Kdy to bude?

Snažení

Snažím se a pořád čekám, snad se jednou to štěstí usměje i na mě.

Takže, začla jsem psát svůj deníček snažení o druhé miminko. Takže od začátku. Je mi 26 let a přítelovi 24 let. Známe se sedm let a je nám spolu dobře. Když jsme spolu začli chodit, tak jsem po dvou měsících zjistila, že jsem těhotná. Bylo mi 19 let a dokončovala jsem školu. Dokonce jsem dávala přihlášku na střední odbornou, obor podnikání, kde jsem byla třetí nejlepší na přijímačkách.

Dopadlo to tak, že jsem do školy chodila už s bříškem a když se malá Michalka narodila, tak jsem měla půl roku odklad. Úspěšně jsem po třech letech školu dokončila. Michalka se narodila 19.1.2007 císařským řezem. Bylo mi doporučeno mít druhé dítě až za dva roky, kvůli hyperplazii (nadměrnému krvácení) a tím, že jsem anémická to moc nepřidalo. Začala jsem brát železo a kys. listovou.

V roce 2009 pro nadměrné krvácení a 14 dní menstruace jsem šla ke gynekologovi a řekl mi, že jsem potratila. Pláč, vůbec jsem to nevěděla. Byla jsem v šestém týdnu - podstoupila jsem okamžitě v nemocnici kyretáž a začla brát Olphisteron -hormony. V roce 2011 jsem podstoupila laparoskopii (březen), v dubnu jsem zjistila, že jsem těhotná. Pláč, pláč, bohužel jsem měla cukrovku, moc nízký tlak.

Potratila jsem ve 13 tt. Znovu jsem podstoupila kyretáž a začala brát Norethisteron - hormony, kys. listovou, železo. Pokoušíme se o miminko, byli jsme na testech v roce (2011,2012,2013). Všechny dopadly celkem dobře. U přítele na výbornou. Šanci máme prý velikou, jelikož s přítelem mám dceru a zatím stále nic. Do Prahy na umělé mě chce poslat gynekolog v lednu 2014, zatím zkoušíme, co se dá. Koupila jsem si knížku, chceme mít miminko a počítám si do grafu ovulaci.

Doufám, že někdy opravdu příjde chvíle, kdy objevím na testu dvě čárky a výsledek bude, že budu chovat zdravé miminko.

Pája

Hodnotilo 13 lidí. Score 2.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
shina
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 28.05.13 06:31

Přeji ať Vám to vyjde :kytka: ale řekla bych, že když jste oba zdraví tak to bude spíše psychického rázu… možná na to moc myslíš (vím, že nemyslet jde těžko) a tím si se blokla.. chtělo by to třeba dovolenou, nebo změnu prostředí, či se jinak zabavit než myšlenkama na zplození dítěte…

 
janina 547
Kecalka 347 příspěvků 28.05.13 09:03

Taky držím pěsti ať se brzy zadaří :hug:

 
Renaku
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 7 inzerátů 28.05.13 12:58

Drzim pesti pro stesti.
Cetla jsem i minuly denicek. Taky doufam, ze mi to snad vyjde nekdy :-)

 
SonikSS
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 28.05.13 14:50

Drzim palecky a neboj, trosku vypni a ono to pujde samo :)

 
barca m
Kecalka 174 příspěvků 28.05.13 17:04

Přeji at vám to vyjde, ale tohle je opravdu už asi jen o psychice. My s manželem jsme moc zdraví nebyli. ale dalo se to práškama trochu oblbnout. po neuspěšných IVF atd po 6 ti letech sem si pořídila dalšího psa už třetího a nakonec jedna omarodil tak, že jsme oní přišli málem. a já dva měsíce na to zjistila, že jsem těhotná, zatím vše klape jak má. Nemyslela jsem na to, ale podvědomě asi ano. Velká práce se psama a najednou to bylo. a řekli, že to přírodní cestou nikdy nepůjde," smířila" jsem se s tím, že budem beztdětné manželství a bud to přijde a nebo ne. Přišlo… Pro mě je výhra, že jsem otěhotněla samovolně. A samozřejmě, že nosím prcka pod srdíčkem. Ale dva roky trvalo než sem psychiku oblbla, celé dva dlouhé roky po IVF. NEBOJ, to zvládnete a držím pěsti at vám to jednou vyjde. :srdce:

 
Anonymní  28.05.13 18:27

Přeji, ať se brzy zadaří. Vypadá to, že u vás není problém otěhotnět, ale těhu udržet. Na to jsou také odborníci v Centrech asistované reprodukce. Proto by ses neměla bránit konzultaci u nich. Třeba přijdou na příčinu a pohlídají si tě.. :)

 
Amoletka
Kecalka 187 příspěvků 28.05.13 22:18

Clovek, co ma kupu deti a lehce pocal si neuvedomi, ze jsou i taci, kteri to maji tezke :(
Drzim palecky, snad se povede!

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 29.05.13 13:25

Přeji hodně moc štěstíčka ať Vám to brzo výjde :srdce:

 
Sion
Závislačka 4174 příspěvků 24.06.13 14:20

Moc bych ti přála, aby vám to dopadlo dobře :hug: Ale možná bych ti doporučila jezdit do centra už teď. Přeci jen to v lednu nepůjde zas tak rychle a vaše čekání se může protáhnout na delší dobu.
Myslím si, že v CAR by ti poradili a pomohli určitě mnohem lépe než gynekolog. Hlavně tě budou lékaři hlídat a vše by mělo probíhat v pořádku.
Přeji moooc štěstí a zkus nad tím zapřemýšlet, do CAR nepotřebuješ doporučení lékaře (teda aspoň po nás ho nevyžadovali)

 
riana12
Závislačka 3732 příspěvků 07.08.13 10:11

Tiez si nemyslim, ze je to iba psychickeho razu. Skor problem s donosenim.
Vybehnite do centra uz teraz, od svojho gyn vypytaj nejaku dokumentaciu, pripadne si pospisuj aj ty, co vsetko si absolvovala a ukazte sa s tym v CARe ;)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Moje první těhotenství


Reklama