Podmínky prodeje:

Dobrý den,

děkuji Vám za nahlédnutí do mého bazárku. Těší mne Váš zájem a pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně zboží, ráda Vám je zodpovím, případně věci přeměřím.

V nabídkách naleznete věci ať už s pevně stanovenými cenami, tak i takové, u nichž si cenu, za kolik jste ochotni ji koupit, můžete zkusit navrhnout sami (určitě se nějak domluvíme - :-) ). NEVÁHEJTE A SESTAVTE SI VLASTNÍ BALÍČEK!!! Prodávám věci POUŽITÉ, ale i zcela NOVÉ, které se nestihly využít.
CENY se snažím navrhnout korektní, vždy s ohledem na cenu původní, stav a opotřebení.Tudíž u těch pevně stanovených nelicituji, neslevuji…, tak mě o to, prosím, nežádejte. Navíc se vše snažím pečlivě a do detailu popisovat, takže na pozdější reklamace nebudu brát zřetel, nebudu je brát zpět a ani je měnit. Tak Vás proto velmi prosím, abyste si koupi dobře rozmysleli.

Na požádání zboží REZERVUJI, ale vzhledem k tomu, že inzeruji na více místech, budu ráda, když mi dáte avízo, že máte o danou věc zájem. Dle možností se ozvu co nejdříve… Pokud požádáte o „ZÁVAZNOU REZERVACI“ a z jakýchkoliv důvodů odstoupíte od koupě, nezbude mi nic jiného než Vám udělit ZÁPORNÉ HODNOCENÍ/KOMENTÁŘ.

U POŠTOVNÉHO se snažím pokaždé nasadit tu nejnižší možnou hranici. Vždy ji s Vámi před nákupem raději prokonzultuji. Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Osobní odběr zboží je možný v Holubicích-Kozinci (Praha-západ) po dohodě možno i přímo v Praze.

Přeji příjemný nákup… Dana

Stránka:  1 2 Další »