mají dírku či nepatrný flíček je napsáno v inzerátu.
Velmi dobrý stav - 1. jakost- oblečení nese mírné známky nošení a praní, jako patrnější chloupek, mírně opraná barva, žmolíky na lemech …
Pěkné - spíš na donošení, na doma, opranější, výraznější žmolík…

• Možnost poslat obyčejně za 24,–Kč • Možnost nechat si otevřený balíček až 14 dní

možnost osobního vyzvednutí od 1.3.2017 není možné z důvodu EET

Od 1.1. 2017 pošta zdražila,
Obyčejně do 500g .............24,–Kč
Obyčejně do 1kg..........­...... 30,–Kč

Doporučené do 100g.........46,–Kč
Doporučené do 500g.........48,–Kč
Doporučeně do 1kg............54,–Kč
Doporučeně do 2kg............61,–Kč

Balík do 500g.........­............74,–Kč
Balík do 1 Kg.........­.............­.79,–Kč
Balík do 2 Kg.........­.............­.83,–Kč

jsme rádi, že jste nahlédli a předem moc děkujeme za každou objednávku. NA DOBÍRKU A DO ZAHRANIČÍ NEPOSÍLÁM !!!
NEMĚNÍM! O cenách nesmlouvám, jsou už tak velmi nízké.

Provozovatel: REHABILITACE JURÁNKOVÁ s.r.o.
Jílová 282/2a, 779 00, Olomouc - Nová Ulice
IČ: 28600509
Zodpovědná osoba: Jiří Juránek

Balíčky se snažím odesílat ihned po připsání peněz na účet, nejpozději však do 3 pracovních dní, na poštu chodím pravidelně 2× -3× týdně.
Nemám problém poslat obyčejně, ale jen na Vaše riziko. Při odeslání nedostanu od pošty žádný doklad, který by sloužil v případě ztráty k reklamaci, či dohledání.

Věci se snažím popisovat poctivě, Každý kousek si fotím sám. V žádném případě se nejedná o fotky katalogové ani stažené. Fotky jsou pořízené mnou a odpovídají skutečnému stavu oblečení. BARVY OBLEČENÍ NA FOTKÁCH U MĚ REÁLNÉ, AVŠAK NA JINÉM PC SE MOHOU BARVY LIŠIT. BERTE NA VĚDOMÍ.

Zboží Vám rád na požádání přeměřím nebo nafotím detailní foto. Pokud se neozvete zpět do 24h, předpokládám, že nemáte o zboží zájem a nabízím jej dál. V případě, že bych přeci jen nějakou vadu přehlídl, není problém se domluvit. Rezervace je 5 dní pokud se nedomluvíme jinak, v případě nereagování opět věc uvolňuji.

Nabízím možnost OTEVŘENÉHO BALÍČKU, což znamená, že můžete po Vámi zvolenou dobu, max. však 10dní, vybírat a nakupovat. Můžete ulovit mnoho kousků, ale zaplatíte pouze jedno poštovné! Pokud chte tuto možnost využít, je potřeba upozornit při objednávce.

Vrácení zboží - na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.

FAKTURA: doklad o zakoupení zboží přikládám POUZE NA VYŽÁDÁNÍ!

Těším se na obchůdky s Vámi. Jiří Juránek

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »

Reklama