Opičáci letem světem

Rodičovství

Ahoj holky, Od nás opravdu jenom stručně a to proto, že jste určitě zvědavé, jak to u nás dopadlo s Klokánkem. Tak slavnostně oznamuji, že se Klokánek vyklubal a Verunka má sestřičku Amálku!!!

Je nádherná (jak jinak, že?), zdravá, moooc podobná Verunce, jen skoro o kilo tlustší, jinak její věrný obtisk…Vážila 3,59 kg a měřila 49 cm.
Vyklubala se 16.5. v 3,16 hodin v noci, porod rychlý, bolestivý (oproti Verunce). Začal přesně v den termínu 15.5. v půl desáté večer. Začala mi odtýkat plodová voda (jako u Verunky jen trochu víc), tak jsem chytla lehkou depku, že to bude jako minule trvat dlouho a dlouho. Ale tentokrát ne, na moje poměry fakt rychlovka, 6 hodin porod, z toho bolesti 4 hodiny po 3 minutách, a z toho ty opravdu nesnesitelné bolesti, které se fakt NEDAJÍ PŘEŽÍT (ale dají, to teď vím a směju se tomu, jak jsem si myslela, že TOHLE fakt neustojím) asi 2 hodiny. Borek mi celou dobu zajišťoval dokonalý servis, no zas tolik jsem toho po něm nechtěla, dělal poskoka mezi mnou a porodní asistentkou (já celou dobu ve sprše, jinak jsem si to ani neuměla představit), měřil kontrakce, pouštěl mi Nohavicu, když jsem zrovna musela ležet při monitorování a pak mě dokonale ledoval obličej (to mi fakt pomáhalo) při tlačení.

Když se Amálka vyklubala, tak jsme na ní nevěřícně zírali, že se nám znovu narodila Verunka, fakt dejavu. Amálka je moc šikovná, hned na sále se přisála a to jí vydrželo do teď (au au prsa než si zase zvyknou). Verunka se k Amálce chová skvěle, první den v porodnici jí pořád pusinkovala a hladila a říkala jí, že je celá heboučká…Tak snad jí to vydrží…

Holky, je to nádhera, Amálka je tak slaďoučká, že to se mnou teda už zase pěkně cloumá.........
Moc vás všechny zdravím, fotky mi asi nepůjdou poslat, protože je neumím zmenšit, tak až to nějak vyřeším, tak dodám.

Ahoj Eržika, Verunka, Amálka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jolioli
Stálice 68 příspěvků 22.05.06 11:42

Eržiko, moc Ti gratuluju k Amálce a přeju jí do života jen samý hezký věci - hodně zdravíčka, milující rodiče a sestřičku.
A díky, že jsi dala vědět!
 Jolka

 
Mata74
Kecalka 122 příspěvků 22.05.06 13:28

Eržiko, srdečne Ti gratulujeme! Amálke prajeme úspešný štart do života, hlavne hodne zdravíčka, dobrú sestričku a trpezlivých rodičov.
Maťa, Oliverek, Ríša a Klaudi

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 23.05.06 15:10

Hurááááá!
Erži mooooc gratulujeme a přejeme vám všem hodně zdraví a prostě všechno nej,ať Amálka krásně roste a nezlobí a ty si to užívej,jak jen to půjde.

V pátek odjíždím s Lukáškem a se školou k moři,tak se tu neukážu,vracíme se až 4.června,tak se zatím mějte a pište!!!
Zatíma hoooj a ještě jednou gratulujeme!!!Zizi a Tom

 
chillie
Kecalka 167 příspěvků 23.05.06 21:34

ahoooooooooooj, taky moc gratulujeme Amalce a celé rodince :) ať je zdravá a roste do krásy…
Erzi, s tim, že se vám znova narodila Verunka jsi mě pobavila :)
tak ať dobře zvládáte. jinak zdravíme i ostatní opičí mamky a samozdřejmě opičáky Chillie+ Vítek + Filip
/na tříletého Vítka s dortem se můžete mrknout do galerky ke Špuntíkům/

 
mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 24.05.06 08:17

Ahoj Erži,
moc gratulujeme k další sladké princezně s nádherným jménem. Určitě je krásná jako Verunka. Přejeme hodně hezkých chvilek s holčičkami a Tobě i taťkovi, aby byly holčičky jen a jen hodňoučké.
mishicka + Bára + Francin

 
Liliana
Povídálka 13 příspěvků 25.05.06 09:59

Erži, tý brďo - už?! Já nevím proč se mi deníček opičáků ne a ne ukázat normálně, musela jsem ho najít až mezi dětskými deníčky a co to vidím, Ty už máš druhou holčinku. Tak tedy celé Vaší rodince moc gratulujeme (i s Judy) ať prožíváte jenom spoustu radostí a pohodičky a vychutnávejte si to, ty dětičky tak rychle rostou! Koukám, že tentokrát došlo na Tvé oblíbené jméno! Pokud si vzpomínáš, tak už jsem Ti poprvé psala, jak se mi taky líbí. Tentokrát jste s Judy nerodily ve stejný den, ale když nepočítám tu jednotku, tak šestku tam máte zase obě.
Zdravím i ostatní opičáky a maminky! Liliana

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 29.05.06 20:15

Ahoj Jano,
tak všechno nejlepší a velikánská gratulace k narození Amálky.
Přejeme Vám všem hodně štěstíčka.
Fialka a Šimon.

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 13.06.06 13:50

Ahoj holky!
Jsem zpátky,bylo to bezva a docela jsem si odpočinula.Tomášek to s tatínkem taky zvládli,tak možná za rok pojedu zse :-).
U nás je všechno při starém,jen se mi zdá,že co jsem se vrátila,tak je Tom takový větší rozumbrada než před mým odjezdem.
Ve čtvrtek jdeme do školky na dětský den,tak doufám že bude hezky.
No vidím,že ste se kamsi ztratily,tak já sem juknu zase příště.
Tak zatím ahoooj Zizi a Tom.

PS:KáŤo,pojedem s Páťou do Benešova n.Ploučnicí na ty jejich slavnosti,tak jestli tam třeba jezdíte taky,tak se potkáme :-))).

 
mnouk
Kecalka 113 příspěvků 18.06.06 15:48

Ahoj holky,

nevím, jestli si na mě ještě vzpomínáte ?:-))
Jenom pár řádků, jak se máme, možná, že už sem nikdo ani nechodí… Dalo by se říct, že žijeme spokojeně, Renča chodí do školky na dopoledne, ale od zítřka už na celej den. Nastupuju totiž do nový práce. Renča je šikovná, samostatná a ve školce se jí líbí, tak doufám, že to bude o.k.

U mě dovolená v nedohlednu, vůbec si to neumím představit, ale mám, po čem jsem tak toužila :-) Užijte si pěkně prázdniny.

Mějte se a dětem zdar!

Pavlína a Renča

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Opičáci 51 - Klokan přiletí v květnu


Reklama