Jedno orosené: Tak na zdraví všem maminkám ❤️

Jak žít 24 hodin denně s dětmi? Příběh matky, co miluje svoje děti.

Jedno orosené: Tak na zdraví všem maminkám ❤️

Těhotenství? Jak jen to říct.
První bylo od 22. týdne krušné a plné zážitků a dojmů z urologické kliniky. Tam mi k mé smůle a ideálu prvního těhotenství oznámili, že mi děloha tlačí na míčovou trubici a hrozí ledvinová kolika. Připravovala jsem se k operaci. Když jsem se probudila, zjistila jsem, že mi byl dán uretální stent.

Já i má dcerka jsme to ve zdraví absolvovaly. Porod byl sekcí, to je mazec.
Jinak, kdo říká, že vytažení stentu nebolí, když zakašlete jako u cévky, tak lže. Bolí a to dost.

Jinak z nemocnice jsem si to hezky cupitala i s dcerou po šesti dnech domů. Malá úžasná, ale co teď? Kojení, buzení, prdíky, zoubky, povídání si ve dvě ráno. Joo… Na to mě nikdo nepřipravil, zvlášť po sekci.
Jeeee, jak já měla chuť na to krásné orosené. Nakonec se ta malá holčička krmila asi rok a onehdy mi bylo řečeno_ Vy tam máte šlehačku nebo co? Dcera byla hezky šťavnatá!

Po skončení kojení jsem si dala konečně jedno po obědě a můžu říct, bylo to fajn. Tuhle zahrádka, tuhle procházka. Pak po nějakém čase přišel bratříček a zase byl šmitec.

Teď už mi tu demolují domácnost dva a mám jen pět šedin, které samozřejmě přebarvím, jelikož nechci být jako myš. Tak do Vánoce ze mě tu myš udělají svými názory, nesmyslnými otázkami a ničením mých milovaných věcí a psa.

K tomu mi přibudou zřejmě hezčí vrásky a kruhy pod očima. Je to šichta na celý den a říkám si, kdy už je naženu spát a upadnou do blaženého spánku. Mám pocit, že si to pivko nebo dvě opravdu zasloužím :-) a dám krásný a pohodový relax!
Tak na zdraví všem maminkám ❤️

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...