Podmínky prodeje:

Od 1.3.2019 ČP MĚNÍ POŠTOVNÉ!
Za poštovné si účtují:
1 - 4 kusy lze poslat doporučeně za 56,– Kč - nesmí balíček překročit výšku 5 cm. Malé zásilky (např. jedno tričko) můžu poslat i obyčejně. Riziko nedoručení zásilky v tomto případě bere zákazník zcela na sebe. Cena 27,– Kč

U větší objednávky jednotné poštovné 99,– Kč + 15 ,– Kč krabice. Nově podmínka pošty - BALIT BALÍČKY DO KRABIC.

U KOUPI 1KS OBLEČENÍ VĚTŠÍCH ROZMĚRŮ ( župan, zimní bunda, oteplovačky…), ÚČTUJI POŠTOVNÉ 99,–Kč + 15,– Kč za krabici. Nově podmínka pošty - BALIT BALÍČKY DO KRABIC.

zboží můžete objednat dvěma způsoby:
ZASLAT HNED – pošlu podklady pro platbu a hned po zaplacení do 2 -3 dnů posilám balíček
OSOBNÍ ODBĚR – na adrese firmy, kde pracuji : Rehabilitace Juránková s.r.o., Jílová 282, Olomouc po,út,st,pa od 7 do 14hod, čt od 7 - 18 hod.
1.3.2017 z důvodu EET není možné zaplatit na místě, leda pouze po platbě předem na úče a pak jen vyzvednout! Děkuji za pochopení.

Jak hodnotím stav zboží:
SUPER STAV – oblečení ve výborném stavu - málo nošené- Creem Anglie - neoprané.
VELMI DOBRÝ STAV – oblečení nese známky nošení a praní, jako patrnější chloupek, mírně opraná barva, žmolík jen na lemech …
PĚKNÝ STAV – zboží více používané, žmolík, vyloženě na donošení, na lítačku.
Na případné fleky nebo dírky upozorním. Nové zboží přidávám většinou o víkendu.

Na všechny dotazy a rezervace zboží vždy reaguji mailem. Pokud zašlete dotaz např. na přeměření, čekáme na odpověď 24 hod. a potom automaticky uvolním pro další zákazníky. Děkuji za pochopení.

Poslední dobou maminky odpovídají na víc inzerátů na jednou různým prodejcům. Napíši " MÁTE" - BEROU TO POUZE JAKO DOTAZ! A až po odpovědi, se rozmyslí jestli jo nebo ne. Blokují zbytečně zboží. Proto dávám přednost tomu co napíše jako první, že koupí.
Pokud nechcete ať Vám neutečou dobré kousky, napište " beru, koupím, mám zájem".

Provozovatel:
Zdeňka Juránková
U potoka 259
Hlušovice 78314
IČO: 07218583
email: ju.jur@seznam.cz

Osobní údaje.
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musím při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »