Jak Matýsek přišel na svět

Porod

Tak je to přes 4 měsíce a já se dnes rozhodla napsat, jaký byl můj porod, možná abych nezapomněla. Celé moje těhu probíhalo bez problémů, vlastně to bylo ukázkové těhotenství a já kromě toho, že jsem měla pupek jak blázen, jsem vůbec nevěděla, že bych byla těhu.

to byla ještě sranda :))

chudinka, pár minut po porodu.Celej nateklej jak jsem tlačila jak vzteklá :D

už konečně u maminky :)

a tady nám daval najevo, že už je tady s náma :)

Nemohla jsem se dočkat dalši a dalši návštěvy u mojí doktorky, abych mohla zase vidět prcka na ultrazvuku, ke konci těhu mi doktorka říkala že „malej“ bude trochu větší, tak mě nepřekvapilo, když mi týden před termínem vypsala žádanku a odeslala mě do porodnice. Volám do porodnice a tam mi řekli, že se mám druhý den dostavit. Druhý den jsme s přítelem jeli, sbalené tašky a připravení, že budu rodit, bohužel, měli plno a když jsem slyšela řvát jednu maminu na sále, tak mě chut rodit zcela přešla.

Nicméně si mě tam nechali, že jsem otevřená na 3 cm a že do rána nejspíš porodím sama, dali mě na nadstandart, protože jinde nebylo volno. Přítele jsem poslala domů, s tím, že kdyby se něco dělo, zavolám. Bohužel celý den nic, večer jsem si dala sprchu a šla spát, nic se nedělo až do rána. Ráno přišel doktor a že kolem oběda si pro mě přijdou a půjdem na to, zavolala jsem příteli, že kolem oběda může dorazit, ale že nemusi spěchat. Ani nevim jak, ale za chvilku byl tam a čekal se mnou až si pro mě přijdou. Kolem 13:00 jsem šla na hekárnu, kde mě dali na monitor a já byla samá sranda a přítel taky, pak jsem dostala prášek na vyvolání, ale pořád nic, nastali malinké bolesti, ale pořád jsem byla vysmátá.§

Kolem 15:00 mi píchli vodu a to jsem myslela, že se bolestí po****, přítel se mi smál, tak jsem ho tam seřvala a vyhodila, ale nedal se a řekl mi, že si myslel, že si dělám srandu, pak ale pochopil, jak moc to bolí. Kontrakce mi naskočily po 2 minutách a trvali tak 20 sec. I když jsem nechtěla, tak jsem řvala, že chci epidural, bohužel, na ARU nebyl, kdo by mi ho píchnul, tak na konec přišel primář z ARA a píchnul mi ho, byla to úleva, ale jen na chvilku. Naštěstí jsem byla na hekárně sama, takže jsem si tam courala po chodbě a chvíle, kdy mi dělali monitor jsem nesnášela :/ Nesměla jsem se hýbat a to bylo utrpení :(

Ale kolem 18:00 na mě prišla chuť tlačit, tak priběhla PA a říká mi, ať jdu na sál na kozu, že to teda zkusíme, tak jsme to zkusily, tlačila jsem jako blázen, přítelovi drtila ruku ale nešlo to :/ dostala jsem kapačku na urychlení kontrakcí, ale ani to nepomohlo, pak jsem koukla na hodiny a zjistila, že takhle tlačím uz skoro hodinu a nic :/ najednou se kolem mě objevila další PA, primář a ještě naky doktor a že jdeme na císaře, že mi malý neprojde přes pánev :/ a že začíná otýkat. Takže pak uz to byl fofr, na sále jen vím, že se mě ptala, jestli cítím, jak me řezali a já řekla že ne, ale ze cítím, jak se ve mně hrabou a pak už nevim :/ Vzbudila jsem se až když mě zašívali, ani prcka jsem neviděla.

Pak mě převezli na pokoj a slíbili ze malého donesou, ale nedonesli, přítel malého viděl a ukazoval mi fotky, ale já zblblá ještě po narkóze stejně nevnímala, takže jsem vůbec nevěděla, jak můj malý vypadá, a tak když jsem v noci mluvila s mým taťkou, tak mi posílal MMS, jak vlastně vypadá moje mimi, druhý den kolem 11 hodiny mi ho konečně donesly a byla to láska na první pohled. Sice mám na podbríšku pěknou šlicnu, ale vím, že ta je z lásky a i přes ty hrozné bolesti na hekárně a marné tlačení, které pro mě snad bylo snad to nejhorší z celého porodu, stálo za to, a udělala bych to klidně znovu :)

Malý mi to oplací každé ráno, když se na mě řehtá z postýlky, a já ty rána díky němu strašně miluji :*

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 04.02.11 08:42

Gratuluji ke krásnému chlapečkovi.Taky mě to čeká každým dnem.Tak to musím vydržet :hug:

 
LucinkaaV
Kecalka 448 příspěvků 04.02.11 09:06

ahojky gratuluji k narození chlapečka:). Já rodila taky císařem. Měla jsem spinál takže jsem celý císař byla vzhůru. Malou mi ukázali hned jak ji vyndali a pak ještě jednou to už byla usušená. Ale taky jak jsem byla zblblá tak si všechno nepamatuju.. Už ji mám doma 3 měsíce a je to můj pokládek:)

 
muntajka
Povídálka 18 příspěvků 04.02.11 10:09

Moc gratuluji k Matýskovi je překrásnej:-)Nádhernej příběh,až slza mi ukápla a vzpomněla jsem si na svuj porod:-)Máme doma tříměsíčního chlapečka a tříletou holčinku:-)

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 04.02.11 21:15

gratuluji k miminku :kytka:

 
koralina11
Neúnavná pisatelka 16756 příspěvků 05.02.11 08:18

gratuluju k chlapečkovi a vím že to utrpení stojí za to měla jsem to podobné nechaly mě 12 hodin trápit a pak SC ale ted mám svoje zlatíčko který už se tak nádherně směje že ti to vynahradí úplně všechnu tu bolest.at vám přináší jen samou radost

 
market.s.87
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 05.02.11 19:30

holky dekuji, jsem za nej moc stastna. je to to nejlepsi co me kdy v zivote potkalo :srdce: :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Práce jen moje a přítele?


Reklama