ICSI

Snažení

Máme jít na ICSI, na Unicu do Brna. Mám strach, chtějí tam dost velké peníze, a co když to nevyjde?

Nemáte zkušenosti - slyšela jsem že u Apolináře se neplatí ani z a prodl. kultivaci ani za zmražení. Taky je mi divné, že byl manžel jenom jednou na spermiogramu, je hodně špatný, prý 20% spermií je použitelných, zbylé mají špatný tvar. Nenapsali mu žádné vitamíny ani prášky, to už se nedá zlepšit? Já zase nemám ovulace - špatně mi fungují vaječníky po 11 let antikoncepce.
Poraďte! Děkuji moc!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  08.04.05 18:21

Ahoj Jitulko. vloni jsme byli také doporučeni do Unicy k dr.Malému (jsme z Prahy, ale můj bývalý dr. byl jeho kamarád). Byla to jediná a naše poslední návštěva, dr.Malý měl studený naučený úsměv a rádoby-přívětivé chování, ale asi 3× za 20min nám zdůraznˇnoval a't začneme šetřit, že je to velmi nákladná záležitost. Manželovi řekl že má katastrofální spermio, že můžeme zkusit ICSI ale spíš to vidí na dárce, no děsně nás vyděsil. Byli jsme pak ve velké depresi, rozhodla jsem se konzultovat u jiného lékaře - kamarádka mi doporučila Prahu-Podolí, Te´d nás čeká 1.IVF (od listopadu mají IVF centrum), pro info - tady jsou některé ceny: ICSI 7000, AH 6000, PK 2800, KET 4000. Vím že některé holky jsou v Unice spokojené, ale tohle je prostě moje zkušenost. Ty částky mě tam taky přišly dost vysoké. Každopádně držím palce, ať máš brzo //!

 
Siska
Kecalka 455 příspěvků 08.04.05 18:36

Ahoj,Jitu.
Osobně ICSI za sebou nemám,ale Unicu navštěvuji coby standardní pacient.Dělali mi tu 2revize a nemůžu si vůbec na nic stěžovat.V Unice jsou sesbírány největší kapacity z Brna(pokud vím),přístup nanejvýš profesionální a pokud jde o ceny,musí se počítat s tím,že jde o kliniku soukromou.A pokud jde o zminovaný přístup pana prof.Malého,tak já,naopak,s jeho přístupem k pacientovi mám ty nejlepší zkušenosti.
Každopádně držím palce,at se rozhodnete jakkoliv,at to dopadne co nejlépe.S

 
Anonymní  10.04.05 22:15

Ahoj,
u Apolinare se platilo v roce 2003 jen za ISCI soupravu 6000,–, kultivace a mrazeni zadarmo. Je to fakultni nemocnice, uci se tam studenti (treba se ucastni vysetreni), prostredi obycejnejsi, ale doktori i laborantky kvalifikovane (dukazem jsou nase dve slunicka)
Hodne stesti!

 
Anonymní  26.05.05 14:37

nechapu jak prisla Siska na to,ze v Unice jsou „nejvetsi kapacity“ z Brna. Neni to pravda, naopak je to naprosty nesmysl. Pokud jde o IVF tak bych k nim nesla uz jen proto,ze maji velmi malo cyklu za rok,tudiz malo zkusenosti.
 Majka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama