Můj druhý porod

Porod

Termín jsem měla 17.8. Bylo pátek 16. a nic nenasvědčovalo, že by se blížil porod. Takže jsem se už smiřovala, že budu přenášet. Tak jsem ulehla a v klidku jsem usnula.

Ráno jsem jako vždy vstávala kolem půl 7. Chvilku jsme ještě ležely a vykládala jsem si s dcerkou. Jak tak ležím, tak něco ve mě lupne, říkám si, že by praskla voda? Ale nic ze mě neteče, tak ležím dál a neřeším to.

Po chvilce malinkatá křeč, říkám si asi plný močák. :-D Stoupnu a hle - teče ze mě docela dost vody. Srdce jsem měla až v p… Honem ručník mezi nohy a letím na WC. Říkám si, super, prdla voda, mám radost, ale zároveň jsem dostala strach, že už pojedem.

Jdu vzbudit manžela se slovy: „Vstávej, praskla mě voda.“
„Co už, tak jedem.“ Říkám klid pujdu ještě na Wc( na velkou) A říká mě moc netlač at neporodíš na záchodě :-D to jsem šla do kolen :-D. Říkám mu že je blázen.

Napíšu ségrám, že mě prdla voda, že pojedem rodit. Jdu se osprchovat, umýt hlavu atd. O půl 9 vyrážíme směr porodnice.

Zvoníme, že mě praskla voda. Sestřička říká, ať chvilku počkáme na chodbě, že mají příjem a že nás pak zavolá. OK, bolesti jsem neměla, cítila jsem se happy. Přešlapovala jsem na chodbě, pak se otevřely dveře a já šla točit ozvy. No nic moc. Kontrakce žádné, šla jsem na průhrab. Doktorka řekla, že jsem na 3 cm a že to voda nebyla, ale byla to hlenová zátka. Jsem čuměla jak puk, že može být zátka vodová a ještě tolik vody. A že si mě tam s takovým nálezem už nechají, ať jdu na pokoj, Manžela poslaly dom, že mu pak zavolám. Buď se to rozjede nebo ne.

Tak jsem byla zavřená v pokoji. Pochodovala jsem tam jak voják a říkala jsem si, že tu určitě strávím věčnost, protože jsem žádné bolesti skoro neměla, jen sem tam malou křeč, ale nic hrozného. Tak jsem se smiřovala, že to dneska nebude.

Bylo 11.15 a šla jsem na další průhrab, doktorka mě vyšetřila a říká, že se to pěkně pohlo a nález je pěkný - 5 cm. Hleděla jsem jak chleba z tašky, že už na 5 cm a bolesti skoro žádné. Sestřička do mě pustila Yal. Tak jsem ho co nejdýl v sobě držela asi 20-25 min. Dýl jsem nevydržela a už jsem letěla. :-D Pak sprcha a šupli mě na porodní sál.

Bylo 12:15 a bolesti byly už čím dál častější a i bolestivější, ale pořád se to dalo vydržet, žádná hrůza. To už přišla PA, že se na mě podívá. Hrabala se ve mě tak dlouho, až mě rupla vodu…a že ji bylo. :-D Hotové moře. TO BYLO 12:45, tak ať si zavolám manžela, že to bude rychlovka. Tak volám, ať honem dojede.

To už byl teda mazec, už se přitlačovala, Pa udělala zase průhrab, chvilku se ve mě zase hrabala (opravdu moooc příjemné při kontrakci). Pak taková kontrakce, že jsem myslela že se po****. Křičí „Netlačte, netlačte.“ Akorát dojel manžel.

Zavolala doktorku, setřičky atd. Tak a možem - 2× jsem zatlačila a prcek byl venku. Bylo 13:10. 3150 g a 48 cm. Bez nástřihu, ale zato natrhlá až k pr***. Porod byl teda fofr, od prasknutí vody ani né půl hodinka. Manžel dojel tak tak.

Předem se omlouvám za překlepy a za chyby. :-D

Hodnotilo 21 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 24.10.13 07:25

Jéé je to taková nespravedlnost :lol: :lol: Někdo rodí fofrem a někdo, jako třeba já rodí tolik hodin v bolestech :(

 
Elísek22
Kecalka 377 příspěvků 24.10.13 09:03

Gratuluju k rychlemu porodu :kytka: Ja jsem mela 1.porod taky rychly a druhy doufam bude taky takovy :lol:

 
veve.m
Neúnavná pisatelka 19561 příspěvků 24.10.13 09:03

Druhý porody většinou bývají rychlejší. Já měla taky první na h… tak jsem zvědavá na druhý :lol:

Příspěvek upraven 24.10.13 v 09:04

 
baaruunkaa
Ukecaná baba ;) 2212 příspěvků 24.10.13 13:34

Gratuluji k rychlému porodu a mimískovi:kytka:.
@Ráďa 25 Pro uklidnění: já u prvního porodu hekala tři dny a druhý byla taková rychlovka, že bylo štěstí, že jsem šla na poradnu :mrgreen:.

 
Semik
Extra třída :D 10249 příspěvků 24.10.13 20:19

Jeeee tak zavidim. rychli porod ja rodila 30 hodin doufam ze druhy porod bude rychlejsi a preji hodne zdravicka :kytka:

 
ninuska100
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 25.10.13 12:15

Já chci taky takovej porod:)))

 
miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 25.10.13 21:51

Krasne rychly porod :-).
Ja mela prvni porod do dvou hodin od prijezdu do porodnice, tak doufam, ze jednou druhy bude taky tak rychly :-)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj první super rychlý porod


Reklama