Piškůtek - 9. týden

Těhotenství

AHOJKY!!!!!! Moc Vás všechny po týdnu zase zdravím a těším se na spoustu novinek od Vás.....jak těhulek, tak Čekatelek! Píšu deníček už dneska, i když je teprve pondělí, protože tu zítra nebudu.....jdu do poradny /jupíííí, uvidím Piškůtka a jeho srdíčko!/, dostanu průkazku /huráááááá/ a pak musím zařídit spoustu jiných věcí, ale o tom až kousek dál.......

Nejdřív něco málo o mých stavech......asi se nic tak radikálně nezměnilo /akorát jsem v šoku z toho, že jsem v sobotu snědla k snídani 3 rohlíky!?!?!?! K obědu jsem pak sice měla jen zelný salát, odpoledne jen trochu mandliček a pak už nic - nějak nebyl hlad, ale z tý snídaně jsem byla pěkně mimo, chichi!/, furt je mi večer a ráno špatně a strejda se těší, až konečně hodim šavli! No pěkný vyhlídky, ne? Chichichi!!! Prej mu mám poslat SMSku, až se to povede......Musim se smát, co všechno lidičky nenapadne. Tetuška totiž zvracela až moc a doktor /má stejnýho jako já/ jí říkal, že čím víc je jí špatně, tím líp! No, jsem ráda, že nezvracím, pamatuju si živě, jak jsem až do těhotenství zvracívala pravidelně každý měsíc při migréně......Od těhotenství migrénou netrpím, zvláštní, co??? Jo, jedna změna přece jenom......je to takový choulostivý, ale jsme tu všichni chápavý ženský, že jo? Dneska se ženu na kožní, protože jsem zjistila, že se mi intimních místech vyrazila ošklivá vyrážka…snad to nejsou bradavičky! Jsem z toho mimo, rozčiluje mě to a už ani nevydržím do zítřka, abych to nejprve ukázala mýmu doktoru.....mám pocit, že jakmile neudělám něco hned, že se asi zblázním! Taky nechci riskovat, že by mě můj doktor stejně poslal na kožní, takže tam raději skáknu hnedle dneska…Doufám, že to není nic hroznýho, ikdyž to teda hrozně vypadá......Holky, nevíte náhodou co by to mohlo být??? Používám extra mýdlo na intimní hygienu /používám ho podle rady jen jednou denně - pak se má kačka omývat jen vodou/, mám zvlášť osušku na tělo a ručník na kačku, spodní prádlo nemáchám v máchadle a žehlím ho.......no, už vážně nevím, co víc udělat! Dokonce mi tetuška říkala, že prý jí lékárnice řekla, že všechny mýdla jsou na prd, že nejlepší mýdlo na kačku je jádrový - takže jelen na praní!

Z toho jsem taky nějak vedle, nějak si to nedokážu představit, chichi!!!
No, tak už dost, snad ten oříšek dneska vyřešíme......Už aby to bylo, jsem jak na jehlách!

Tak a teď k tý úplně nový novince......­....teda jsem tak roztřesená...­..chichi!!!
Takže......BUDU SE VDÁVAT!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, ani nevíte, co to se mnou dělá! Nakonec jsme se s Jiříkem přece jenom rozhodli, že z nás uděláme rodinku.....Je to zvláštní, ale byla jsem to já, kdo se furt vdávat nechtěl......­.neřekla bych totiž, že by se tím papírem a prstýnkem něco změnilo a teď, když už pomaličku začínám chystat všechny ty věci okolo, tak se tetelim radostí, že budeme manželé........! Je to opravdu takový zvláštní pocit......a musím se přiznat, že jsem si tajně moc a moc přála, aby to tak dopadlo, chichi!

Takže dneska odpoledne musím na město zajistit termín a čas obřadu - chtěli bysme ho asi 12. 10. na hradě Seebergu, tak snad tam dělají svatby i takhle na podzim. Hned dneska hupnu do tiskárny pro informace o oznámení a zítra bych s miláčkem mrkla na prstýnky a vybrali bysme i konkrétní podobu toho svatebního oznámení......Teda já jsem tak šťastná! Pak někdy v týdnu sjedu do půjčovny omrknout šatičky.....za­jistit hostinu......­...Takže mě čekají další sladké starosti.....­..chichi!!!

/Teď teda doufám, že se sem zrovna nepřijde mrknout moje zlatá sestřička, protože je to překvapení! Chceme jim až poslat oznámení a pozvánku ke svatebnímu stolu.......Určitě bude šťastná, a já se zase zuby nehty držím, abych jí to hnedle nevyzvonila, chichi!!! Musím to vydržet.......teda jestli jsem to právě nepráskla, chichi!/

Takže Vás, všechny vdané, moc prosím o nějakou tu radu......ať už se týká čehokoliv spojeného se svatebním šílenstvím...­....čeho se vyvarovat, jak zvládnout nervíky, co nezapomenout......

Prostě něco praktického, na co se přijde až během svatby.........Moc děkuju!

/Teda mě je hrozná zima.......máme v kanclu jen dlaždičky, ani netopí, takže pořádně mrzneme! Už mě to rozčiluje, mám strach o Piškůtka! Minulý týden mě píchalo v místě levého vaječníku, tak už jsem se vyděsila.....­.naštěstí to bylo jen jeden den, ale vážně uvažuju o tom, že to tady zabalim a půjdu marodit......Co vy, neuvažujete o tom taky? Jiřík mi to říká už asi měsíc, ať zůstanu doma, ale nějak si neumim představit, co bych tam celý ty dny dělala.......Bylo by dobrý, kdyby se to dalo udělat tak, abych mohla normálně chodit ven. Mohla bych si aspoň zařídit ty svatební věci! Navíc mi za 14 dní začíná kroužek - ve svém volném čase mám kroužek Diskomažoretek - princezny od 1. do 5. třídy, takže ty bych taky šidit nechtěla, když už si mě užijou jen půl školního roku! Ale když tu tak mrznu - div, že mám ještě všech 10 prstů, že se mi ještě o tu klávesnici nezlámaly, jak jsou zmrzlý, tak bych se s fleku sebrala a jela domů!/

No, to jsem toho zase nakecala.....­...chichi!!!
Ani nevím, jestli jsem napsala všechno co jsem chtěla.........ale když si na něco vzpomenu, určitě se v týdnu ještě ozvu.

Mějte se krásně, mám pocit, že nějaká těhulka taky psala, že jde 10. 9. do poradny, tak jí a všem, kdo navštíví lékaře, přeju hodně štěstí a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!

Samozřejmě, že to štěstíčko a zdravíčko přeju úplně VŠEM, to je jasný! A taky doufám, že si aspoň trošku počtu.........tak rychle sem s článkama, ať jsem zas o něco chytřejší!!!

Už se těším, že ve středu napíšu něco o Piškůtkovi.­........Snad je všechno v nejlepším pořádku, i ty moje krevní testy........No, držte nám, prosím, palečky a my se zase ozveme!

Pa Ájinka a Piškůtek - 9. týden.

Váš příspěvek
Dickie
Nováček 7 příspěvků 09.09.02 09:24

No, Ájinko, nevím, jak moc Ti to přijde „praktický během svatby“, ale zkusím se s Tebou podělit o jednu drobnost, kterou mi poradili v půjčovně šatů, když jsem se vdávala před pár lety já.
Pod svatební šaty si totiž nebrat punčocháče, ale bílý samodržící punčochy. Ono totiž když máš bohatý šaty (nejlíp s obručí) a máš je při cestě na záchod pobrat do náruče a poradit si s kalhotkama, je toho až až, a řešit k tomu ještě punčocháče …
Mně se to osvědčilo a kde jsem to dala dál (ségra, její i moje kamarádky), všude si to pak pochvalovali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.02 09:32

Ahojky Ájinko a Piškůtku, gratuluji k nastávající svatbě!! Je faktem, že papír neznamená nic, ale je taky pravda, že když člověk zjistí, že si ho někdo chce vzít, tak změkne a těší se. To hovořím o sobě. Byla jsem odpůrce svatby, ale po čase jsem se nechala zlomit a pak jsem byla divá do zařizování:-)) Existuje spousta rad, co a jak udělat při zařizování svatby, ale myslím, že to bude nejlepší, když si budete radit jen vy dva. Každý má jinou představu a tak by to mělo být. My měli oznámení humorné a s karikaturou. Básnička byla humorná, ale pravdivá, Písmo černé a styl písma -pohřební:-))Myslím, že se to líbilo.Tedy až na rodiče a prarodiče:-)) Je to různé, každopádně se nedej ovlivnit a udělej si ten den takový, jaký se bude zamlouvat hlavně vám dvěma:-)) Také já jsem psala, že jdu se svým Fazolkem k lékaři 10.9. , ale začínám teprve šestý týden, nebo končím pátý, tak to se poradnou ještě asi nenazývá. A musím ještě dodat, že já trpěla migrémou od devíti let. Dokonce byly záchvaty tak časté, že jsem byla rok léčena epileptiky. Poté se stav značně zlepšil, ale posledních pět týdnů mne hlava taky nezabolela:-)) Asi to dělá to malinké veliké štěstí a s tím spojené hormony:-))
Aneka a Fazolek

Lucajda1
Kecalka 104 příspěvků 09.09.02 09:35

Zdravím všechny těhule i skorotěhule. Doufám, že jste po víkendu ve skvělé formě.

Já jsem se konečně pořádně dospala po minulém víkendu, kdy jsme hlídali 7-měsíční Anetku, plakala celý víkend, ale v pondělí jsme se dozvěděli příčinu - narostly jí 2 zoubky. Tak jsme si s Pájou zkoušeli, jaké to bude, až jednou… a bylo mi moc fajn. Už aby to bylo. Akorát teď blbnu okolí, kdokoli se se mnou baví, tak se pořád ptá - tak co, už? Už ti můžem říkat těhule? Řekla bych, že tím, jak se mě pořád ptají, tak mi to odhánějí.

O víkendu stříleli myslivci kachny, vyplašili 2 labutě, které nám letěly přes zahradu, tak jsem si říkala, kdyby to byl raději čáp. Ten k nám klidně může.

Taky si zkouším měřit bazální teplotu, měřím ji teprv první měsíc, takže nejsem žádný odborník, ale dneska mi klesla, takže proběhne erotika. Pájovi jsem to neřekla, ať ho neplaším.

Ájinko - k té svatbě- my jsme měli jenom prťavou, jenom my a svědci, takže se toho zase až tak moc nezařizovalo. Prstýnky jsme si koupili na dovolené v Řecku 2 roky před svatbou, taky jsme je pak hned nosili, ale teď když se na ně podívám, tak si hned vzpomenu, jak nám tam bylo krásně. Jinak náš obřad - brali jsme se v kapli Libeňského zámku, před obřadem jsem nervózní nebyla (řekla bych, že nevěsty mají takové jakoby zatmění mozku), pořád se mi chtělo smát, tak jsem se kousala a nevydržela jsem to ve chvíli, kdy jsem nemohla narvat Pájovi prstýnek, když se mi to konečně povedlo, tak se otočila a ani pusu mi nedal, tak jsem do něj šťouchala. Svědek při obřadu štípal svědkyni do zadku, takže se vlastně nikdo nenudil.

Šaty jsem měla jednoduché, krátké, pouzdrové, smetanové, kytičku mi Pája sehnal oranžové růžičky (biedermaier) - ty jsem si pak usušila a mám je teď v obýváku. (vždycky když k nám přijede mamka, tak se jí obdivuje). Svatba se mi líbila, líbilo se mi, že jsem byla jiná, než nevěsta přede mnou a po mně (ty mi připadaly úplně stejné, obě měly stejně dlouhé, stejně učesané hnědé vlasy, stejné šaty). Ale přece jenom doufám, že už se nebudu muset nikdy v životě vdávat.

Koukám, že jsem se zase rozepsala, tak taky na chvíli předám slovo někomu jinému.

Lucka (zatím pořád snažící se)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.02 10:00

Ahoj Ajinka a Piskutek!!!!

Blahozelam k svadbe!!!!!!!!!!! Podla mna svadba nie je len prstienok a papier, ale aj cosi viac. Som rada, ze ste sa rozhodli spojit svoje zivoty. Ak chces nejake rady o svadbe tu mam nejake web stranky (lebo my tiez pripravujeme svadbu).
Takze kludne klikaj:
 http://www.mojesvatba.cz/sv-servis.html

http://www.svatebniden.cz

a http://www.svadba.sk - toto je stranka, kde je dobre forum. Holky (nielen zo Slovenska) si tam vymienaju napady a uzitocne rady.

Drzim palce!!!! Aj Piskutkovi. Pekny den!!! ;o)
 Jana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.02 10:53

Luci neboj, taky se ti poštěstí a budeš mít za čas doma miminko. Mi se to mluví, nečekala jsem vůbec dlouho, ale uvidíš, že i ty budeš mít brzy „pupek“. Já měla svatbu taky malinko jinou, než je zvykem. Jiné šaty, než bývaly v půjčovnách, klobouk, hrozné oznámení- slova rodičů, malou kytičku, kterou mám dodnes v obýváku:-)) a hlavně z toho všeho jsem měla hodně dobrý pocit.
 Aneka

Lucajda1
Kecalka 104 příspěvků 09.09.02 11:37

Díky za podporu - i co se týče dětí, i co se týče svatby - naše to taky moc dobře nesnesli, ale už je to v pohodě. Naštěstí je Pája nejlepší chlap na světě (pro mě samozřejmě, tak jako je pro všechny ostatní ten jejich nejlepší), takže na svatbu taky vzpomínám jenom v dobrém, u prohlížení fotek se směju, když si vzpomenu, jak mi bylo. A oznámení - to jsme tiskli až po svatbě - byla tam svatební fotka a text „byli oddáni“. Brali jsme se až v půl šesté a jak říkala kamarádka, co mi byla za svědka - aspoň do té doby splaskne, že je prý po ránu vždycky nateklá. Člověk ani nemůže tu svou svatbu zaspat.

Akorát mi prosím řekni - říkala sis taky pořád, že na to nemáš myslet, nebo Ti to bylo tak nějak jedno? Já jsem asi praštěná - před tou změřenou ovulací si šííííííleně přeju, aby už to bylo, před usnutím si představuju, jaké to bude (i když je mi jasné, že to nakonec bude úplně jinak), ale když jsem dneska viděla tu teplotu, tak jsem se lekla a říkám si - co když už to fakt bude? Zvládnu to? Jsem fakt pitomá. Teď už mi stejně nezbývá nic jiného než čekat.

Lucka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.02 11:54

Luci, já si strašně přála být těhotná, jenže v mém okolí je pár kamarádek, které ne a ne otěhotnět, nebo otěhotněla, ale již 2× potratila. A tak já jsem zvolila metodu jinou.Jednak jsem říkala, že to STEJNAK nevyjde na poprvé a jednak jsem se chovala docela nezodpovědně. Do doby,než jsem spatřila své dvě čárky, jsem neslevila ze svého dosavadního stylu života. Jezdila jsem na koni, lopala pivo, bavila se jako obvykle. Zapálila si.Od oné chvíle, nic takového. Asi mne spousta žen odsoudí, že je to nezodpovědné. Snad, nebo asi je, ale nebyla jsem nervózní, milovala jsem se jen za účelem potomka. Manžel si dělal srandu, že právě teď se to stalo:-)) A já na to - nefandi si:-)) byla bych vyjímka a podobné pesimistické řeči a bujarý život. A až byly dvě čárky na papírku, začala jsem se považovat za těhotnou a ten den jsem teprve přehodnotila svůj život a chovám se zodpovědně. Já i manžílek. Dokonce i on, letitý kuřák, přestal. Ať nedýchám to svinstvo:-)) Ale až to bylo jisté. Zkrátka, nechala jsem se navést do pozice mladičké studentky, která si těhotenství nepřeje. Nyní jsem šťastná, i když nemáme dostavěné bydlení a bude dostaveno až po narození, je to něco, co jsem chtěla, ale přesvědčila jsem se o opaku. Možná proto to šlo tak rychle.Ale před menstruací jsem byla nedočkavá a test jsem si dělala 4×. Ale to až den před menzes.
Přeji ti mnoho úspěchů a brzské těhotenství:-))
Ahojky Aneka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.02 11:57

Oprava Luci - NEmilovala jsem se za účelem „tvorby“ potomka

Munafka
Povídálka 14 příspěvků 09.09.02 13:56

Ahojky Ájinko,

já jsem na tom časově stejně jako Ty - 9. týden. Ale těhotenskou průkazku mi dají až někdy v říjnu :-(. Minulý týden jsem byla na kontrole, a říkal pan doktor, že to maličké už má 25mm :-).

Jinak svatbu jsem si prožila před rokem - původně jsme ji měli mít až v září, že jako v červnu manžílek dodělá školu a bude spousta času to zařídit… No jo, ale koncem dubna mi manžílek řekl, že nestihne odevzdat diplomku, takže státnice bude dělat až v září. Takže se to bude muset posunout… Byla jsem z toho hrozně nešťastná, už tak jsme tu svatbu celkem dlouho odkládali. Tak jsem prohlásila, že se to teda posune, ale na dřív :-). Svatbu jsme měli v červnu a na přípravu bylo cca 5 týdnů :-).

Musím říct, že to akorát tak stačilo a díky tomu nemusely maminky vyšilovat příliš dlouho :-). Někde jsem se dočetla, že je dobré, když je nevěsta aspoň trošku opálená, aby proti těm bílým šatům nevypadala jako bledule, tak jsem chodila pár týdnů na solárko, abych chytla aspoň trošku barvu :-). Ale to Ty asi teď po létě potřebovat nebudeš :-).

No nic, konec vzpomínání, budu muset zase chvíli pracovat :-). Mějte se všechny moc krásně a ať vám miminka hezky rostou…

Martina M.

Hanischka
Kecalka 111 příspěvků 09.09.02 15:25

Ahojky holky,
při brouzdání po internetu a hledání určení plodných dnů dle astrologie jsem narazila na Fertility tester Lady.Je to prý nějaký miniaturní miskroskop a ze slin se poznají plodné dny.Chtěla jsem se vás zeptat,jestli některá z vás o tom už někdy slyšela a nemá s tím nějakou zkušenost.
Díky Hanča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.02 08:41

Ahojky,
píšu jen krátce. Ale slyšela jsem někde, že když je někdo z budoucích novomanželů na neschopence, tak je ta svatba neplatná. Můj bráška se nechal den před svatbou uschopnit, před obřadem mu pak řekl jeho svědek, že udělal moc dobře!!
Já jsem byla taky v těhotenství na neschopence asi 4 měsíce před nástupem na MD, vycházky jsem měla 10-12 a 14-16 a několikrát mi přišla kontrola!!!
 Jiťa

Andry02
Povídálka 37 příspěvků 10.09.02 08:58

Ahoj Hani,
o tom testru jsem slysela, ale pry neni az tak presny, presnejsi jou ty hormonalni, tj. na stejnem principu jako TT - z moci. Mela jsem ted v praci blazinec, ale uz je to lepsi, napisu ti mailik…

Andrea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.02 09:50

No neviem, ale v Cechach je to take iste ako na Slovensku:
Okrem ineho treba predlozit rodny list, doklad o statnom obcianstve a bydlisku, ked je niekto ovdovely - umrtny list partnera, ked je niekto rozvedeny - pravoplatne rozhodnutie sudu o rozvode a dalej
„je-li jeden ze snoubenců osoba nezletilá starší šestnácti let, rozhodnutí soudu o povolení uzavřít manželství opatřené doložkou o právní moci jde-li o osobu stiženou duševní poruchou, rozhodnutí soudu o povolení uzavřít manželství opatřené doložkou o právní moci“
Takze s klasickou neschopenkou nebude problem. Inak tieto informacie som cerpala z http://www.mojesvatba.cz/…kumenty.html

Pekny den! ;o)

Jana

anicka01
Povídálka 47 příspěvků 10.09.02 12:06

Ahoj ,

tak se hlásím do klubu - dnes mi vyšel pozitivní TT - jupíí (viz monáček - tam píšu víc). V pátek jdu k doktorovi tak pak se ozvu

Zdravím všechny

Anička a „překvapení“

Lucajda1
Kecalka 104 příspěvků 10.09.02 13:46

Ahoj Hani,

taky jsem o těch testerech slyšela podobné věci, jako Andry - prý to ze slin určí i partnerovy plodné a neplodné dny :-D. Asi bych si ho nekoupila (i když stojí okolo 500,– Kč).

Lucka

Leeila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.02 14:28

Moc, moc gratuluju. My s manžílkem jeden odedneška nový kolo. Jen na to tak nemyslet, chichi.

Leninka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.02 19:55

Já jsem dnes 30 den bez ms.To je vždycky úplně nejhorší.TO BY ČLOVĚK VYSKOČIL Z KUŽE!!! Leninko,našlas astrológy?
PS:přeju radostné zkoušení:-) a ještě veselejší výsledky.Ahoj Adina

Leeila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 08:24

Ahoj Adino,

Ty se máš, tak dlouho bez MS. Zase zamačkávám slzu, chi chi.
Astrology jsem našla. Výpočet plodných dnů podle data narození a potom ten vypočet na rok za úplatu. To o čem si psala ty bohužel ne. Asi jsem natvrdlá.
Ale jinak moc někuji. Nevím, jak budou přesný ty dny podle data narození, ale shodují se s PD co se mi vypočítají na emiminu podle poslední MS.

Ahoj Leninka

Leeila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 12:21

Dostala jsem zprávu od Ájinky. Právě leží v nemocnici. Piškutek přestal růst. Čeká jí čištění.
Všechny pozdravuje.

Leninka

Johanka1
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 11.09.02 13:32

Ahoj Leninko, jsem v šoku, četla jsem zprávu několikrát a pořád jsem nemohla uvěřit… normálně jsem se rozbrečela. Pozdravuj Ájinku, držím palce, ať to rychle přebolí.
Johanka 21 t.

anicka01
Povídálka 47 příspěvků 11.09.02 13:51

Ahoj

pane bože to je hrozný, stále si říkám, že bude vše v pořádku a teď když čtu tuhle hrůzu tak na mě padá panický strach . Moc pozdravuj Ajinku, moc na ní myslím a držím palce.

Anička

Hanischka
Kecalka 111 příspěvků 11.09.02 13:57

To zní strašně,i když nevím přesně co to znamená.Ale držím všechny pěstičky aby to dopadlo dobře.Leni vyřiď moc pozdravů.
 Hanča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 14:16

Ahoj,
Leninko, vyřiď Ájince, že jí držím palečky aby to rychle přebolelo. Je to hrozný ..... ale musí myslet pozitivně. Vždyť Piškůtek mohl být nemocný a příroda to takhle sama zařídila.
Tak ahoj Zdenka 15.t.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 14:18

Ahoj,
Leninko, vyřiď Ájince, že jí držím palečky aby to rychle přebolelo. Je to hrozný ..... ale musí myslet pozitivně. Vždyť Piškůtek mohl být nemocný a příroda to takhle sama zařídila.
Tak ahoj Zdenka 15.t.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 16:50

Můžeme mačkat slzu obě…dále no comment…Hurá na burčák papa Adina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.02 16:57

Připojuji se k ostatním,moc Ájinku pozdravuj…co říct víc?Všechny na ní moc myslíme,hlavně,ať ten zákrok dobře dopadne-jen pro tu holčinu,co se ptala,co to je-je to vlastně norm.interupce­.No,dnes není moc veselý den.Holčičky,všechny hlavu vzhůru a hlavně Ájinka.Zdraví Adina

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 11.09.02 23:02

Kdo máte tu šanci, tak Ájinku moc pozdravujte a popřejte jí hodně zdraví a hlavně sílu pro optimismus. Určitě bude co nejdřív psát něco pro ni moc a moc hezkého. Přeju jí to z celého srdce.
Esterka

Lucajda1
Kecalka 104 příspěvků 12.09.02 06:54

Taky se připojuji k ostatním, strašně moc držím palce, aby se Ájinčino tělíčko dalo co nejdřív do kupy, moc pozdravuju.

Lucka

Lucajda1
Kecalka 104 příspěvků 12.09.02 07:07

Ahoj a omlouvám se za výpadek - jeden den nám tady nějaký umělec úplně rozhodil síť, a když už to konečně fungovalo, tak mi to zase blblo tady, házelo to nějaké chybové hlášky. Taky jsem už 2× psala odpověď, ale nikdy se to nenačetlo a tak to pořád zkracuju.

Řekla bych, že z nadcházejících MS bude víc nervózní Pája, než já. Já si spíš říkám, aby to ještě chvilku počkalo, protože máme jet do Alp lyžovat, na jaře na Kanáry - to jsou ty větší akce. Ale je jasné, že na druhou stranu se šíííííííííííí­íííleně těším, až to jednou přijde, ale kdy, to je zatím jedno (asi se mi to kecá, když je to teprve 1. měsíc).

Taky jsem na rodině.cz četla diskuzi, kde jedna holka zkopčila nějaký čínský kalendář početí, kde je uvedeno, jestli to bude kluk nebo holka. Co mě udivuje je to, že to závisí na věku matky v době početí a na měsíci početí (oproti tomu, co nás učili ve škole). Prý to funguje na 85 %. Když jsem prováděla sondáž mezi známýma a kamarádkama, tak to vyšlo u všech.

Když se s Pájou bavíme o dětech, tak mi pořád říká, že je mu jedno, jestli to bude kluk nebo holka, že bude moct holku rozmazlovat, a tak, ale když jsem mu ukázala ten kalendář, tak chce čekat do ledna, kdy to vychází na kluka. No, je to mazlík.

Holky, všem Vám přeju krásný den, hlavně ať jste všechny v pořádku a čekatelkám přeju, aby už nebyly čekatelky.

Mějte se,

Lucka

Leeila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.02 08:39

Za Ájinku Vám všem děkuji a všechno vyřídím. Je mi to tak líto.

Leninka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.02 11:08

Ájinko,vše bylo řečeno. Je mi tě moc líto.Drž se. Bude to dobré. Aneka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.02 11:20

Luci, ten kalendář jsem si vytiskla taky a dokonce jsem dala odkaz na Monáčka a některé holky to zkoušely vypočítat a říkaly, že jim to vyšlo přesně opačně. No mi vychází chlapeček. Ač já bych raději holčičku. No nechci ti kazit radost z výletu,ale jestli se nepřestaneš pokoušet,tak dám jednu:-)) ruku do ohně za to, že neodjedeš, nebo odjedete i s černým pasažérem:-)) Já si letos taky nezalyžuji. Koupím si pohory a batoh na jídlo a budu šlapat kopce, zatím co bude manžílek ohrožovat život svůj i cizích na prknech:-)) Teda, alespoň doufám, neboť po Ájinčině špatném konci, nevěřím ničemu. Ježíš, jak je mi jí líto.
Mějte se krásně.
Aneka-6t.

KatyM
Kecalka 308 příspěvků 12.09.02 13:38

Přeju Ájince, aby byla brzo zdravá a zase plná síly.
 Katy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.02 16:42

Ajinka, drz sa!!!! Zelam skore uzdravenie tvojho telicka a hlavne tvojej dusicky!!!!!!!!
 Jana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.02 16:29

Milá Ájinko!
Je mi to moc moc líto a cítím s Tebou tu strašnou bolest. Vhání mi to slzy do očí a připomíná mi to smutnou událost z března letošního roku, kdy jsem i já prožila totéž. Přeji Ti, ať se z toho po fyzické a hlavně pak po psychické stránce co nejrychleji dostaneš a brzo příjde štěstíčko znovu a Ty se staneš maminkou!
 Monika

Cookie
Stálice 84 příspěvků 16.09.02 08:34

Jsem z toho moc smutná (vím co to je), ale přeji Ájince, aby se její tělíčko dalo brzy dohromady i když ten smutek bude odplavovat dlouho. Věřím, že s pomocí svého přítele tuto krizi překonají a brzy se dočkáme dalších příspěvků…:-)

Janča

Mikiska
Kecalka 206 příspěvků 16.09.02 14:34

To je strašný přijdu z dovolený, těším se na Ájinku a tohle. Kdo může ať jí pozdravuje. Držím palce aby se z toho co nejrychleji dostala i když to strašně bolí i mě a to se ani neznáme. Tak holky držte se a musíme si říkat, že ta příroda ví moc dobře proč se to stalo i když nám se to nelíbí. Zdravím všechny
Mikiska 12 t.

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.09.02 11:23

Ájinko, nevím, co říct - je mi z toho smutno… Myslím na Tebe!
 Ivča

Ajinka02
Povídálka 26 příspěvků 18.09.02 13:49

Až teď jsem se dostala k netu a samozřejmě na emimino..........
Chtěla bych Vám všem ze srdíčka poděkovat za to, že jste byli se mnou, že jste mi drželi palečky i za to, že mi dodáváte tolik potřebnou životní sílu......
Sedim tu, píšu a brečim jako želva…asi tu klávesnici utopim nebo co.
V pátek mě pustili z nemocnice, kde jsem teda opravdu musela podstoupit potrat. Je pravda, že to ta příroda myslela dobře, jen nevím, proč to prostě nemohlo být od začátku v pořádku!!!!!!! Doktoři byli naštěstí moc hodní a všichni se shodli na tom, že druhé těhotenství může být úplně normální, ale strach mám. Jsem zdravá, krev je v pořádku, tak nevím, co se mohlo stát. Můj přítel, Jurášek, to taky moc obrečel, tolik se na něj už těšil......nikdy jsem ho tak nešťastnýho neviděla. Ale tak nějak celkem už je docela v pořádku, jen já jsem furt naměkko z každýho kočárku a pupíku, kterýho náhodou potkám. A jako naschvál je jich všude spousta.....
Snažím se být silná, Jurášek mi hodně pomáhá, je to opravdu poklad. Svatbu jsme přece jenom nezrušili, takže se budu 28.9. vdávat. Bereme se na hradě Seebergu u Františkových Lázní, tak doufám, že to všechno proběhne v klidu…že nebudu moc brečet.
Všem Vám ještě jednou moc a moc děkuju, posílám i veliký dík Lenince a doufám, že se nám za ten půlrok co nám doktor doporučil povede nový a zdravý Piškůtek! Je to hrozně daleko…nejraději bych usnula a probudila se až na den D, kdy se s miláčkem (už s manžílkem) vrhneme s láskou „do práce“.
Ani nevím, jestli jsem napsala všechno co jsem chtěla, ale prostě neudržím nit myšlenek…všechny mi furt utíkají jen na jedno místo…za Piškůtkem.
Přístí pátek (před svatbou) mám jít na gyndu na kontrolu po zákroku, tak doufám, že bude všechno O.K. Ten maličký, co ho ze mě vyndali šel na rozbor, tak jsem zvědavá, jestli mi k tomu doktor něco poví.
Mějte se krásně, OPRAVDU SE ŠETŘETE, nesmíte nastydnout (což byl možná můj případ - v kanclu máme furt pod nohama jen dlaždičky a o lině ani koberci nechtějí ani slyšet......a to dokonce ani teď!), hodně odpočívejte a kliďánko zůstaňte doma celý těhotenství..­......fakticky žádná rýma ani nervíky v práci ani nic jinýho za to nestojí......co bych dala za to, aby to všechno byl jenom špatnej sen!
Když mi to vyjde, tak se sem občas mrknu, ale nevím. Je mi jasný, že Piškůtek zanikne, a abych řekla pravdu, budu ráda. Nějak se mi to špatně čte.....už jen ten nadpis.....ale to chápete, že jo?
Určitě se ozvu, až bude novej Piškůtek.....aspoň mě možná ještě někdo pozná…
Všem přeju HODNĚ ZDRAVÍČKA, HODNĚ LÁSKY A HLAVNĚ ZDRAVÁ A KRÁSNÁ MIMINKA!!!!!!!!
Vaše Ájinka.

Johanka1
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 18.09.02 13:57

Ahoj Ájinko, nevím, co bych k tomu dodala, nemůžu najít ty správný slova… asi je to zbytečný komentovat. Držím palce a přeju Ti, aby ti to strašně dlouhý čekání rychle uteklo a aby bylo všechno v pořádku. Utři slzičky a začni zase žít.
Johanka

KatyM
Kecalka 308 příspěvků 18.09.02 14:10

Ahoj Ájinko,
to jsem ráda, že jsi se nám ozvala, zrovika jsem si na tebe dnes vzpomněla, jak na tom asi jsi. Hlavní je, že jsi v pořádku!!!! Přeji Ti krásnou svatbu a ať ti vše vychází!!!!
 Katy

EFKA1
Stálice 65 příspěvků 18.09.02 14:26

Milá Ájinko,
myslím na Tebe od minulého týdne.
Doufám, že se vše co nejdříve přebolí a zase bude na světě hezky.
Držím Ti moc a moc palce.
Každopádně Ájinko patříš sem mezi nás, a my budeme doufat, že se co nejdříve ozveš.
 EFKA

apolennka
Povídálka 20 příspěvků 18.09.02 14:32

Ahoj Ájinko, chtěla bych ti popřát vše dobré. Užijte si s Juráškem svatební den, je jen váš:-) Přeji vám hodně štěstíčka, zdraví a trpělivost. Neboj a nedej se. Určitě vše dobře dopadne. Ještě jednou hodně štěstí.
Apolennka

Mikiska
Kecalka 206 příspěvků 18.09.02 14:41

I já se připojuji a přeji tobě a tvému manžílkovi hodně štěstí, zdraví a lásky. Brzy to uteče uvidíte a budete zase šťastný. Teď si užijte krásnou svatbu a mějte se moc rádi, třeba se ještě někdy uslyšíme papa
Mikiska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.02 15:15

Ajinko, jsem naprosto anonymní čtenářka a Tvůj příběh mě velmi dojal. Před pár lety měla naprosto stejný příběh moje kolegyně. Taky jí řekli, že mrňousek přestal růst a musí ven. Prý to mohlo být kvůli špatné spermii (snad vlivem životního prostředí). No a za rok byla na mateřské, měla naprosto normální a bezproblémové těhotenství (ani nebyla celou dobu na neschopence), normální bezproblémový porod, narodila se jim krásná holka. A dneska má už čerstvě holky dvě. Přeji hodně štěstí do manželství a pokud možno pohodové myšlení :-)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.02 18:08

Ájinko, doufám, že to budeš ještě číst! Loni se mi stalo to, co Tobě:zamlklý potrat. Týden před Vánoci jsem trávila v nemocnici a myslela si, že je konec světa, a že už nikdy nebudu šťastná. Nedopatřením jsem znova otěhotněla už po měsíci od zákroku. Teď čekám za tři týdny zdravé miminko a moc se těším.Držím Ti palce!!!

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 18.09.02 18:16

Milá Ájinko,
připojuju se k ostatním a přeju krásnou svatbu. A mějte se s Juráškem moc krásně. Hodně štěstí!
Esterka

Cookie
Stálice 84 příspěvků 20.09.02 13:59

Ájinko,

doufám, že se ti brzy podaří otěhotnět - uvidíš, že ten půlrok uteče jako voda. Za chvíli se vdáváš, budeš mít jiné starosti, pak jsou Vánoce (také frmol)no, a po novém roce - jupííííí bude nový Piškůtek :-) - nebo vymslíte jiné, lepší jméno.
Drž se, všechny ti držíme palečky.

Janča

Hanischka
Kecalka 111 příspěvků 20.09.02 14:22

Ahoj Ájinko,
také se chci připojit k tomu všemu co už tady bylo řečeno.
HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!
 Hanča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.02 16:28

Alenko, jestli se na tyhle stránky ještě podíváš (a já vím, že podíváš) tak věř, že i já - tvoje sestřička, na tebe pořád moc myslím! Všechno to s tebou prožívám… A moc tě miluju! Jsem z celého srdce přesvědčená, že to rychle uteče a už budete mít maličkýho mazlíčka! Tolik vám to přeju! Už se nemůžu dočkat, až budu ta rozmazlovací tetka a nebudeš se mě moct ani zbavit :-)
Už za dva dny přijedu a konečně tě budu moct obejmout! Tolik mi chybíš! Budu celý ty dny tvoje malý klíšťátko :-)
Svatba bude skvělá, já vás znám. Budu se snažit, abych byla ta nejlepší svědkyně na světě :-) !!!
Posílám tobě i Jiříkovi milion pozdravů a pusinek a brzy se uvidíme!

A taky jsem chtěla poděkovat všem těm hodným lidičkám, co tě na těchhle stránkách podrželi - DĚKUJU!
S láskou Martinka

Vložit nový komentář