A je to tady

Těhotenství

Nechala jsem všemu volný průběh. Nechala jsem to na osudu nebo na tom, kdo nade mnou stojí a rozhoduje o mém životě. Věřím, že je to právě moje maličká Emily Madison.

Jak už jsem psala ve smém prvním deníčku, když jsem pracovala v USA, poznala jsem muže, který se později stal mužem mého života. Erik Davis. Čekali jsme spolu miminko a narodila se nám krásná dceruška Emily Madison, která s námi bohužel byla pouhé 3 krátké měsíce. Potom odešla. Odešla a nevrátila se. Zůstala nahoře. Bylo to pro mě nesmírně těžké, chtěla jsem se zabít a jít za mojí holčičkou. Byla to půlka mého života, půlka mého srdce, půlka mě.

Ta druhá je tady dole. Je to právě můj muž, který mě podržel a udržel při životě. Říkal mi, že Emily určitě nechce, abych šla za ní, že chce, ať zůstanu dole, že ona na mě, na nás bude dávat pozor a nepřivodí nám už žádné utrpení. V červnu jsme letěli na krásnou dovolenou na Krétu, do hotelu Mitsis Laguna Resort a Spa. Tam jsem se opravdu krásně odreagovala a odpočinula si. Ve druhém deníčku jsme psala o složitém rozhodování, které se zlomilo, když jsme v srpnu letěli do Dominikánské republiky, kde jsme zapracovali na miminku. Z toho prostředí tam jsem byla tak nadšená, že se nám to povedlo snad na první pokus :) Byla jsem fakt strašně uvolněná a měla prázdnou hlavu, jen si užívala té krásy a svého skvělého muže :)

V září, když jsem čekala na MS, nic nepřišlo a já se trošku zaradovala a honem si udělala test, který byl negativní (samozřejmě bylo ještě brzy), tak jsem tomu nechala ještě pár dní a začátkem října jsem si udělala test druhý, na kterém už se mi krásně formovaly // Objednala jsem se k mému panu doktorovi a musím se přiznat, že ještě to ráno, co jsem tam šla, jsem si doma udělala test, abych se ujistila :) Pan doktor mi mohl jen poblahopřát k tomu, že jsem opravdu těhotná. Nadšeně jsem mu řekla, že to bylo snad na první pokus, že jsme byli zrovna na dovolené v té Dominikánské a že jsem byla fakt na 100 % uvolněná, ve stavu bez tíže :) No říkal, že to asi bude muset doporučit snažilkám :P Nechala jsem si u vytisknout miminko pro přítele, kterému jsem zatím nic neřekla, abych to nezakřikla. I když to pro mě byla muka jako blázen :D

Přítel měl samozřejmě ohromnou radost, kterou ani trošku neskrýval. Nemůžu říct, že bych se s ním měla kdy předtím špatně, ale teď, co bude tatínek, tak se mám ještě lépe, jako princezna :) Rozmazluje a nenechá mě už pomalu ani vysávat :D Naštěstí to bylo jen ze začátku, teď už to trochu pominulo a „můžu“ dělat věci, které jsem běžně dělávala :) S mojí rodinou jsme to už oslavili, s americkou babí a dědou to teprve budeme muset oslavit. Plánujeme, že bychom se na otočku vydali do USA, ale nevím, zda chci s miminkem, když bude ještě malinkaté v bříšku. Každopádně je domluvený, že americká rodina dorazí na Vánoce :)

Přesně dnes, 7. 11. 2011 jsem (prý) v 11. tt a v pátek, krásného 11. 11. 2011 :) dostanu svoji VYSNĚNOU těhotenskou průkazku a konečně budu kompletní mamina :)Děkuji všem maminkám, které při mě stály po tom, co jsem zveřejnila svůj první deníček i maminkám, které mě povzbuzovaly po druhém deníčku, ve kterém jsem totálně bloudila životem. Doufám, že prožiji krásné těhotenství bez problémů, že se v květnu dočkám krásného a hlavně zdravého miminka, nad kterým bude držet ochrannou ruku naše Emily Madison :) A teď také děkuji všem maminkám, které si přečetly můj deníček až do konce :)

Hodnotilo 5 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Holly85
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 09.11.11 06:22

Hodně štěstí :kytka:

 
Marti89
Závislačka 2851 příspěvků 09.11.11 09:08

moc vam to preju:)ja si prosla podobnym pribehem a uz mam zdrave miminko!tak tfuj tfuj,hodne stesti a vse bude urcite v poradku tehulko :)

 
Peitra
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 09.11.11 12:34

Tobě nezbývá než popřát zdravé a šťastné miminko i celý průběh těhotenství

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 09.11.11 13:25

Moc gratuluji :-) .
Až dnes jsem četla tvůj první deníček :-( . Tak ti přeji pohodové těhotenství a rychlý porod a hlavně hodně štěstí :-) .

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 09.11.11 18:22

Moc gratuluji. Tvůj deníček je pěkně napsaný, moc tě obdivuji, čím sis musela projít a jak jsi to zvládla. Přeji zdravé mimino a šťastnou rodinku.

 
Sardinka03
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 09.11.11 18:26

Moc gratuluji k miminku i prukazce. Mozna znas knizku Andele v mych vlasech od Lorny Byrne. taky jsem kdysi ztratila miminko, i kdyz to bylo jen v 7. tydnu tehotenstvi, ale mela jsem ho moc rada. Bylo to pro me tezke obdobi a ta kniha me pohladila po dusi. Doporucuji a preji vse dobre tobe i tvemu miminku :kytka:

 
Milounek
Stálice 90 příspěvků 09.11.11 18:38

Verunko, jsi strašně silná a statečná maminka a žena! Já když jsem četla tvůj první deníček jsem brečela snad hodinu. Nechápala jsem, jak tak hodná holka, která by se pro děti třeba roztrhla (soudím dle té rodiny Brownových) si musela projít něčím tak krutým! Je spousta dětí, kterým chybí mateřská láska a právě ty, která by si jim dala maximum sis musela zažít tohle. Ještě teď se mi mlží oči když si na to vzpomenu. Já sama mám teď měsíčního snyka a mám o něj strašný strach. Těhotenství bylo bez komplikací, narodil se o pět dní před termínem. Pořídila jsem si monitor dechu abych mohla jít spát s jistotou, že kdyby něco, můžu mu pomoct. Každopádně ti přeji krásné těhotenství a plno radostí s miminkem, nad kterým bude držet ochrannou ruku Emily Madison :hug: :hug: :hug:

 
VrtulkaG
Povídálka 13 příspěvků 09.11.11 20:17

Moc gratuluji,jistě vše dobře do padne a budeš šťastná a pyšná mamina :kytka: :kytka:

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 09.11.11 22:14

Ahoj,
tenhle deníček je asi první,který od tebe čtu.
Ale jedno je jisté jsi silná žena,
a moc ti přeju aby jsi byla šťasntá :hug:
a váš :andel: tobě a manželovy určitě pomůže :hug:

 
Veverulinka
Povídálka 36 příspěvků 09.11.11 22:14

Děkuju holky :), děkuju za podporu! Já opravdu pevně věřím, že každý má nějakého svého strážného anděla, u mě je to bohužel moje děťátko :( ale věřím, že právě díky tomu nás tři bude hlídat ještě víc, než kdokoli jiný :) EM :srdce:

 
Veverulinka
Povídálka 36 příspěvků 09.11.11 22:15

MegK - mockrát děkuji, já také věřím tomu, že nad námi má roztažená svá křídla a nedá na nás dopustit :-)

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 09.11.11 22:51

Veverulinka - není zač :hug:

 
skritek Petra
Kelišová 5505 příspěvků 10.11.11 13:26

Ja si pamatuji na Tvuj prvni denicek, bylo to hooooodne smutne a verim, ze sis musela prozit peklo a je nadherne, ze andelicek Emily Mad na Tebe dava pozor a celou vasi rodinu hlida, bude navzdy s vami a tesit se ze svych sestricek a bratricku.

Preji HOOOOODNE stesti a zdravi!

 
Veverulinka
Povídálka 36 příspěvků 10.11.11 20:09

Chtěla bych poděkovat všem maminkám za podporu :hug: ! Tenkrát, když jsem zveřejnila ten první deníček jste mi strašně moc pomohly a chci vám moc poděkovat za to, jak mi teď přejete. Neskutečně moc si toho vážím - a ještě jednou děkuji :kytka:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 11.11.11 14:35
Držíme palce

Taky čekáme s manželem květňátko … takže držíme palce ať máte krásné a zdravé miminko .. :hug:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Životní krok

Andílku, strašně nás to bolí


Reklama