Kamarádství

Těhotenství

Předem se omlouvám za chyby, ale potřebuju se z toho vypsat a snad mi to aspoň trošku pomůže.

Všechno to začalo mým druhým těhotenstvím. Jelikož mě to dost štve a mrzí, potřebuji se z toho aspoň vypsat.

Když jsem se dozvěděla, že čekáme druhé miminko, byla jsem moc šťastná a okamžitě jsem se s touhle radostí podělila s manželem a s mojí, ted už bývalou, kamarádkou. Odstěhovala jsem se na vesnici, ale nebylo problém se s kamarádkou kdykoliv setkat, jenže jaksi mi přestala psát. Já ale nepřestala a psala dál, protože jsem myslela, že je to opravdová kamarádka.

Chtěla jsem se podělit o všechno, co mi u doktora řekli. Vždycky mi byla oporou, ale nějak to začalo váznout. Začala pracovat s mojí sestrou v práci a začala mojí sestru strašně pomlouvat. Já jsem samozřejmě stála při mé sestře, a tím to všechno začalo, když jsem zjistila, že tohle asi kamarádka není, nezajímalo jí, co se mnou je, jak se máme, jen furt psala o sobě, řekla jsem si, že si ji vymažu z přátel.

V tom mi začly chodit sms na telefon ve smyslu, že jsem ubohá holka, která si dělá děti jen, aby nemusela jít do práce a že děti na mě vydělávají. Strašně moc mě to mrzelo a nevěděla jsem, co jí mám na tohle jako napsat, začla jsem být smutná, nervozní a miminko se začalo vrtět čím dál víc, asi to vycítilo.

Ale sms chodily dál, že chlapa jsem si uhnala a svatbu jsem si vydupala. Nic z toho ale není pravda, jen jsem tu svatbu zařizovala já, protože chlap stavěl baráček a myslím, že je spíš na na nás, abychom to nějak zařídili.

Řekla jme si, že tohle kamáradka není a vykašla jsem se na ni, bohužel, mi byla za svědka, vidím její fotky a furt mě to dost mrzí, a nějak se neumím naladit na dobrou naladu a myslet jen pozitivně a na prcka.

Snad mě to časem přejde, protože já tohle za kamarádství neberu a chci, aby moje miminko bylo klidné a my s rodinou se těšili jen na naši druhou holčičku. Člověka zamrzí, že po 7 letech je někdo schopný takhle lidi urážet, a doufám, že už takového člověka nepotkám. Své děti miluju a nemám je jen proto, abych nemusela jít do práce, vždyť tohle je strašná kravina.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 09.11.10 08:22

To víš, že je to kravina…

Nebuď smutná, časem to určitě přebolí a Tvoje rodina je to nejdůležitější. :kytka:

 
Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 09.11.10 08:30

Bohužel to už se holt stává. Taky jsem přišla o „kamarádku“, když se mi začalo dařit- někdo to bohužel neunesl :-( . Také jsme se mohli denně vidět a psát si tisíce SMS o tom, co je nového. Dneska si říkám, že to zas taková kamarádka nebyla. Spíš mě mrzí, že jsme byla parta holek, která se díky tomu rozpadla :-( . Dnes už se mi pár holek ozývá a uznalo, že tenkrát daly za pravdu nesprávnému člověku. Jasně že s nimi na ulici pokecám, ale to kamarádství je pryč :nevim: .

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 09.11.10 09:06

To je teda dobrá kravka!!! :pocitac: Vykašli se na ní, stejnak jen závidí…nic jinýho v tom podle mě neni!!!
:hug:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 09.11.10 09:10

děkuju moc holky už jsem se z thooh dostalaa po napsaní deničku mi je mnohem líp a děkuji za vaše nazory moc mi pomáhají tohle prostě není kamarádka a nechápu proč vlastně do toh zatáhla moje děti to mě nejvíc mrzí

 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 09.11.10 09:15
kyblicku

závist je blbá vlastnost :nevim: , já být tebou, tak vůbec sms nečtu, nebo si zablokuju její číslo, taky jsem se kdysi spálila, od té doby mám kamarádky na pokec, ale nepřipustím si je už nikdy až k tělu a všechno je ok :mavam:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 09.11.10 10:29

já jsem si právě vymazala její číslo a všechno abych prostě už o ní nevěděla a taky jak říkáš ty už prostě snad nikomu nebudu věřit jen sve rodine mamka mi to říkala furt a já furt ne a bránila ji.ale bohužel z fotek ze svatby ji nevymažu :-(

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 09.11.10 13:05

Bohužel tohle nedělají jen žensky :-( Manžel tohle poslouchá v práci pořád že si děláme děti pro peníze,ale bohužel nikdo z těch rejpalu vlastní děti nemá tudíž ví houby vo co přichází.Takže se na slepici mužeš vykvajznout a jen ty sama víš nejlíp jak to vlastně všechno je!Ona né a proto tohle dělá a určitě jen závidí že se ti daří a máš dobré,pohodové manželství! :mavam:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 09.11.10 15:30

no tak jásem myslela že tohle dělají baby ale že i chalpi to je teda otřesný.jo přesně mě přijde taky že tohle dělají lidi co děti nemají přitom první komu musím dát je přeci to dítě a na poslednímmístě jsme já

 
steveka
Kelišová 5200 příspěvků 09.11.10 17:19

kyblousku…vis jak??? :hug: vyhrabana pipina to je.neni to kamoska

 
Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 09.11.10 17:27

Nic si z toho nedělej,taky jsem měla takovou „kamarádku“.
Když jsem se vdala,kamarádství trochu ochladlo.No a moje těhotenství už nerozdýchala vůbec,přestala reagovat na sms,přestala semnou komunikovat.Po 10 ti letech kamarádství.
Už jsem to přestala řešit,myslím,že jsem o nic nepřišla.

 
Ms.H  09.11.10 17:29

ona ti prostě závidí, to bude celý problém, něco jí v životě nevychází a tobě ano, máš hodného muže, domeček, čekáš druhé děťátko a u ní asi něco vázne, tak se tím netrap, nestojí ti to za ty nervy :kytka:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 09.11.10 17:47

děkuju moc holky tohle mi zvedá naladu a máte uplnou pravdu

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 09.11.10 18:05

Vykašli se na ni, tohle nebyla žádná kamarádka, když se takto zachovala. Je dobře, že už s ní nemusíš ztrácet čas. Zasloužíš si někoho lepšího.

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 10.11.10 17:37

Kdyz nekomu verime a mame ho radi, boli to nejvic. Chce to cas. Tato osoba rozhodne kamaradkou neni, je sobecka a zavistiva i kdyz ji teda znam jen z tveho pribehu. To ze uz na ni kasles, je nejlepsi cos mohla udelat. Preji ti jen „kvalitni“ kamaradky a hodne lasky v rodine :hug:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 10.11.10 18:47

faldy děkuji už jsme se spálila vickrát myslela jsem že ona už je fakt kamarádka ale jak jsem poznala není furt mě to dost mrzí ale už je to o něco lepší moc děkuji

 
Gina108
Generální žvanilka 23848 příspěvků 10.11.10 18:59

Kyblíčku, je to káča závistivá. Nemá chlapa, že? Děti už vůbec ne, tak jen závidí. Nejen ty děti, ale i manžela. Ještě bych jí napsala, že nejlepší na tom je, že tě živí ze svých daní :jazyk: (teda jestli má vůbec práci), ať pukne :mrgreen: Nebo vlastně lepší se s ní dál nešpinit.

 
Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 10.11.10 19:28

Kašli na to, nějaký ubožák. Ono bohužel někdy trvá, než se charakter projeví, a když se dostala do situace, že záviděla, co sis vybudovala a máš, tak se to projevilo.
Haha, že si děláš děti, abys nemusela do práce, tak jsem se musela podívat na metříky, kolik jich jako máš a vy čekáte druhý… Co by řekla mně, my si chceme pořídit ještě čtvrté. :lol: Doma už jsem 5 let. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 10.11.10 19:48

gino já už ani nemá její číslo nic prostě všechno jsem smazala.

betty no to bych taky veděla ráda ale my ty děti musíme přeci žvit ne že oni živí nás to je děsná ubohosttohle vubec vypustit z huby.čekáme druhý mimnko a kdybch mohls měla bych taky třeba tři takže se ti vbuec nedivím že budete mít čtvrté já děti miluju

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 11.11.10 14:06

Holky já mám čtyři a samí kluky :lol: :lol: :lol:

 
Lucy_VM
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 12.11.10 17:03

Kybli,holky mají pravdu!! :hug: Jen ti závidí tvou krásnou rodinu,protože ona sama určitě s takovou sobeckou povahou nemá ani chlapa,ani děti… :cert: Taky jsem v těhotenství přišla o kamarádku.Ne že by mě pomlouvala,nebo tak něco,ale prostě najednou přestala vyhledávat mou společnost… :roll: Měla jiné zájmy,než poslouchat to jak mi dopadla kontrola a jak už je moje miminko velké… :nevim: Teď už vím,že to asi nebyla ta pravá kamarádka,když se jí člověk nemohl ani svěřit! :-( Hlavně se kvůli tomu nestresuj,miminko je teď to nejdůležitější,tak mysli na svou rodinu a užívej si klidné těhotenství!!! :kytka: :srdce: :huban:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9611 příspěvků 13.11.10 09:08

Lucy moc děkuji no chlapa sice má ale většinou tak půl roku a je konec protže nikdy nikam nejde a ten chlap musí dělat co chce ona chodila i s mým kamarádem takže prot to vím.děti nemá a já už jsem se tím přestala zabívat teda jako fut mě to sem tam mrzí nebo si na ni vzpomenu ale už ne ve smutku spíš ve zlosti že jsem byla tak hloupá ale kašlu na to a budu v klidu nestojí mi zato

 
adorablemamka
Kecalka 120 příspěvků 16.11.10 10:12

Jo je to smutný, přijít takhle kvůli žárlivosti a závisti o někoho o kom jsme si mysleli že je opravdový přítel…já už se spálila tolikrát, že si lidi moc radši nepřipouštím k tělu…beztak za mnou vždy přišli jenom pokud něco potřebovali, a když já potřebovala aby tu byl někdo chvíli pro mě tak nikdo najednou neměl čas…bolí to, ale přebolí…

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Starání se o babičku

Druhý porod přirozeně


Reklama