Moje holčičky

Ostatní

Jak si žijeme s Terezkou a Deniskou, samozřejmě i s manželem. Terezce je právě 6 a Denisce 7 let. Pořád si spolu hrají. Ale když se perou nebo hádají, tak mám pocit, že zbortí celý barák. Pořád za námi s manželem chodí a říkají, že za to může ta druhá.

Když jsme jeli do obchodu Sparkys pro kouzelné zpěváčky a měly si nějakého vybrat, tak se začaly hádat, která bude mít hezčího. Snad se mi to jenom zdá, ale připadá mi, jako by bylo jejich jediným cílem hádání a rvaní.

I když jsou malé, tak si navzájem dělají modráky. Potom všem pak za mnou přijdou, nebo jen ta s „bebí“ a řekne mi, ať jdu tu druhou taky zmlátit (to mají od tatínka :lol:). Většinou za mnou chodí jenom Terezka, protože Deniska je silnější.

Ale mají se i rády, když jsme jednou šli na zmrzlinu, tak Terezce, která je takové malé nemehlo, spadla zmrzlina, když zakopla o kámen. Deniska jí nabídla svou a lízaly ji společně :) Vždycky když je jedna nemocná, chytí to obě, takže leží společně doma v posteli.

Mám je moc ráda, trávíme spolu hodně času. Naštěstí je baví i uklízet, takže mi pomáhají :lol: I když se mně nebo manželovi něco stane, jsou z toho zničené, i když je to jen odřenina. Chodíme spolu často ven a bavíme se, chodíme do kina a tak dále, a tak dále.

Hodně štěstí se vším a děkuji Vám, že jste dočetli tenhle deníček do konce :palec:

Hodnotilo 20 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 25.03.12 17:39

tak ať holčičky dělají jen samou radost a moc se neperou :palec: :mavam:

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 25.03.12 19:30

Díky moc :D

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 25.03.12 20:23

Bohužel chce tchýně strávit čas s holkami takže si je pozítří bere k sobě chtěla jsem maximálně na týden ale tchýně jsi mermomoci vydupala na dva.. budou mi :,( :,( chybět zlatíčka snad jim moje tchýně něco neprovede(ale v tomhle mě manžel ujištˇuje že ne) :)

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 25.03.12 22:31

Supeeeer,takovy mili rodinny zivot s holcickama :kytka:

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 26.03.12 05:20

co by jim tchyně prováděla? Babičky jsou starostlivé až moc. Vidím to jen u svojí mámy, která, byť je celkem mladá babička (50let), tak se o prcky strachuje desetinásobně víc jak o mne, a to ještě nezačali lézt po stromech a lyžovat :mrgreen:
Posledně se naše roční Domča houpala na houpačce a naše babča měla oči navrch hlavy a nejradši by ji snad obalila polštářema, aby se jí něco nestalo :pankac:

 
Mrs. S
Kelišová 5033 příspěvků 26.03.12 18:55

Není tchyně jako tchyně. Já teda ještě miminko nemám, ale očekáváme jeho příchod na svět každým den. Ani já ani přítel nechceme tchyni miminko půjčovat a když tak u toho budeme muset být, protože moje tchyně se ráda napije, spíš hodně chlast :zed: . Je mi to líto ale nikdy jí s malým nenechám o samotě.

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 26.03.12 19:47

Tak dík no :lol: :D

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 26.03.12 19:47

oni se ti nedivým :twisted:

 
Jadla
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 27.03.12 17:25

Taky jsme se se sestrou praly, hádaly, nadávaly si strašlivými výrazy jako ty slepice slepičí, když přitvrzovalo, padla i nějaká ta husa hloupá. Ale za tím vším jsme se milovaly, já za mladší cítila šílenou zodpovědnost. Dodnes mi stoupají slzy do očí, když si vzpomenu na některé chvilky, kdy jsem se zachovala třeba nespravedlivě a sestra mi to odpustila. Být sestry je ten neúžasnější úděl v životě, pak konkuruje jen být maminka (to mě teprv čeká) a móžná jednou být babička.
Přeji tvým holčičkám hodně štěstí a vzájemné lásky! :kytka: :kytka:

 
Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 27.03.12 17:36

jéé díky :potlesk: :potlesk: :jazyk: rači ji to vyřídím :D :D

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak jsem se dostala na eMimino


Reklama