A od té doby věřím kartářkám

Snažení

Více než rok a půl jsme se s manželem snažili o miminko. Vše ztěžovala má diagnóza polycystických ovárií a také velmi psychicky náročná práce a s tím spojený stres. Jednou mě kolegyně přesvědčila, ať navštívím její kartářku, že je s ní strašně spokojená a vše, co jí předpověděla se do puntíku splnilo. Na jednu stranu mě toto zjištění vyděsilo, ale na druhou jsem spíše doufala v to, že mě nějakým způsobem nastimuluje nebo dá nějaký nový cíl, kterým bych se zaobírala.

Objednaly jsme se k oné osobě hromadně ještě se dvěma kolegyněmi a za pár dnů jsme jely na sjednanou schůzku. Volala si nás na svou seanci jednotlivě a já, jakožto první ze tří, jsem nevěděla, do čeho jdu. Na první pohled paní opravdu vypadala jako čarodějnice. Nemyslím to nijak ve zlém, nevypadala špatně, nicméně z ní cosi nepopsatelného čišelo.

Sedla jsem si, sdělila jí jméno a datum narození a opravdu – do detailů popsala mou osobu, věděla téměř vše o manželovi, mé mamince a jejích trablích, mé práci a hlavně touze po početí. Věděla opravdu i ty nejintimnější problémy, které dle mého nemohla vyčíst z mého příchodu ani chování. Obzvlášť jsem si dávala pozor, abych působila neutrálně.

Odcházela jsem od oné tajemné ženy nabitá energií a hlavně plná elánu, jelikož mi potvrdila, že miminko už je takřka na cestě, pouze nám doporučila jakýsi zázračný čaj, který jsme s manželem měli alespoň měsíc oba pravidelně pít. Kolegyně, ač se mnohdy nedozvěděly to, co by rády slyšely, taktéž odcházely s dobrým pocitem a plné očekávání z příštích dní.

Čajíky jsme poctivě pili a já za pár týdnu opět postrádala onu mršku, která se nakonec stejně vždy ukázala. Zpoždění v mém případě nebylo nic neobvyklého – vypiplaných testů už bylo doma nespočet, a tak jsem desetidennímu zpoždění nepřikládala nějaký větší význam. Jedenáctý den po vynechání MS jsem si přece jenom šla opět koupit testík, a jelikož jsem byla poučena provádět jej ráno, vzala jsem si ho do práce s tím, že si ho zkrátka udělám tam.

Jakmile jsem dorazila do práce, vyštěkla na mě jedna z oněch kolegyň, že byla včera u kartářky (ještě si snad něco ověřit nebo upřesnit), a ta mi prý vzkazuje, že jsem těhotná! Cože?! Já a těhotná? No ne, samozřejmě, že nejsem. Cítím se úplně normálně, povídám kolegyni.

Za pár minut už jsem netrpělivě čekala na záchodě, a co to nevidím?! Snad během pěti sekund jsem prvně v životě uviděla na těhotenském testu dvě čárky! Nemohla jsem tomu uvěřit, a tak jsem stále dokola pročítala návod, jestli se používá opravdu stejně jako ostatní testy a dvě čárky zkrátka znamenají DVĚ ČÁRKY! :)

Brečela jsem jako malá holka snad hodinu. Pak jsem se z WC přece jenom dostala a ihned jsem jela k dr. na prohlídku, kde bylo těhotenství potvrzeno a já jsem mohla jet pyšně manželovi ukázat tečičku, která se na ultrazvuku ukázala.

Jak jsme na tom nyní?

Náš syn se jmenuje Vojtíšek a za nedlouho mu bude sedm měsíců. Paní kartářku navštěvuji dodnes a jsem velmi spokojená. Upozorňuji, že jsem ze začátku byla také nevěřící Tomáš. Stále si myslím, že jsem celkem racionálně uvažující žena, ale něco na tomto příběhu bude, nemyslíte? ;)

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Baba
Nadpozemská drbna 29698 příspěvků 11.08.12 09:49
Stále si myslím, že jsem celkem racionálně uvažující žena, ale něco na tomto příběhu bude, nemyslíte? ;)

Nemyslím.
Každopádně gratuluju :kytka:

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 11.08.12 09:56

Gatuluji k miminku a já tomuhle věřím. Pokud se splnilo vše i ostatním tak to přeci není podvod. Prosím o kontakt na paní kartářku. Velice děkuji.

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 11.08.12 10:03

Na to být kartářkou musíš být akorát dobrý psycholog a znát dobře společenské poměry své doby, znát stěžejní témata, kolem kterých se točí život žen a mužů, kteří jsou ochotni za tebou přijít (důležitým kritériem je věk). dnes je vcelku bežný problém, že ženy nemohou otěhotnět (z různých důvodů, ale hlavně s rostoucím věkem). určitě tvou kartářku navštěvují i jiné snažilky. jasně, některé problémy jsou tak moc konkrétní, že je nelze jen tak uhádnout, ale i hodně intimní problémy sdílí spousta lidí, aniž by nad jejich frekventovaností nějak zvlášť přemýšleli. taky jsem si nechala vyložit karty a když si to zpětně promítnu, výklad byl tak všeobecný a samozřejmě pasoval k mému tehdejšímu věku a byl krásně přizpůsobený mé otázce (jaké jsem asi mohla řešit problémy, že?), kdy je to padesát na padesát, že se kartářka trefí. :nevim: to jen k té poslední otázce deníčku.

důležité ale je, že ti to tak hezky vyšlo a jsi šťastná. :palec: gratuluju ke chlapečkovi

 
verulenka
Generální žvanilka 21581 příspěvků 11.08.12 10:24

Moc gratuluju :kytka:. Ovšem nemyslím si, že by to bylo kartářkou. Já jsem také slyšela podobnou předpověď a ne jednou a víš co? Vůbec nic… Takže výklad super, ale skutek utek. Možná je to ve smyslu „věř a víra tvá tě uzdraví“. ;)

Příspěvek upraven 11.08.12 v 10:24

 
Rozárka78
Závislačka 2975 příspěvků 11.08.12 10:44

Já si naopak myslím, že tyhle věci mezi zemí a nebem fungují, sama jsem se o tom několikrát přesvědčila. Myslím, že opravdu existují „čarodějnice“, které z karet umí číst, ale zřejmě mnohem větší počet je těch, které své výklady staví na dobré znalosti psychologie, znají dobře společenské poměry své doby, stěžejní témata, kolem kterých se točí život žen a mužů, kteří jsou ochotni za nimi přijít (důležitým kritériem je věk) jak to tady popsala @dlacatko. Pak záleží na koho člověk „natrefí“ a od toho se určit odvíjí na karty věřím-neveřím. Sama jsem navštívila několik kartářek a můžu potvrdit, že rozdíly v kvalitě jejich výkladu jsou opravdu propastné.

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 11.08.12 10:49

Mám stejnou zkušenost. Já která na takové nadávala, jak tahají peníze, vymýšlí si :roll: Jednou mi to nedalo a zašla jsem k jedné kartářce, je nejlepší tady okolo, věděla pouze jméno a datum narození. Tvářila jsem se neutrálně, na nic extra jsem se neptala, jen že by mě zajímalo co mě tak čeká, tehdy mi bylo cca 22let, takže je to přes tři roky. Začal mluvit o mě o mém partnerovi, dokonce uhodla i od kdy jsme spolu a prostě shrnula tak nějak vše. Pak že vidí miminko, že otěhu v červnu, budeme mít holčičku, ale že budu rodit císařem, že nastane komplikace, pak že vidí ještě asi jedno či dvě těhu, ale že to nevidí jistě, ale jedno ještě určitě jo, asi chlapečka :think: Poradila mi i jméno, ať nedávám jméno kde je R, že vidí, že nemám s nějakou osobou moc dobré vztahy, kde tohle písmeno je. Řekla jsem jí jméno, které se mi líbilo, říkala že má být jemné, jak jsem řekla Melisa, jen přikývla, že v pořádku. Vše se splnilo Sice jsem otěhu, o dva měsíce později, tedy v srpnu, letos jsou to dva roky, co jsme malou počali, rodila jsem císařem, malá byla KP, ale to jsem se dozvěděla den před porodem a naše malá dostala jemné jméno Melisa, ač napřed jsme chtěli dát Sarah, ale nějak nebyl stále náznak k porodu, tak jsme Sarah vyškrtli a dali zpět Melisu a za týden přesně se malá narodila, asi čekala, až změníme jméno zpět :lol:

Ke kartářce už nechodím, nějak bych i šla, ale vnitřně mám strach, co by mi řekla. Tahle kartářka s lidí peníze netahá, jelikoš napřed vše řekne a pak až je na dané osobě kolik peněz dá, je jí to jedno, říkala, že tohle nedělá pro peníze, ale proto, že když ví, tak řekne. Já jí dala jen dvě stovky a byla jsem tam půl hodinky ;)

Někdo zkusí někdo nezkusí, já jsem ráda, že jsem zkusila :dance:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 11.08.12 10:53

Sice nevěřím, ale gratuluji, že ti to vyšlo :pankac:

 
verulenka
Generální žvanilka 21581 příspěvků 11.08.12 11:04

@petka86 Taky krásný příběh! A je fajn, že jsi měla štěstí potkat takovou báječnou „čarodějnici“ ;). Já jsem na karty také věřila, ale jak jsem psala, po těch opakujících se bludech a báchorkách, už nevěřím :nevim:. Komické je, že jsem se na dítě ani neptala, přesto mi jej cpaly, ovšem zázrak se nekonal.

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 11.08.12 11:18

@verulenka Tak ne každému to výjde, někdo je fakt vyčůraný a vykládá klasické báchorky, co chtějí asi lidi slyšet :zed: Já se jí na nic přesně neptala, o mimču začala pak sama a když sem pak v červnu dny mi řela, že budu těhotná a nebyla jsem, jak sem doma nadávala, že kecá a kdesi cosi :mrgreen: Srpen to jistil a to že uhodla i cs atd.pak jsem si řekla, hmm šikovná ženská, doporučila jsem ji když si někdo řekl, zda o někom nevím, ale jinak tyhle věci nějak neřeším, radši někdy nevědět :think:

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 11.08.12 11:52

@petka86 ahoj, no je to zajímavý příběh. nechci snižovat jeho váhu, třeba je paní fakt jasnozřivá, ale „uhádnout“ císař? vzhledem k tomu, že si jím lékaři víc než často porod usnadňují a dělají ho dnes častěji než kdykoliv předtím? to je prostě taky padesát na padesát.
@Rozárka78 vědět to bohužel nemůžeme, jestli to jsou nějaké zvláštní schopnosti. já věřím, že některé kartářky jsou „vnímavější“ než jiné (ale pořád pracují, i když ne možná vědomě, s psychologií a současnou spol. strukturou), a hlavně na nás působí jejich charisma (což je základ úspěchu), zbytek je štěstí. ale kdoví, netroufám si tvrdit, že jsou všechny šarlatánky… =)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29740 příspěvků 8 inzerátů 11.08.12 11:59

:potlesk: Gratuluju, že to tak dobře vyšlo. Kartářka tě určitě dobře naladila a přispělo to třeba k tomu, že se s dítětem zadařilo. Už tím kartářka odvedla dobrou práci. Souhlasím ale s @dlacatko, pro dobrého psychologa je velmi pravděpodobné, že se trefí s výkladem.

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 11.08.12 12:01

@dlacatko

Tak to netuším, jak by mohla uhádnout že budu mít císaře, zas tak častá možnost to není, ale je mi to popravdě jedno, to že se nám malá podařila a je to tak, jak jsem si přáli, je pro mě hlavní, to že kartářka tohle uhádla, je jen taková příjemná situace i kdyby náhoda. Kdybych věděla, že to někdo dělá pro peníze, tak tam nelezu, ale že jsem věděla, že peníze si nebere předem a ještě až kdo kolik na konci dá, mě utvrdilo, že to taky zkusím :D

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 11.08.12 12:14

@petka86 minimálně pětina žen rodí císařským řezem, je to celosvětový trend. podívej se na statistiky a pak spekuluj. :mrgreen: ale jako jinak kartářku neodsuzuju, odvedla skvělou práci.

 
bellinda1
Povídálka 28 příspěvků 11.08.12 13:43

Taky jsem byla párkrát u kartářky, ale skutek utek :nevim: Až jednou úplnou náhodou jsem se nechala přesvědčit ať zkusím kartáře, byl to napůl cikán. V tu dobu jsem měla život celkem na pohodu a neměla jsem důvod chodit k nějakému věštci, přesto jsem šla a čekala, že mi k mému v té době stereotypnímu životu nic moc výrazného neřekne :?
Když jsem od něj asi po půl hodině za kterou si inkasoval 500Kč odcházela, byla jsem naprosto konsternovaná 8o Věděl o mě a o mém životě naprosto vše! Předpověděl mi nehezké věci a já se rozhodla, že přece takovým bludům nebudu věřit a tak jsem to vše hodila za hlavu. Ovšem za pár měsíců se vše splnilo do puntíku! Viz. můj 1.deníček.
Dodnes to nechápu, ale on jako jediný mi dokázal říct konkrétní věci, které se opravdu staly. Narozdíl od těch kartářek u kterých jsem byla předtím, ty říkaly všechno tak všeobecně a nic ztoho :think:

 
Veverun
Stálice 80 příspěvků 11.08.12 15:00

Moc gratuluji :potlesk: kartářky také navštěvuji, když jsem četla tvůj příběh, jako bych se v tom viděla, až na to, že mě se to zatím nesplnilo-myslím tím to, co mi karářka předpověděla..jinak vše věděla..ale mimi né a né počít :,( mohla bych poprosit o kontakt na paní kartářku?
děkuju :)

 
Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.08.12 15:20

Je kartářka…a je kartářka… mám srovnání… Vždy jsem šla ke kartářce, když jsem měla nějaké větší trápení… Takže 2×… 1. kartářka byla vyhlášenou kartářkou tady v Praze, známé jméno… Šla jsem tedy k ní… Byla jsem ale v šoku. Když pominu, že vykládá karty u sebe doma, já tam na ní čekala přede dveřmi ve sjednaný čas, věděla o mě a 45 min se nic nedělo… původně jsem si myslela, že někoho přede mnou má, tak to bych pochopila… ALE po 45 minutách se otevřely dveře, paní vyšla pomalu v noční košili, řekla, ať si sednu „támhle“ a šla si čistit zuby!!! 8o :roll: Výklad měl být hodinový za 1000 Kč. Během půl hodiny na mě vybalila opravdu obecné věci, které bych si dokázala předpovědět sama a pak řekla, že to je vše, že už dál nic nevidí!! :pocitac: No tak to jsem odcházela těžce nas*aná, co to jako mělo znamenat… No nic… Uplynul nějaký rok, já měla další problém a pomyslela jsem na kartářku… Ale po předešlé zkušenosti jsem si řekla NE. Pár dní na to jsem ale vytáhla ze schránky inzerát na výklad karet… Nikdy před tím jsem ve schránce podobný inzerát neměla, a tak jsem to brala jako znamení a zavolala na číslo. :P 8) Druhý den jsem měla schůzku s paní středního věku, cikánkou… Řekla jsem si, že jí o sobě neřeknu ani jak se jmenuju. Mlčela jsem a ona začala vykládat karty. Hned začala mluvit o tom, co mě aktuálně trápí, co řeším, co se stalo, kdo v tom figuroval, kdo mě zklamal, kdo mi pomohl, jak se to bude vyvíjet dál… (žádná obecná situace to nebyla, věřte mi!). O mé minulosti řekla vše do puntíku! Pak přišla budoucnost… Řekla mi spoustu věcí, které mě zaskočily a zarazily, a ani jsem jim příliš nevěřila. Její předpověď na následující rok se vyplnila do puntíku snad na měsíc přesně! 8o Mluvila se mnou 1,5 hodiny, chtěla 800 Kč a já odcházela s příjemným pocitem uvolnění, jako bych byla u nějakého psychologa či co… :jazyk: Byla fakt dobrá, a nevěřím, že na tohle jí stačila jen znalost poměrů různých věkových kategorií… :andel: Momentálně jsem spokojená a nemám důvod, ptát se „Co bude dál?“… Ale kdyby náhodou taková situace nastala, navštívím jí znovu… :jazyk:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 11.08.12 15:24

@kobrra Taky bych to číslo brala :-)

 
baruse.t
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 11.08.12 16:11

Asi to nebylo tou kartářkou, ale tím, že si v to začala věřit, protože ti to někdo předpověděl. Psychika dělá své, v tvém případě v dobrém. Moc gratuluji, že se vám to povedlo!

 
Jitka V2  11.08.12 16:14

Prosím také o kontakt. Děkuji.

 
zitorka
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 11.08.12 16:55

Věřím…

jak mnohé napsaly, jsou kartářky a kartářky…všeobecně to dokáže říct každý, ale já jsem poznala díky mamince kartářku, která mi uvízla v paměti…byla u ní maminka…ptala se na mé případné těhotenství…odpověď byla: možná už je těhotná nebo v brzké době otěhotní, v druhé polovině roku 2009 ji čeká životní zlom, ale pak se jí narodí zdravá holčička, která jí bude dělat jen samou radost…

jak to dopadlo??? v druhé polovině roku 2009 (září) nastal životní zlom…musela jsem přehodnotit svůj dosavadní život a mým největším přítelem se stal šílený smutek..otěhotněla jsem, čekala jsem chlapečka a ten mi v bříšku při nedokončeném 32tt umřel…nyní mám v náruči krásnou, zdravou holčičku, která mi dělá opravdu jen samou radost, protože hodnější dítě jsem nepoznala…

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 17:37

Ctenarky:
@dlacatko ja vazne nevim, toto byl jeste pred nejakou dobou presne muj nazor, nicmene kdyz se trefi do 95% vseho co ze sebe vychrlila, tak mi neprijde, ze je to jen nahoda, pokud mas s vykladem zkusenosti jak pises, nebyl to kvalitni vyklad :nevim:
@verulenka taktez nemuzu posoudit. vice kartarek jsem nenavstivila, chodim jen k te jedne, nicmene asi zalezi na koho clovek narazi ;)
@Rozárka78 naprosto souhlasim ;)
@petka86 gratulace :kytka:

A damy, co si prosi cislo na pani kartarku: prosim pisnete mi SZ :palec:

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 17:38

@zitorka :hug: :hug: :hug:

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 11.08.12 19:01

@dlacatko

Ale to já přeci vím, že císař je častá věc, ale v tu dobu, zpět, jsem okolo sebe neměla známé co rodily sc, takže jsem to brala, že si tipla hodně dobře ;) Aby to nevyznělo, že někomu kartářku nutím, že jste se nad tím tipem na císař tak pozastavila :mrgreen:

 
sanyaa
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.08.12 19:22

Taky moc moc prosím o kontakt na paní kartářku. Děkuju.
Těmto věcem věřím a chodila jsem k výborné paní, která ale bohužel už kvůli pokročilému věku přestala vykládat. Od té doby jsem byla u dvou, které blábolily neuvěřitelné nesmysly, že jsem pak nevěděla, jestli se smát nebo být naštvaná. Tak budu moc ráda, když zas objevím někoho opravdu nadaného. Děkuju.

 
Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 11.08.12 19:47

Krásný deníček :srdce:
Také mám s jednou kartářkou dobré zkušenosti, i přes to, že jsem nedůvěřivá.
Moooc gratuluji :palec:

 
Rikardo
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 11.08.12 21:00

Jéééé, to je hezké jak má každý svůj příběh k miminku :hug:

Já jdu ke kartářce taky, né kvůli mimču, ale kvůli toho xo je doma (šak víš).
Tak Ti písnu, jestli náhodou nejdu k té stejné :)

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 21:05

@Rikardo ;) tak at poslouzi at je to jakakoliv kartarka… jsou holt kartarky a kartarky, mno ;) :hug:

 
kesyna  11.08.12 21:23

Já jsem ten samý případ, taky jsem šla poprvé v žvotě ke kartářce, popis by seděl jak zmínila paní, věděla všechno o mě i dokonce věděla že mi v té době umřela babička! vědela všechna naše trápení s přítelem byla jsem z toho všoku, řekla mi že toužíme po dítěti a že ho také budeme mít ale že já se moc snažím řeším atd a proto to není hned, ale že určitě spolu budeme mít miminko, pak jsem neřešila nic fakt byly jiné sarosti a ehle nepřišla MS udělala jsem si test nááhodně nevěřicně jsem koukala..Dnes je naší holčičce krásné 3.měsíce a má se čile k světu a já jsem štastná že ji mám. a ted by mě zajímalo jak se jměnovala ta vaše kartářka? nebyla to náhodou Dagmar? ;)

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 21:25

Kesyna: jeeej, jmeno nevim. vim prijmeni…je ze Striteze???

 
kesyna  11.08.12 21:27

Já nevím odkudje ted momentálně vím že mají někde chatu na horách či kde a tam bývá přes léto. No ta moje se jmenovala Dagmar Okřinová

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 21:29

E-e to nejni ona ;)

 
kesyna  11.08.12 21:31

Škoda :D ale taky teda věřím kartářkám od té doby, dokonce viděla i to že přítel má kamaráda který na něm dost visí pořád ho někam tahá a že me to trápí. což to tak kdysy opravdu bylo, no mazecale ta moje prý ted podražila :D

 
Brittana
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.08.12 21:32

Noo, ceny jsou taky hodne ruzne i cas po ktery se venuje klientovi… :nevim: jako kazdy jiny „job“ :mrgreen:

 
handule24
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 11.08.12 21:42

Gratuluji :kytka: a musím se smát jakou jsi kartářce udělala reklamu, ta bude koukat až se jí tam pohrnou zástupy žen z emimina, včetně mě, pošleš-li mi kontakt :lol:

Tohle není reakce na Pettulis

Příspěvek upraven 11.08.12 v 22:04

 
Honey 80
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 11.08.12 21:46

Tak názory jsou různé, stejně jako jsou různé kartářky!
Já osobně mám velice podobnou zkušenost, tehdy byla paní kartářka dost konkrétní a splnilo se to do puntíku!!!
Neptala se na jméno ani na datum narození a ihned první kartu, kterou jsem otočila bylo „dítě“ (mimochodem kvůli neúspěšnému těhotenství jsem tam šla). Nejdříve myslela, že už těhotná jsem, když jsem jí tvrdila, že ne…řekla, že tedy otěhotním v blízké době. Také řekla, že nemáme jít do IVF, že to půjde přirozeně, že budou nějaké komplikace, ale vše dobře dopadne a že to vypadá na chlapečka!
Věřte, nevěřte…o dva týdny později jsem měla na testu //, tedy už onen den u ní jsem opravdu těhu byla, jen jsem to nevěděla.....Na počátku těhu jsem krvácela, poležela si v nemocnici a vše dobře dopadlo.....no a co myslíte??? Za tři týdny bude našemu Jakoubkovi rok :mrgreen:

 
barca0140
Závislačka 2912 příspěvků 11.08.12 23:04
kartářka

Příběh je napsaný moc hezky.Moje tchýně vykládá karty už nějakých 20let..Netahá z lidí peníze a vykládá, prootže ji to bavi. Jedine co je pravidlem že musí za výklad něco dostat, ale je jedno co..od peněz, přes vajíčka a jiné hmotné a obyčejné věci..ovšem na konci výkladu se nesmí děkovat..Od narození mého přítele má pořád ty samé karty, prootže ji nikdy nezklamali a stejní lidé se k ní opakovaně vrací jelikož se její předpovědi vyplňují..Tak dva měsíce zpět, kdy sem byla ještě těhotná sem chtěla vyložit karty. Nevěděla jak mi to vysvětlit, ale musela mě odmítnout..Nechá­pala sem proč, ale záhy sem pochopila. Měsíc na to sem o miminko musela přijít. Bylo to moc bolestivé a já nevěděla kudy kam, tak sem ji 2 týdny po revizi poprosila znovu a ona svolila.Do roka se mi tam objevilo miminko a velké štěstí..přítel měl výklad týden předemnou a karty až nápaditě stejné. Co se objevilo v minulosti mě však přesvědčilo že na tom nejspíše něco bude..Karty sem sama zamíchala, rozdělila a ona je pouze jednu podruhé vyskládala vedle sebe. V blízké minulosti sem stejně jako přítel měla zprávu, neštěstí, dítě a smrt..na to mi odpověděa že se omlouvá a že kvuli tomu mi karty nevyložila dříve..Možná to byla hodně velká náhoda a možná na tom opravdu něco bude..každopádně mi ty karty dali směr a hlavně sílu uvěřit že toho miminka se do roka snad dočkáme :andel:

 
Denisa313
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 11.08.12 23:05

Podle katářky by měla moje maminka mít další dítě :lol:, to by bylo, narození synka a ségry ;)

 
Kacabanek  11.08.12 23:37

Ahoj, moc gratuluji… I mě kartářka předpověděla… Když jsem na jaře poprvé otěhotněla a za dva měsíce potratila, tak se má nej kamarádka vydala k místní kartářce a optala se mimo jiné i na mě… Bylo jí zděleno, že do tří měsíců znovu otěhnotním, ale bohužel to zase nevyjde… A téměř na den se jí to bohužel vyplnilo :-(. Takže teď mám za sebou druhý potrat, ale ke kartářce už se nechystám, nic takového už dopředu vědět nechci :nevim:. Nicméně tobě ještě jednou gratuluji k mimískovi :potlesk:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 12.08.12 00:28

Moje kamarádka vykládá karty, dělá reiky a různé terapie…dodnes si pam, atuju jak jsme se sešly v lednu roku 2009 na kafíčku v naší oblíbené kavárničce, Denuska chvíli seděla a jen na mně tak koukala a řekla my z ničeho nic ty v tomhle roce otěhotníš rodit budeš v druhé polovině roku 2010..chvíli jsem na ni koukala a strašně se tomu smála :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:..nikdy jsem si nenechávala vykládat karty, jediné na co jsem chodila byly kursy reiky a to jen pár lekcí mám za sebou…Každopádně se Deniska přesně trefila v listopadu 2009 jsem otěhotněla a v srpnu 2010 jsem přivedla na svět svou úžasnou dcerku Kačku…Každopádně věřím na osud vyložený z karet ale nelze věřit každýmu vydřiduchovy který tuhle činnost provozuje…jinak moooc hezký příběh :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: gratuluji

 
BertaCek  12.08.12 00:48

Dovolte mi osobni poznamku… Nenapadlo vas, ze o vas vase pritelkyne mluvila? Ze ji rekla „moje kamradka, co se snazi o dite blablabla“
„no tak ji sem poslete“ proto o vas vedela tolik?

Neverim na zadne vyklady z karet typu „do roka otehotnite, vyhrajete v loterii, prejede vas tramvaj, zdravicko bude takove a takove“ a uplne zvracim z poradu typu volejte vestce ci kyho… To je sprosta okradacka naivnich lidi.

Nicmene verim na intuicii, nikoli jako neco nadpozemskeho ci carodejneho, ale jako schopnost mozku analyzovat situaci a pravdepodobnostnim algorythmem promitnout vysledek. V medicine je to relativne caste, zachytite jemne nuance pacientova chovani, jeho grimasy, gesta, ton hlasu, nejaky priznak, co prohodi mezi reci a nelriklada mu vahu, a mozek si spoji tecky sam a promitne se vam to do nejakeho pocitu ci zaveru. Nerikam, ze ve vsech oborech a a u vsech pacientu, ale prekvapive hodne lekaru ma zkusenost, kdy se jim ‚neco nezdalo‘, jen tak poslali pacienta na vysetreni, a normalne by to neudelali, a ‚necekane‘ se neco naslo… Proto se medicina neda dobre delat na dalku nebo jen podle testu ci CT, leci se pacient, ne priznaky ci nalezy.

Proto ‚predpoved‘ potratu, nebyla-li to uplna nahoda, byla spise podvedomou reakci na okolnosti, zadne carodejnictvi. A zena, ma-li
Ravidelny styk, otehotni kazdy mesic na 15%, to by v tom byl cert, aby se ty karty „netrefily“ do toho pul roku ci jak. Do roka otehotni 90% paru, to v kartach vycte kazdy nedouk.

Durazne apeluji na vsechny, misto kartarek a dalsich sarlatanu investujte penize i cas do sebe-kupte si vitaminy, zaplatte cviceci, lepsi dat ty prachy do hodiny se soukromym trenerem, nez nahodneho tlachani s nahodnku oravdepodobnosti na splneni, zaplatte si nejaky pulrocni kurz vzdelavaci, da vam to urcite vic nez „vy jste citliva osoba, vy jste si toho hodne prozila. Mate obrovske srdce, jste otevrena duse, rozdala byste se svetu. Mate rada svou maminku, a bojite se o ni. Trapi vas laska, mate strach, jak to bude s manzelem. Tady vidim nejakou krizi, mozna jina zena, nebo taky neco v praci by to mohlo byt, ale do osmi mesicu se to spravi a bude to mezi vami zase dobre. V praci vam nekdo zavidi a zarli na vas, pomlouva vas, dejte si pozor na zenu s rezavymi vlasy. Taky si dejte pozor na oci, tady vidim nejaky problem, mozna operace nebo tak. Nebo zanet. Do roka vas povysi, budete mit nove kolegy, a taky vas ceka cesta. Do lazni, nebo k mori, v lete nejspis“.

Proste zenske, verte SOBE, ne kartarkam.

 
miminkoMEX
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 12.08.12 07:04

Britt, krasny denicek.
Ja byla u kartarky kdysi a rekla mi ze budu zit v zahranici. Dost jsem na ni koukala a rekla ji, ze to neni rozhodne mozne. V te dobe jsem byla maximalne v chorvatsku. Jeji predpoved se vyplnila, nasledujici roky jsem cestovala a ted ziji taky mimo cr…

Moje dalsi navsteva byla vloni.Byla jsem tehu 7 tt, vedel o tom jen pritel a ja. Prisla jsem k ni, ptat se na podnikani, vpodstate jsem chtela radu jakou cestou se vydat a tak nejak jsem cekala, ze stejne potom to tema sklouzne i na „tak nejak vseobecne“. Hned po tom co mi odpovedela mou otazku mi rekla, hele, ty budes brzy maminou! Budes mit chlapecka! A budes mit super rychly porod. No… tehu jsem uz byla, to pro me nebyla novinka, ovsem narodila se mi holcicka a superrychle cisarem :pankac:

 
marcany
Povídálka 14 příspěvků 12.08.12 11:27

Myslím, že je úplně jedno jestli to kartářka předpověděla nebo ne. Důležité je, že se ti tvůj sen splnil a máš zdravého chlapečka. Na ničem jiném nezáleží. Moc ti gratuluji a užívej si svého chlapečka jak nejvíc to jde. Přeji ti hodně štěstí.

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 12.08.12 16:34

Já jsem taky nikdy nevěřila :lol: Sestra mi vždycky vyprávěla, co jí řekla kartářka když u ní byla. No čuměla jsem jak puk 8o Červík hlodal a tak jsem se objednala. Po hodině výkladu za 500Kč jsem odcházela s otevřenou hubou :-O Manžel kt. na mě čekal v autě a já mu vyslepičila co mi řekla, na mě zíral jak na blbce. Řekla naprosto všechno, jak kdyby se mnou celý život bydlela. Že jsem právě těhotná 2-3 měsíc, ano byla jsem v 8 týdnu. Že bydlíme u tchýně a jaká je to pí.. a manžel mě v tom nechá pěkně ráchat, o manželově podnikání, že jezdí jak dobytek, s čím mě manžel štve a jak často máme sex 8o :pankac: Mohla bych toho vypsat víc, ale to je jen pro mne. Takže vy co píšete, poznají podle věku a ňáká psychlogie… Prdlajs. Kdyby jste natrefili na dobrou kartářku, taky byste měli „ústa“ do kořán :jazyk:

 
Mishha  12.08.12 19:47

Nádherný deníček :potlesk: Osobně si ale myslím, že paní byla dobrý psycholog. Věděla, že se o mimčo snažíte, a tak vám dala nějaký dobrý bylinný čaj. No a protože jsi jí věřila, uvolnila a nestresovala se, co kdyby to nevyšlo… tak to vlastně vyšlo :) Paní by opravdu zasloužila pochválit :palec:

 
eelfik
Nováček 1 příspěvek 12.08.12 22:10

Já na věci mezi nebem a zemí určitě věřím a Tobě strašně moc gratuluji ;).

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 13.08.12 09:01

Ahojte,
aj ja patrim k neveriacim Tomasom a aj nim ostanem, dala som sa prehovrit 2× ku kartarke, raz to bolo vdaka kolegyni, ktora k nej chodi cely zivot a je s nou velmi spokojna a vsetko sa vzdy vyplnilo…Bola som tam asi hodinu a nesplnilo sa nic…vraj to bola vestba na 3roky…uz koncia…pochybujem, ze do konca roku 2012 budem mat dieta, ked nie som ani tehotna…
K druhej som isla s este vacsim sebazaprenim…do­padlo to rovnako…
Takze u mna kartarky fakt nie…
Pekne sa to pocuva, to ano, ale to je vsetko…psychologiou by sa urcite uzivila :mrgreen:
 Ivana

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 13.08.12 09:03

Reagovala som na dennicek, nie eelfik ;)

 
Janica22
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 13.08.12 15:28
:hug: :hug: :hug: :mrgreen: :mavam:
 
jana jakesova  16.08.12 13:30
Zázrak..

Gratuluji!!! :potlesk: Mě se stalo to samé, jenom s rozdílem, že jsme se snažili s manželem skoro 10let, třikrát nevyšlo ani umělé oplodnění. Mám totiž průchodný jenom jeden vejcovod, také jsem byla dost ve stresu.Po 15 letech jsem se rozvedla a začala jsem žít s novým přítelem. U kartářky jsem byla na očistě od všeho zlého a abych mohla přijít do jiného stavu..samozřejmě jsem tomu nevěřila, ale doufala jsem ;) Řekla mi, že letos příjdu do jiného stavu a že to bude holčička :dance: Je srpen, s přítelem jsem velice štastná, již rok a půl a 2.listopadu mám termín porodu, bude to holčička :D Vše se vyplnilo ;) Je to pro mě veliký zázrak..Jana

 
jana jakesova  16.08.12 13:41

Ještě bych chtěla dodat, že mi kartářka řekla, že s bývalým manželem jsem si měla odžít nějakou tu karmu(nějaký čas)že jsme si nebyli souzeni a nynější přítel, že je můj životní partner. Chápu to tak, že se každý ke každýmu nehodí :| S přítelem jsme se hledali, až jsme se našli :hug: :srdce:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama