Můj první super rychlý porod

Porod

Jsou to skoro dva roky, co jsme se dozvěděli, že jsme v očekávání. Těhotenství bylo celkem pohodové, až na ty nevolnosti, které jsem měla do 5 měsíce. Na porod jsem se těšila, hltala jsem všechny časopisy o porodu a četla si taky vaše deníčky.

Ráno mě trochu pobolívaly záda, ale ta mně bolela už pár dni před tím. Vůbec jsem netušila, že ten den porodím. Nevylezla jsem z postele, pustila jsem si dvd a dívala se na filmy. Bolest zad nepřestávala, ba naopak, bolelo to čím dál víc. Tak jsme poprosila manžu, ať mi přinese na ty záda elektrickou peřinku (která suprově hřála a bolest trochu povolila), ale ne na dlouho, potom se začala vracet, tak jsem si zapisovala první kontrakce, ty byly po 10 minutách. Řekla jsem manželovi, že pojedeme do porodky a kdyžtak nás pošlou domů.

Vyjeli jsme kolem 14. hodiny. V porodnici jsme se nahlásili, že budu asi rodit :( Šla jsme si pěkně naměřit ktg. Tam se jak na potvoru žádné kontrakce neukázaly, jen malé. Museli si myslet, že jsem nějaká blbka, která nepozná stahy. Tak pojďte, maminko, ještě vás vyšetří pan Dr. Po vyšetření mi bylo sděleno, že to na porod v žádném případě nevypadá a že jsem otevřená na 1 prst. A že si mám příští týden dojít na rizikovku. Podle mojí výšky 152 cm a mým maxi břuchem, že neví, jak vůbec dopadnu.

Tak jsme jeli domů, já nas**ná, že s takovými bolestmi budu čekat do příštího tydne :( To byla hrozná představa… fůůj! Domů jsme dojeli kolem půl 4. Šla jsme se naložit do horké vody, ta mě trošičku pomohla od bolesti. Ale jen na chvilku, vylezla jsem a šla si zahopsat na balon, ale po té vaně se ten porod tak rychle rozjel, že jsme stála a měla jsme strašné nutkání tlačit. Říkala jsem si, pane bože, tlačit nemůžu.

Šup, honem obléci, vzít tašku a jedeme. No, v autě to byla hrůza, každou minutu jsme zastavovali a já to rozdýchávala, vsedě to nešlo, musela jsem stát. Cesta nám trvala třičtvrtě hodiny. Tak jsme se tam konečně doplazili a doktor si mě odchytl zrovna na chodbě a říká, copak? A já, už jsme tu zas. To bylo půl 7. Prohlédl mě a říkal, že jsem otevřena na 10 cm, jde se na sál! A já, cožééé, už? Ještě jsme vypsali papíry, napíchli mi antibiotika a šlo se na sál, bylo čtvt na osm. PA mi píchla vodu a ať si klidně zatlačím. Lehla jsem si na bok, malá sestoupila a šlo se rodit. Na 5 zatlačení byla ve 20:46 venku. Porod byl super rychlý!

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.11.11 13:17

wau …pěkná rychlovka teda :) já jsem taky před dvěma lety zjistila že jsem těhotná ..nedávno jsme na to všechno vzpomínala…pěkný deníček :) :palec: :palec: :palec: :hug: :hug: :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.11.11 13:17

wau …pěkná rychlovka teda :) já jsem taky před dvěma lety zjistila že jsem těhotná ..nedávno jsme na to všechno vzpomínala…pěkný deníček :) :palec: :palec: :palec: :hug: :hug: :hug:

 
Lucka1234
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 18.11.11 13:45

Gratuluju, takovej fofr. Doufám že to budu mit taky takhle rychlý :think:

 
Anonymní  18.11.11 13:46

takovy porod bych chtěla taky :pankac: :palec: :potlesk:

 
werunqa
Kelišová 7096 příspěvků 18.11.11 14:26

Jé, tak to je super tak rychlý porod-takový bych si přála i pro sebe :oops: :oops:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 18.11.11 17:06

Páni tak to je super! takovejhle porod by jsme si asi přála každá… přijed do porodky a slyšet větu, že jsem otevřená na 10cm :potlesk: :lol: :pankac: Gratulka veliká :kytka: :kytka:

 
ABAB
Stálice 72 příspěvků 21.11.11 11:02

Díky holky :-D . A nebojte to zvládnete :huban:

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 21.11.11 22:46

Super porod, gratuluji k mimiskovi. Mela jsem to podobne, akorat ja jsem po prijezdu do porodnice v ni uz zustala a od prasknuti vody jsem byla asi za 7 hodin otevrena na 10 cm. Verila jsem, ze to bude rychle a pristiho porodu se moc nebojim, doufam, ze to bude maximalne stejne dlouhe. Preji hodne zdravicka! :hug:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj druhý porod


Reklama