Kdo si počká... :)

... aneb jak to bylo, když já ho chtěla a on mě ne.

*

Psal se rok 2005, já jsem byla v prvním ročníku střední školy a užívala jsem si mládí tak, jak se na spořádanou holku sluší a patří. No dobře, nebylo to pořád, tak jak se sluší a možná to vlastně ani nebylo patřičné, ale aspoň mám na co vzpomínat. ;)

S kamarádkama jsem od nástupu na SŠ měla dovoleno od rodičů, že můžu jet 1× za měsíc na nedalekou diskotéku, kde jsem poprvé poznala svého manžela. Seznámil nás můj příbuzný, který byl jeho spolužákem (v té době chodili do 9.třídy základní školy). Už tenkrát jsem se do něj zakoukala na první pohled, ale co si budeme povídat. To jako nejde… V patnácti letech se přece holka nemůže zakoukat do mladšího kluka, vždyť by byla za trapku, no ne? Každopádně jsme se tam tenkrát políbili a pak jsme si i hodně psali. Ale háček byl v tom, že on měl holku.

Za nějakou dobu, myslím, že to bylo cca 5 měsíců, slavil ten můj příbuzný narozeniny, to už jsem byla ve druháku, a pozval samozřejmě i mě i jeho. My jsme se mezi tím asi 3× sešli a na posledním srazu mi řekl, že miluje svoji holku a ač mě má hrozně rád, tak si vybírá tu jeho frajly. Tsss. Já taková partie a on si vybere nějakou „majolenu bůhvíjakou“:D

No abych se vrátila k té oslavě. Byli jsme tam oba, já puberťačka bláznivá ještě měla na tapetě jeho fotku a tajně tam brečela, jak ho strašně miluju. Tenkrát jsem si teda myslela, že ho miluju, ale byla to jen taková ta mladická zamilovanost a lákalo mě zakázané ovoce, že má holku (ta na to, že si píšeme, tenkrát přišla, ale to jsem nevěděla). Po této oslavě, která dopadla hrozně, protože ze mě měli všichni akorát srandu, jsme se dlouho neviděli. Byla jsem na něj naštvaná, že mě úplně zazdil a vybral si tak, jak si vybral…

O 8 let později

Najednou se píše rok 2013, on už dávno upadl do zapomnění, protože jsem od našeho „rozchodu“ vystřídala a určitě i milovala několik dalších kluků, později teda mužů, stejně jako kdysi jeho. Nějaké vztahy byly vážnější, jiné jen pro zábavu.

Když jsem se zrovna léčila ze vztahu, který trval rok, ale nevedl vůbec nikam, tak najednou (jak to v dnešní době bývá) si mě přidala do přátel má dávná minulost a začala mi psát. :) Slovo dalo slovo a začali jsme se vídat. On za mnou pravidelně jezdil a tentokrát už jsem se do něj zamilovala opravdu, ne jen tak pubertálně. Přece jen nám už nebylo 15, ale dopracovali jsme se, každý svou vlastní cestou, na krásných a rozumných 23 let. ;) Jeho EX mu zahnula s nejlepším kamarádem, ale ač to prý byla megera, vím z doslechu, tak s ní manžel vydržel dlouho, myslím, že to bylo asi 6 let.

Ale víte co? To, že mě tenkrát nechtěl, bylo hrozné štěstí, protože kdyby si vybral mě, tak už spolu dávno nejsme, takže jsem vážně ráda, že vyhrála ona. :) My teď máme krásný společný život a úžasnou holčičku. Milujeme se, plánujeme druhé dítě a nic nám nechybí. V tomhle případě opravdu platí, že všechno zlý je pro něco dobrý. :srdce:

P.S.
SMSky, které jsme si psali, v patnácti letech, mám pořád schované, přepsané v sešitě. To se jednou vnoučata pobaví. :D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
17716
2.2.19 08:08
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
2.2.19 09:09

Jee to je jak kdyby si psala o mě :-D jen já ho neměla na tapetě a nebyly jsme na oslavě :D. Ale dnes jsme spolu jiz pátým rokem, máme 5ti měsíční holčičku a máme se krásně :).

  • Zmínit
  • Nahlásit
4774
4.2.19 12:31

@Pupa94 to se super, že podobný příběh má ti někdo další :srdce:

  • Zmínit
  • Nahlásit