Můj život s přítelem I.

O životě

Tenhle deníček jsem se rozhodla napsat o mém životě s přítelem, jak jsme se seznámili a o tom, jak začala naše společná životní cesta a taky i nepřízeň osudu, že nám přinesl problémy, ale o tom bude další deníček.

Na úvod vás všechny zdravím, jmenuji se Jana a napíšu něco o svém životě za poslední 4 roky.

Budu se snažit to napsat nejak zkráceně, ať vás dlouho netrápím:-D Svého přítele jsem poznala hned po rozchodu s bývalým partnerem, se kterým nám to poslední rok vůbec neklapalo, on mněl svůj svět, do kterého já jsem bohužel nepatřila a taky na mě i párkrát sáhnul a zbil mě, pak jsme se nakonec rozešli a potřebovala jsem změnu a hlavně někoho, kdo mě bude opravdu milovat. Kamarádka mi poradila, ať si někoho najdu a nejrychleji zapomenu na minulý život a začnu žít nový život. Bylo to pro mě sice všechno těžké, ale poslechla jsem její radu a hned jsem si šla koupit noviny a koukala po seznamkách.

Jeden inzerát mě tam zaujal, odepsala jsem, byl to kluk, už si přesně nepamatuji odkud, ale byl to nadržený blázen. Nejdříve jsme si hezky psali a pak to začalo, chtěl po mně, abych ho udělala po telefonu, tak jsem to psaní hned vesele ukončila, akorát, že chlapeček byl moc nadržený a pořád mi vypisoval sms, že to chce po telefonu. Naštěstí mě to od seznamky neodradilo, spíš mě to pobavilo, že lidi jsou různí, a koukala jsem dál a zaujal mě tam inzerát mého přítele, který zněl takhle: Jsem obyčejný kluk,který hledá obyčejnou holku,samota je zlá…

Mě to moc zaujalo a rozhodla jsem se, že mu odepíši a pak jsem už jenom netrpělivě čekala na odpověď a přiznám se, že jsem byla jak na trní, až jsem si z toho kousala nehty, než mi mobil oznámil příchod sms :-D Ta očekávaná sms dorazila a napsal mi kluk jménem Lukáš a začali jsme se spolu seznamovat. Dali jsme si na sebe mobilní číslo a začali si povídat po sms, přesně si pamatuji, jak jsem ho prosila, jestli může zavolat, protože já jsem byla chudá jako kostelní myš (po rozchodu s bývalým) jsem byla momentálně bez kreditu, ale zvědavost byla veliká – slyšet jeho hlas.

Tak odpověď mi přišla, že mi zavolá a zavolal a řeknu vám, jeho hlas byl úžasný, já se úplně vznášela v oblacích a do jeho hlasu se zamilovala. Tak po chvilce seznámení po telefonu jsme si konečně domluvili první schůzku, ale on dělal kuchaře a zrovna měl dny, kdy pracoval, tak jsem si musela počkat na jeho volno, jenže já byla na něj tak zvědavá,že mě kamarádka ukecala, abychom se jeli za ním do té restaurace podívat a seděli tam nenápadně jako hosti :-) Tak jsme se vydaly autobusem a zrovna mi Lukáš psal sms, co dělám, tak jsem mu odepsala, že odpočívám a přitom jsme seděly s kámoškou v autobuse a jely za ním he he :-D

Tak jsme dorazily a vešly do hospody, byly jsme jediní hosti, tak jsme si vybraly místo naproti baru, aby bylo vidět i na kuchaře. Daly jsme si vínko a čekaly, co se bude dít. Povídaly jsme si u vínka s kámoškou a já pořád hlídala, jestli se kuchař Lukáš ukáže a taky že jo, najednou byl taky zvědavý, kdo tam sedí a hlavně, co bylo zajímavé a hezké, že celou dobu tušil, že tam sedím já, my jsme se navzájem popsali, jak vypadáme, tak jsme měli aspoň nějakou představu a Lukin tušil, že tam sedím já, tak se najednou zvedl a koukal po mně a já po něm, pak se blížil k baru a ukázal na mě prstem, abych k němu šla blíž.

Mně se normálně podlamovaly kolena, ale byl to hezký pocit a šla jsem blíže. Pak jsme si povídali a pořádně jsem si ho prohlížela a můžu říct, že se mi hned líbil, akorát jsem měla trochu strach a hlavně mi připomněl bývalého tím, že byl taky plešatý :-D Ale tak jsme si povídali, smáli se a domluvili jsme si naše první rande. Jééé, to tak hezky zní, první rande.

Já to nemohla vydržet, než bude mít volno, tak jsme to dali na víkend, až večer skončí v práci, tak mě vyzvedne a půjdeme někam posedět. Pak jsme si s kámoškou dopily vínko a šly na autobus a já brečela, měla jsem smíšené pocity radosti i smutku zároveň, přece jenom jsem ukončila jeden vztah, který trval 3 roky společného žití a po chvilce začínala nový život. Na zastávce jsme si psali sms o tom, jaký dojem máme jeden z druhého a naše odpovědi se shodly. jsme byli oba dva padli do oka a mněla jsem velikánskou radost. Já nemohla do soboty ani dospat, jak jsem se těšila :-)

Ták a přišel den"D". Já se chystala večer na naše rande, pěkne voňavá koupel, holení, pak jsem se namalovala, udělala jsem ze sebe člověka :-D Nastala hodina, kdy měl pro mě přijet, on chudák čekal na kamaráda taxikáře, aby ho vzal a jeli pro mně a taxikář měl zpoždění, tak jsem čekala venku a začala být nervní, že kde je. Lukin mi furt volal a omlouval se, že čeká na kámoše a on má zpoždění, ale pak naštěstí dorazil. Já dostala hned nádhernou kytku a jeli jsme do jedné hospůdky, kde zrovna hrála živá hudba, tak jsme sedli, dali si spolu vínko a povídali si. Takhle jsme se vlastně hezky seznamovali a bylo mi nádherně.

Pár skleniček vínka nám pomohlo k tomu, že ta nervozita opadla a hezky jsme se oba uvolnili a já měla takové nutkání ho políbit a taky se stalo, já ho nežně políbila a bylo to jako poprvé, vznášeli jsme se s v sedmém nebi :-D Pak už v hospůdce zavírali, tak jsme se přesunuli do Nonstop baru, kde jsme seděli do rána do půl 7 a chudák Lukin za 3 hodiny vstával do práce, ale bylo nám spolu krásně. Tak trochu to zkrátím, ať vás nenudím a už tolik netrápím mým zpovídáním. Tak ráno v půl 7 mě zavolal taxik a políbili jsme se a jela jsem taxíkem domů a Lukin jel taky domů, já bydlela bohužel ještě u bývalého v bytě, ale hledala jsem si bydlení a Lukin bydlel s matkou v baráku. Po tom rande jsme si pořád dopisovali a začali jsme k sobě něco cítit, bylo to krásné.

Pak se mně konečně povedlo najít si ubytování a přestěhovala jsem se sice na ubytovnu, ale byla jsem za ní ráda a s Lukinem jsme se potkávali a sbližovali. Takhle to pokračovalo, pak mě představil i svojí mámě, to byl teda pro mě šok, ale dopadlo to dobře. Pak jsme si spolu chodili sednout, i s jeho mámou a rozuměli jsme si, oni bydleli kousek od té ubytovny, kde jsem bydlela a pak mě vzal Lukin na noc k nim do baráku a já vědela přesně, co bude následovat a přiznám se, že jsem se i těšila ,ale zárověn i bála, jako bych měla přijít o panenství.

Tak nastal ten očekávaný večer a my se spolu poprvé milovali a přiznám se, že to bylo hezké, ale nervozita vládla,potvora jedna :-D Ale tak aspoň jsme se sblížili a už byli spolu jako pár a dohodli jsme se, že na další milování nebudeme spěchat, že to přijde samo a pak si to pořádně vychutnáme. Nikdy nezapomenu na Lukášove slova, že „Až se budeš chtít pomilovat, tak stačí do mně jenom kopnout, že teď“, no to bylo roztomilé a upřímné. Chvíli to ještě trvalo, já i chodila do práce, dělala jsem na benzině Shell a dělala jsem 12hodinové služby, ale Lukáš za mnou chodil do práce a volno jsme trávili vždy spolu a jeden den se stalo, že mě trefil Amorův šíp a psala jsem Lukimu, ať večer přijde za mnou na ubytovnu, že spolubydlící má noční, tak přijel a náš vztah začal rozkvétat. Bylo to nádherné, nejkrásnější milování, jaké jsem v životě zažila.

Tak a už to pomalu ukončím, nějak jsem se rozkecala. Tak pak jsme poseděli s Lukim i jeho mámou v hospůdce a oba dva mi navrhli, ať se k nim nastěhuji, tak jsem byla štastná a stěhovala se z ubytovny k Lukimu a takhle jsme spolu žili a užívali si společně každý den a taky jsme jeli i na Slovensko k mým rodičům představit ho a tam jsme se i rozhodli, že je nám spolu moc krásně a že by to chtělo něco, co by naši lásku spoutalo pevně a rozhodli se pro miminko, ale to až v dalším deníčku.

Jen ještě na závěr dodám, že než jsme jeli na Slovensko, tak mě Lukin požádal o ruku a bylo to nádherné, akorát jsme se ještě nedostali ke svatbě, ale věřím, že příští rok v létě bych už mohla být paní Nová :-)

Chci se omluvit za takhle dlouhý deníček, ale potřebovala jsem se vypovídat…

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 07.04.11 10:07

Ahoj asi mi to uniklo ale jak že jste spolu dlouho?

Jinak teda to byl normálně román-červená knihovna :potlesk: :-D

Těšim se na druhý díl. Doufám že jsi ho poslala hned za tímhle :wink:

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 10:23

Ahoj,děkuju,ještě nemám druhý díl,ale slibuju,že brzy bude :palec:
A jsme spolu 3a pul roku,jak jsem psala v denníčku za poslední 4 roky tak ten půl rok tam byl ješte z doby z bývalým,jak mně mlátil a já to tak dlouho vydržela,ale dalo mi to velké ponaučení do života
Brzy bude i druhý díl :wink:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 07.04.11 11:05

Pěkný deníček, hezky se to čte, už se těším na pokračování :-). Jinak je super, že jste se našli a přeji hodně štěstí ve vztahu :-).

 
Evick1
Kecalka 209 příspěvků 07.04.11 11:24

jééé to je romantika :palec: moc pěkně napsáno a neboj nudné to nebylo.. takové deníčky mám moc ráda: nebolí, vyvolají úsměv a optimismus :potlesk:

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 11:38

Děkuju moc za pochvaly,jsem ráada,že se líbil a nenudil :hug: :kytka:
Je to můj miláček občas mně zlobí,ale to k tomu patří :srdce:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 07.04.11 14:23

Mě to přijde jak příběh z Brava :mrgreen: ,ale taky další díl přečtu ráda :mrgreen:

 
Aspera
Neúnavná pisatelka 18001 příspěvků 2 inzeráty 07.04.11 17:46

Krásný deníček, už se těším na pokračování. :-)

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 18:00

děkuju vam holky moc za pochvaly :hug: :kytka:
Slibuju ze uz brzy bude pokracovani :wink:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 07.04.11 18:04

To bylo fakt jak z dívčího románu :palec: Doufám, že to tedy v příštím deníčku bude končit HAPPY ENDem, ať se taky potěším :srdce: :-)

 
mobilishky
Kelišová 5021 příspěvků 07.04.11 18:11

Ahojky…moc krásný deníček…v plno věcech mi to hodně připomíná seznámení s mým manželem :palec: už se moc těším na pokračování.Přeji ti moc štěstí :kytka:

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 18:30

Mobilishky děkuju moc,jestli mně malý nechá,tak napíšu už dnes večer pokračování :wink:

 
AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 07.04.11 18:52

Jani to je parada:) mam husi kuzi az na prdeli a slzy v ocich:)) tak jsem se aspon o tobe dozvedela zase neco vic:))tsim se na dalsi denicek:)

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 19:03

Ali dekuju,hned jak to pujde tak napíšu pokračování,tohle jsem musela napsat,ráda vzpomínam na moje začátky s Lukášem,hrozně moc ho miluju :srdce: :huban:

 
Píďula
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 07.04.11 19:29

No krásný, hned jsem začala vzpomínat, jak jsme se seznámili s manželem my :-) Moc vám to přeji a těším se na další kus :-)

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 20:07

Píďula děkuju moc,taky hrozně ráda čtu hezké denníčky,a ráda u nich zavzpomínam
Jsem ráda za e mimino,že se tady člověk může vyzpovídat :hug: :kytka:

 
Janik82
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 07.04.11 21:36

Jani, moc pěkný deníček a taky se už těším na pokračování :palec: S přítelem jsem se taky seznámila na inzerát, tak mi to trošku připomnělo i nás, stejně tak i v tom, že jsem ho poznala skoro okamžitě po rozchodu s bývalým. Ať vám láska stále tak krásně kvete! :hug:

 
mamina25
Kelišová 6423 příspěvků 07.04.11 22:22

Janiku děkuju moc :hug: :kytka:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16904 příspěvků 02.08.11 13:53

krásný deníček, hnedka si jdu přečíst pokračování  :lol:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 03.08.11 22:53

NAPIŠTE POKRAČOVÁNÍ :kytka: !!!!!!!!!!!Miluju takové deníčky ,moooocinky hezky napsané!!!!!Už se těším !

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj život s přítelem II.


Reklama