MIMÍ - těhule 11 týden

Těhotenství

Ahojte maminy! Přidávám se k Vám a chci Vám také napsat své zážitky. Je mi 27 let a o miminko jsme se vlastně ani moc nesnažili, jen jsem přestala brát antikoncepci a vyšlo to. Když to tak počítám tak to byly 3 měsíce, ale mně to přišlo jako věčnost.

To že jsem těhotná jsem věděla dle propočtů již v 2 týdnu, nebylo mi zcela dobře a můj špatný žaludek začal taky zlobit. Celou věc jsem mínila držet za zuby až do Vánoc, koupila jsem manželovi botičky, jako dárek, ale nevyšlo to 12.12. jsem byla u doktorky (původně běžná prohlídka), sdělila jsem jí své obtíže s bolestí v podbříšku a ta mne hnedle hnala do nemocnice na nitroděložní ultrazvuk, no tak jsem šupajdila. A ouha oni mne tam hned zavřeli !! Přístup lékařů nebyl zrovna konejšivý, házeli diagnózama od mimoděložního těhotenství až po začínající potrat (tomu jsem nevěřila) no a sestra na oddělení mne uvítala okamžitě slovy A KDY VÁM TY VĚCI PŘINESOU a to dost nepříjemným tónem (dost jsem je tam obtěžovala). No NIC tam rodit NEBUDU.

Takže od té doby jsem na neschopence a nechtějí mne pustit do práce, už mám pouze klasické obtíže :o)

A já? Já se MOC MOC těším už se těším na srpen, termín podle menstruace mám 10.8.

Nemohu spát a vymýšlím co v bytě přestavím a jak, co pořídím, no BÁJEČNÉ

Manžílkovi pěkně tloustnu a ten je spokojen, já se snažím jíst nekalorické bomby a on je smutný, chce stálý přírůstek, když jsem skoro 3 týdny nenabírala byl smutný že mimí neroste :o(Tloustnu, jelikož jak jsem říkala můj žaludek i bez těhotenství není zcela v pohodě, no a od začátku těhotenství s ním bojuji, musí dostávat jídlo STÁLE asi tak každou hodinu, jinak začne zlobit a já si ho už neudobřím ani jídlem J no a z toho důvodu mám už 6 kg navíc, asi budu 120Kilová, ale mám pocit že manžel bude spokojen, bude mít doma MAMINU J

No nic už snad dost, přeji Vám všem MOC a MOC štěstíčka

Mamina Helena

Váš příspěvek
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.01.03 08:41

Ahojky Hekco,
tak Ti držím palečky aby všechno už probíhalo tak jak má!!

S váhou bych si starosti nedělala, až se ten cvrček narodí a Ty okolo něj budeš pobíhat, tak kilča zmízí sami :-))

Přeju hodně štěstíčka!!

Šárka (Kaitlin)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.03 09:47

Ahojky Heli,
taky se připojuji-blahopřeji.Jen si to všechno užívej.Do práce rozhodně nepospíchej,všechno totiž uteče strááášně rychle a pak bys třeba smutnila, že mimísek vyrostl,chce ven a ty sis ho v bříšku neužila.
S těmi kily si nedělej hlavu.Já musela před početím přibrat 7kg a pak s mimískem jsem přibila ještě dalších 15kg.Ale s porodem, kojením a pobíháním okolo jde všechno opravdu obdivuhodně dolů.Ani se moc snažit nemusím.
Tak držíme palečky a ať je v srpnu hodně štěstí.
Papa Klára + Kubík 13.týdnů

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

zážitek - odběr plodové vody