Jak jsem se dostala na eMimino

Ostatní

Jednou, když jsem hledala nějaké doporučení nebo spíše vyjádření k hračce kouzelní zpěváčci, objevila se mi tahle stránka, klikla jsem a přečetla si komentáře. Už v první chvíli se mi stránky zalíbily.

Tak jsem zde začala hledat různé věci a tipy. Nakonec jsem se registrovala. Když si čtu nějaký deníček nebo komentáře, tak na mě všichni působí otevřeně. Tady se nemusím za nic stydět.

Čtu si hodně deníčků a ty, co jsem zatím přečetla, byly smutné, je tady vůbec hodně smutných deníčků. Cítím s těmi maminkami, jaké to pro ně musí být hrozné, i pro jejich děti. Říkám si pak, že já se někdy strachuji s nějakou nemocí, která je mnohem méně závažná, než ty, které mají doma ostatní maminky.

Obdivuji všechny maminky, které takové věci zvládají, i ty, pro které to dopadne neskutečně špatně, a po nějakém čase se s tím alespoň vzdáleně dokáží vyrovnat. Já jsem holčičky měla jen dvakrát v nemocnici, jednou s chřipkou, a pak Terezku s otřesem mozku.

Když deníčky čtu, je mi to často hrozně líto, kéž bych vám mohla pomoci… Kdybyste chtěli, nebojte se sdělit mi svoje pocity nebo trable, nemoci a všechno, co vás postihlo. Mně se můžete vypsat, já to jen ocením, když mi někdo napíše.

Děkuji, že jste tento deníček dočetli a doufám, že mi napíšete.

Hodnotilo 15 lidí. Score 2.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 26.03.12 08:10

ahojky,já se taky dostala na emimi podobně..něco jsem vyhledávala na netu ohledně léků co jsem brala před těhu a narazila jsem na diskuzi emimi,našla jsem i spoustu správných holek,máme tu i vlastní diskuzi,o mimin­kách,o těhu a vůbec a všem možném,pomohly mi svými radami a vytoužený syn se narodil:-) emimino je super/mám taky tady pár deníčků :-)/

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 26.03.12 08:57

Ahoj já zase hledala recenzi na porodnici… a to jsem byla v prním trimestru :D a taky se mi stránky zalíbily, zaregistrovala sem se a každý den kecáme s holkama s termínem v květnu :) každopádně tady máme stejné starosti a můžeme to probrat a nemusím tím zatěžovat svoje okolí :)

 
Alani
Závislačka 3323 příspěvků 26.03.12 10:36

Ahojky,
tak já jsem se dostala na eMimi před rokem, když jsem na internetu hledala tipy, jak to udělat, aby mi z domácí pekárny nelezl „ušatý“ propadlý chleba :lol: :lol: :lol: Kromě informace, že to zřejmě nijak ovlinit nelze, jsem tu našla deníček Miruše Prodigy, nad kterým jsem brečela smíchy, a tak jsem tu zůstala a začetla se i do ostatních deníčků :mrgreen: No a mezitím i to naše snažení začalo, tak tu lovím stále další a aktuálnější informace.

Jsou to super stránky :palec:

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 26.03.12 10:48

Ahoj, to já emimino objevila taky při hledání jakési rady, snad skrz cosi se svatbou :) No a od té doby, co moje kámoška ráčila otěhotnět, je emimino mým každodenním chlebem už tak 2 roky… Mám tu přečtených nespočet deníčků, některý veselý, jiný naopak a už teď se těším, až budu moct hledat rady pro život v akutálním dění (ne jen „až jednou budu“… :))

 
werunqa
Kelišová 7096 příspěvků 26.03.12 15:11

Ahojky, taky jsem se sem dostala „nahodou“..hledala jsem neco o miminkach, ktere se narodi v kvetnu-jako to moje..a vyskocilo na me emimino :lol: ..
Zaregistrovala jsem se sem a hned vlezla do diskuze květnovek.. :mrgreen: pak jsem tu chvili nebyla.. zapomnela jsem na to, ze jsem tu registrovana.. :oops:
Az tak za mesic jsem zase nahodou narazilo na emimco a vzpomnela jsem si, ze jsem se sem vlastne zaregistrovala… :palec:
A od ty doby jsem tu „denne“ :mrgreen: :palec:

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 26.03.12 17:12

Ja se taky dostala nahodne na tyhle stranky a ted uz jsem zaregistrovana a poctive kazdy den procitam denicky a divam se na fotecky miminek......je hezky ze se zde maminky muzou vypovidat a dostanou i podporu od druhych ,myslim ze by to tak melo byt i v zivote… :kytka:

 
werunqa
Kelišová 7096 příspěvků 26.03.12 17:35

Ja bych jeste uvitala, kdyby to tu bylo jen pro registrovane..obcas totiz v diskuzi narazim na nejakeho neregistrovaneho „chytraka“, ktery si sem chodi vylozene jen „rypnout a prudit“…a to se mi nelibi :cert: :cert:

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 26.03.12 19:50

Jo emimi je super :potlesk: :palec: :D :hug:

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 16.06.12 19:19

:palec: souhlasím

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Moje holčičky


Reklama