Velký UZ – 19. 1. 2011

Těhotenství

Dnes nás čeká další návštěva poradny, jsem od rána zase jako na trní.

Dokonce jsem měla trochu průjem. Moč do lahvičky, průkazku, neschopenku a časopis, pokud tam bude zase spousta těhulek, tak budu mít co číst. Dnes nás čeká velký ultrazvuk, minule pan doktor říkal, že to bude nejspíš kluk, tak dnes se to snad potvrdí, protože mám nakoupeno všechno modré :-)

Ale hlavně, aby byl maličkej zdravej… to je nejdůležitější. Venku je šeredně, prší a je tam hodně zataženo, to je nějaká zima? Po poradně jdu hned na cvičení, nechce se mi, ta jóga mě moc neoslovila, ale peníze chtějí všude předem, tak by to propadlo, musím to dochodit… dnes po třetí… ach jo:-(

Jinak nahoře mám jen tři kila a jsem ve 21+4 tt, chci vidět, co řekne sestřička :-) No, uvidíme. Mám teď 62,5 kg a před těhu jsem vážila 59 kg, myslela jsem si jak moje váha naskočí a zatím se nic neděje. Na jednu stranu jsem za to ráda, nechci být jako mašina, mám jen malé bříško a jinam ty kila nejdou. Mamka měla při mě navíc 25 kilo a při bráchovi 16 kilo, nejspíš po ní nejsem :-)

Pokud dobře vyjde UZ jdu koupit malému do Rosmanna skládačku na postýlku, takovou knížečku na přivázání k postýlce, minule jsem na ní koukala a byla krásná a stojí jen kolem stovky.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lentilka76
Kecalka 411 příspěvků 19.01.11 17:51

Držím pěstičky, aby byl tvůj brouček zdravý. S váhou si nic nedělej. Já čekám dvojčátka a když jsem tak zpětně koukala do těhotenské průkazky, tak ve 21+? jsem přibrala asi tak pět kilo. A to čekám dvě najednou. Hlavně klid, ona se ta váha časem „spraví“ :mrgreen:

 
bizonka1
Nováček 5 příspěvků 20.01.11 16:43

Ahoj, vše je v pořádku, jen jsem dnes trochu špinila, nevím čím to je, možná trochu z čípku, snad to nebude nic vážného, jo a je to na stopro kluk :srdce:
Jsem šťastná, že je zdravej. Moc gratuluju ke dvojčátkům, to musí být dvojnásobná radost :srdce: :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama