Jak jsem k tomu přišla

Příběh o mém životě, vztahu, netradiční práci a početí mé princezny.

*

Mám docela zajímavý příběh - když jsem byla malá holka, žila jsem se sourozenci v opravdu chudé rodině, kdy jsme neměli kolikrát co do pusy. Nicméně takových je nás víc, a já tímto nechci vůbec říkat, že bych litovala, že jsem takto vyrostla, protože mi to dalo hlavně to, jak nechci nikdy žít.

Jak už to tak bývá, aby toho nebylo málo, onemocněla jsem v brzkém dětství vážnou autoimunitní nemocí. Bohužel jsem si prošla úplně všemi fázemi, které měly dopad i do budoucna (dlouholeté braní kortikoidů). Tohle všechno jsem naštěstí s nějakými následky -
postižením ledvin a dalších problémů - zvládla a v dospělosti bylo už vše relativně ok. Nicméně z dětství jsem neměla skoro nic. mé vzpomínky jsou jen na nemocnici a samotu v ní. Člověk hodně přehodnotí svůj život a možnosti, které se mu po přežití takhle těžké nemoci, nabídnou.

Na střední jsme poznala svou první velkou lásku. Odstěhovali jsme se na čas do zahraničí a po návratu jsem se dostala k docela zajímavé práci v oblasti erotiky / psychologie (nešlo o sex, ale o práci s lidmi s různými úchylkami). Práce mi opravdu šla, byla jsme vždy empatická a lidem rozuměla… Co člověk, to nějaká zvláštní potřeba… Měla jsem z toho dobrý pocit, že mohu těmto lidem pomoct a taky to bylo hodně dobře zaplacené. Služba byla hlavně pro muže, ale také mě navštěvovali páry vyhořelé v sexuálním životě, kteří chtěli poznat něco na způsob padesáti odstínů šedi.

Po pár letech se mi podařilo koupit na hypotéku byt a v hotovosti své vysněné auto, procestovat kus světa, udělat si spoustu zajímavých přátel. Tím ale nechci říct, že jsem si i neprošla peklem a podrazama, jako je tomu všude. Přítel a má rodina mě v práci podporovali, ale nikdy to nebylo nic, co bych mohla kdekoliv napřímo vykládat, protože tohle je svět pro opravdu malou skupinku lidí.

Za nějaký čas jsem cítila, že můj vztah s přítelem je přechozený, ale zase z druhé strany jsem se bála ho opustit, jelikož jsem se pohybovala jen mezi těmito lidmi. Nevěřila jsem, že bych si našla normálního chlapa pro život. Začali tedy párty a odcizování se bohužel do takové míry, až jsem měla s přítelem i dost velký problém vůbec mít sex a to jsem si bláhově myslela, že udělat si miminko nás zachrání. Jsem neskutečně ráda že se tak nestalo.

Po 8 letech našeho vztahu se mi ale úplně a doteď nepochopitelně, přes sociální sítě podařilo potkat chlapa, do kterého jsem se zamilovala a on do mě. Velmi bolestně a asi nečekaně jsme svůj dlouholetý vztah ukončovala. Nevěřila jsem, že bych někdy našla chlapa, co by mě bral takovou, jaká jsem i s mou prací. S přítelem jsme spolu opravdu spřízněné duše a já sním poznala takovou lásku, jakou dlouho ne.

Po prvním náznaku si založit rodinu nám to vyšlo hned napoprvé po 3/4 roku vztahu. Nemůžu ani uvěřit, jak moc se mi dokázal změnit život během jednoho roku. Čekám vysněné miminko, i když jsem velice nervózní z toho, jestli ho zvládnu v pořádku s mají nemocí donosit. Zdá se mi pořád o zdravé holčičce, kterou budu mít, takže plně věřím, že se mi to podaří. Budu v to doufat, ráda bych jí dala vše, co jsem sama neměla a strašně moc se těším na tuhle úlohu matky. Mám pocit, že vše co jsem chtěla, jsem měla a mám. Nebo jsem to viděla a zažila. Tohle je asi poslední kapka, která mě v životě naplní!

Na nějaký čas tedy upouštím od své práce a chci si užívat těhulkování naprosto v klidu a v co nejlepší kondici bez stresu. Naštěstí mohu využít našetřených peněz a ještě si k tomu dělám malé podnikaní v oblasti kosmetiky, která mě vždycky jako koníček bavila.
A tímto příběhem (děkuji za jeho přečtení) chci jen říct - věřte, že zázraky se dějí a nikdy nevíte, co vás potká!

Všem přeji hlavně zdraví! Nic není důležitější, ať jste vy i miminka a já budu moc věřit, že do léta tu malou lásku donosím v pořádku. :)

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
383
28.2.18 06:59

Deníčky tu většinou nečtu, ale k snídani jsem jej otevřela a zahřál mě u srdce. Držím ti moc palce, aby se ti v životě už všechno dařilo jen tak, jak si přeješ a jak sis vysnila. O to více, že ses zřejmě dokázala úspěšně oprostit od minulosti a žiješ spokojený život a nezůstáváš v roli někoho, kdo vyžaduje soucit či politování. Ať se ti daří :potlesk: :kytka:

  • Nahlásit
  • Zmínit
28.2.18 07:14

Moc ti to přeju :kytka: užívej těhotenství a za chvilku i kopanečky od mimča :hug:

  • Nahlásit
  • Zmínit
28.2.18 08:15

Super deníček. Opravdu hezky napsaný. Přeji Vám spoustu štěstíčka :) my tu naši malou lásku také čekáme v létě… :srdce:

  • Nahlásit
  • Zmínit
7629
28.2.18 08:27

Az na ten priserny vyraz „tehulkovani“ ti moc fandim. Zaroven si ale myslim, ze ex praci by jsi mela trvale opustit a venovat se treba prave kosmetice. Jednou by tva minulost mohla dohnat tve dite a ne kazdy ma „otevrenou mysl“ ;)

  • Nahlásit
  • Zmínit
Anonymní
28.2.18 11:53

BDSM kluby jsou uz vcelku normalni zalezitost. Klidne jsi o sve praci mohla napsat vic;)

  • Nahlásit