Reklama

Piškůtek - 8. týden

Těhotenství

Zdravím všechny těhulky, pupíky, maminky, čekatelky a všechny, kdo se sem jukne! Začínám s novým deníčkem, abych věděla, kdo všechno se mezi nás počítá a hlavně, abych zjistila, jestli máme sem tam nějaký ten problémek a radůstku společnou........

Našeho maličkýho ‚PIŠKŮTKA‘ vlastně pojmenoval můj přítel a mě se to moc líbí, chichi! Já bych nevymyslela asi nic, nějak na takový věci nejsem.......Měl ještě spoustu jiných nápadů, ale to bysme chápali asi jenom my dva. Třeba takový ‚Ranní štěstíčko‘.. .....dozvěděli jsme se o miminku z ranního testíku asi ve 4:40, tak proto byl tenhle nápad úplně první. Moc mě tím Jiřík /můj milovanej přítel/ potěšil, je to takový romantický, když na to NAŠE ráno vzpomíná takhle krásně.......
Tak to jenom tak na začátek, abych to naše maličký štěstíčko trošku představila…

Teď bych z vás těhulek, hrozně ráda něco dostala......chichi!!!
Nevím teda, jestli to trápí jenom mě, ale na čele, na spáncích a na zádech - horní partie a na dekoltu se mi vyrazila vyrážka.....řekla bych maličkatý uhříky, ale ty tolik nesvědí a nepálí.....sem tam se nějakej sice vymáčknout dá, ale bolí to jako čert, tak na to raději nesahám.....nevíte o co jde? Ani nevím, čím to mazat, ať mažu čímkoliv, nepomáhá to. Mamka mi říkala, že prý se mi čistí krev, když se nemůže čistit měsíčkama…no jestli takhle budu vypadat furt, tak nevim! Asi se budu muset ukázat lékárnici, ať něco naordinuje…Jestli víte o čem mluvím a znáte nějakou pomoc, raději bych uvítala tohle než se někomu ukazovat.....­.chichi!!!

Taky furt studuju knížku Velká kniha o matce a dítěti.......a řekla bych, že je už asi trošku stará.....Je moc hezky napsaná, ale není tam nic o alternativních porodech. Nevíte o nějaké novější? Bylo by príma, kdyby tam bylo něco i o dětských nemocech…tady v té je i o výchově dítěte asi do 3.let. Klidně bych do tý knížky pár stovek vrazila, určitě se bude hodit.

Hrozně ráda si čtu o tom, jak Piškůtek roste…co všechno už má vyvinuté a tak. Už by mu mělo i tlouct srdíčko! Je to krásný! A taky píšou, že je teď hodně aktivní na pohyb, ale to ještě nevnímáme.....jaká škoda. Přečetla jsem si tam, že máme hodně odpočívat......tomu se musím smát, protože to mi jde jaksi samo, chichi!!!

Zrovna včera ráno jsem byla čilá už v 7h. a snažila se probrat i Jiříka.....ten se ale nedal! Tak jsem ještě asi hodinu dělala vylomeniny, pak jsem vylezla z peřin a běžela do obchodu.....když jsem přiběhla, tak jsem uvařila puding.....zapla pračku.......žeh­lila......../v půl dvanáctý ! jsem vytáhla ‚taťku‘ z postele/...­.....začla vařit oběd.........po­věsila prádlo.......­.napapali jsme se........a mě klaply víčka! V půl jedný jsem toho měla plný kecky, svalila jsem se na gauč.......a ve dvě hodiny jsem se zcela vyčerpaná přesunula do postýlky.....­.....No hrůza, co? Pak jsem asi ve čtyři vylezla, ale po zprávách jsem hupla zpátky do peřin.......Teď tu sedim v práci, představim si tu mojí vyhřátou postýlku a můžu si pusinu roztrhnout...­....uááááááá to by se to spinkalo!

Tak si myslím, že o to jestli opravdu odpočívám nemůže mít nikdo strach, chichi!
Jak jsem psala, že nemám žádné problémy.....nez­vracím a není mi špatně, tak bych to teď maličko poopravila...­........nezvra­cím, to je fakt, ale vždycky večer a ráno je mi zle. Nevím proč, z jídla to být nemůže, únavou asi sotva /chichi!/, tak proč? Každej mi říká, že když mi nebylo špatně hned na začátku těhotenství, tak teď už mi nebude......a já bych řekla, že je to horší a horší. Jak jste na tom vy??? Tohle ‚málo‘ se sice dá snést, ale nerada bych, aby to znamenalo něco špatného pro mýho milovanýho Piškůtka.....

Taky si už s drobečkem povídáte? Já ho hladím a povídám mu, jak ho miluju.......chichi!!! Možná je na to ještě brzy, ale jestli ne, tak aspoň nepřijde o žádný projev lásky.......hladí ho i Jiřík!

Koukala jsem, že je tu nový příspěvek a to o dvojčátkách! Taky mě napadlo, jestli náhodou nemám Piškůtky dva.......máme je v rodině - moji bratránci. Pak je prý i větší šance na vícečetné těhotenství právě při otěhotnění po vysazení antikoncepce…no nevim, ale raději bych jedno.....chichi! Ten pupík, porod a pak i ten kolotoč kolem dvojčátek musí být asi pěkně žhavej…Je jasný, že kdyby tam ti dva Piškotové byli, že budu šťastná, ale budu si muset na to množství asi nejprve zvyknout. No uvidim toho 10.9., to už by to snad na ultrazvuku kdyžtak viděl, že jo?

A teď mě tak napadlo.......jak vůbec bude vypadat ta první prohlídka? Na jedný už jsem sice byla, ale to mě neměřili, nevážili......atd. Dostanu průkazku, říkal pan doktor, hurá! Moc ráda bych teda poprosila zkušenější těhulku o maličkou procházku první prohlídkou...­.....děkuju!!!

No, psala bych dál a dál, ale když vidím, kolik mi zabere času přečíst si takového Monáčka, raději už toho nechám, aby vás to nevyčerpalo..­......chichi! Než se mi to všechno vůbec načte, tak jsem skoro tuhá, chichi!!!!!!!­!!!!!!!!!! Tak teda budu končit, ještě snad jednu poznámku.....­.....ve článku Počtvrté a konečně to bylo fajn, nám pisatelka zveřejnila i stránky s fotečkama z porodu.....­....nevím teda, jestli jsem udělala dobře, že jsem tam vlezla......ale aspoň mě to utvrdilo v přesvědčení, že budu rodit do vody!!!!!!!!!!!! Já tu krev nějak nemusim......­..Ikdyž je pravda, že si ‚naštěstí‘ mezi nohy neuvidíme, chichi!

Slabší povahy ať tam raději ani nechodí, nejsem žádná velká citlivka /ikdyž teď teda asi JO/, ale tak trošku jsem akorát dostala strach.......chichi!!!
Ale mi to zvládneme, že jo!!!!!!!!

Tak se mějte krásně, nepřepracujte se, papejte a hlavně odpočívejte, chichi!!!
Navíc čekáme na další nové těhulky, takže DO TOHO!!!!!!!

Moc Vás všechny zdraví Ájinka a Piškůtek - 8. týden.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.02 06:29

Ajinko, nemej vubec zadny strach. V serialu Lidske telo, ktery bezel jednou v televizi dokonce rikali, ze fyzicka nevolnost matky je jen znakem dobreho zdravi plodu. Zkratka je u tebe stale jeste novy a telo si zvyka…takze i kdyz je ti spatne, bud rada za Piskutka.
 Andrea

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.02 08:29

Ájinko a Piškůtku, zítra začínám pátý týden(nebo pozítří) a jsem ráda, že nejsem " střelená" jen já:-)). Tomu malému, co tam v bříčku plave, říkáme Fazol. Ani nevím jak to vzniklo, zkrátka nějak se to řeklo a bylo. Taky si hladím bříško, mluvím k Fazolkovi, říkám mu co dělám a tak:-)) Spala bych stále, ale jako ty, lezu s postele brzy ráno a pak upadám celý den do mikrospánku:-)) Spím odpoledne, večer u televize, no stále. Špatně mi je jen trošičku, tak nějak divně od žaludku, ale na zvracení to není. A taky čůrám furt a stále.Hlavně v noci.No je pravdou,že toho taky vypiju:-))O porodu jsem nepřemýšlela, ale vím, že co jsem těhotná, změnila jsem radikálně názory jak na odpovědnost za nenarozené dítě, tak na těhotenství a porod. Chci si těhotenství užít pořádně a na porod se těším.Na to završení něčeho úžasného, na to maličké.Kdysi jsem zastávala docela jiné názory, za které se sice nestydím, nicméně je dnes již neprosazuji. Změnila jsem se,protože to co se se mnou nyní děje, děje se proto, že jsem to moc chtěla a to se člověk hódně změní:-))Doufám, že si všechny své Piškůtky, Fazolky a jiné Poruchy pořádně užijeme a vychutnáme. Mějte se OBA moc krásně
Aneka a Fazolek

 
anicka01
Povídálka 47 příspěvků 03.09.02 10:50

Ahoj Ajinko a Piškůtku,

je dobře , že jsi hájila nový deníček pro úplně čerstvé těhulky a tak my čekatelky máme další možnost se nakazit (teda já doufám, že to funguje). Zatím íky dodáváš mi i všechny ostatní důvěru a sílu.

Pa Anička

 
Mikiska
Kecalka 206 příspěvků 03.09.02 15:09

Ahoj Ájinko a piškůtku,
Já jsem v 9. týdnu těhotenství a beďárky mám taky všude moc mi to sluší hahaha. Asi je to normální a bohužel na to nic nepomůže pan doktor mi řikal, že mám více nějakého hormonu, ale bohužel už nevím jak se jmenuje. Špatně mi bylo za celou tu dobu asi tak 3× takže jsme na tom nějak podobně. Já už jsem na vstupní prohlídce byla, bylo to fajn, protože mi pan dok. sdělil, že můj maličký je živý, má srdíčko a měří asi tak 4,5 cm. Všechny výsledky z krve jsem měla v pořádku a tak když jsem šla do práce byla jsem šťastná jak jsem nikdy nebyla. Přeji všem těhulkám a čekatelkám aby byly taky v naprostém pořádky a mohly si vychutnat ten krásný pocit. Kvůli těhotenství jsem letos zapomněla na výročí naší svatby to jsem pěkná ostuda ! Ale já nevim jak vy ale nedokážu na nic jinýho myslet než na to malé v bříšku. Jsem moc ráda, že jsi začala tenhle deníček. Zdravím všechny těhulky a čekatelky a přeji hlavně hodně ZDRAVÍ. Mikiska

 
Deidra
Nováček 4 příspěvky 03.09.02 18:57

Ja taky byla zvedava…takle vypadaji rybizci v 7. tydnu… osmemu blizko:) src=„http://w­ww.mageo.cz/ho­me/DEIDRA/7_WE­EK.jpg“>

 
Deidra
Nováček 4 příspěvky 03.09.02 18:59

A v nahledu tam byl obrazek, to neni fer:))) Zkusim to jinak klikni, treba bude tady

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.02 17:11

Zdravím všchny těhulenky pupíkatý,

předem bych chtěla pogratulovat Ájince k Piškůtkovi. Moc kouzelná přezdívka. Já nosím pod srdíčkem Vrňátko. Jsem už v 15. týdnu, to to letí. Byla bych se k Vám přidala již dřív, ale nějak se pořád nemůžu přihlásit jako nový uživatel a pod Anonymousem se mi psát nechce. Neustále mi to hlásí „neplatná přezdívka“, nevíte čím to je?
Pupínky mě trápí taky, hlavně na zádech. Docela mi pomáhají bilinkové čaje. Čistí krev, ale člověk se je musí naučit pít. Ne každému to chutná. (Musí se ale omezit čokoláda a kakao, jinak to nemá moc cenu)
Dneska jsem si koupila úžasnou knížku „Masáže dětí a kojenců“. Doporučuji :-)) Píše se tam i o masáží v těhotenství a není to výhradně jen o masáži. Její motto mluví za vše: „Maminko, dotýkej se mě a hlaď mě! Dej mi procítit a prožít celou Tvoji lásku a něhu. Budu pak celé s Tebou. Dám Ti svůj smích, otevřu Ti své srdce. Povím Ti, co mám rádo i co mě trápí. Ucítíš, co cítím já. Budu Tě milovat a Tvou lásku Ti opětovat. Budeme i beze slov vědět, kdo jsi Ty a kdo jsem já.“ - Hezké, že? :-)))
Se žaludkem mám podobné problémy jako Ájinka. Myslela jsem si, že když mi nebylo špatně v 1. trimestru, tak že už to tak bude stále. Ale mám to přesně naopak. Se začínajícím 4. měsícem se to zhoršilo. Nejenom že mi začalo být špatně od žaludku, ale začala jsem mít i závratě. A to hlavně v tramvaji a všude, kde musím dlouho stát. Pouští Vás lidé v dopravních prostředcích sednout? Mě teda rozhodně ne. A použít průkazku a někoho oslovit se docela stydím. Ájíku, ta první prohlídka je vpohodě. Zváží tě, změří ti tlak a dají ti spoustu „papírů“. (pošlou tě na krevní testy - žloutenka, HIV, pohlavní nemoce a krevní skupina) Pak tak tě objednají na ultrazvuk. Pak ještě musíš k zubaři a k obvodnímu lékaři. Ze začátku je toho běhání docela dost, ale pak už je to lepší. Při tom ultrazvuku jsem myslela že se z toho po...... :-))) Musíš vypít 1 litr vody a nevyčůrat to. U nás byla ještě k tomu fronta a já jsem myslela, že to nevydržím. Ale je úžasné, vidět Vrňátko jak si tam tak pěkně hoví a jak mu tluče srdíčko bylo pro mně dostatečnou odměnou.

Mějte se všichni moc hezky a opatrujte sebe i svá bříska kulatá. (nebo už brzo kulatá)

Ahoj Jíťa a Vrňátko

 
Zdenek
Stálice 74 příspěvků 04.09.02 20:15

Ahoj,
problém může být se jménem pod kterým se přihlašuješ ( je tady registrované jméno Jita, nevím zda je Tvoje ). Napiš mě prosím tě na emimino@emimino.cz nebo sem, pod jakým jménem chceš být registrovaná a já to bleskově zařídím ( nezpoměň prosím tě uvést i email, ať mám kam poslat heslo).
Pokud budeš mít i nějaký jiný problém, klidně na mě obrať.

Zatím se měj fajn, Zdenek

 
Ajinka02
Povídálka 26 příspěvků 05.09.02 07:16

Ahojky pupíčci a všichni, kdo se připojil k deníčku.........
Moc Vám děkuju za zprávičky a posílám pár zpráviček i já:
ANDREJKO, moc ti děkuju za příznivé zprávy o nevolnosti…chichi! Zrovna je mi ouvej, ani nevim, jak to mám popsat…jen doufám, že nebudu muset běžet na onu místnůstku. Snad se moje tělíčko s Piškůtkem už brzy dohodnou a ‚podepíšou výhodnou smlouvu‘ a bude mi jen a jen fajn......chichi!
ANEKO S FAZOLKEM, taky príma přezdívka, chichi!!! Co se týče těch tvých změn pohledů na životní situace, myslím, že před takovou změnou stojí asi každá nastávající maminka.....všechno se v ní mele úplně jiným směrem, je taková hodně rozněžnělá /teda aspoň já určitě, chichi!/ a to, co dřív považovala za naprosto jasnou věc najednou vidí jinak........Ten­krát se tě ty věci prostě tolik netýkaly, ale teď, když je to přímo osobní věc, postavíš se k tomu jinak…naprosto normální věc. Já jsem takovou rekapitulaci svých názorů ještě nedělala, ale nějak radikálně se asi nic měnit nebude. Možná časem něco přijde, ale teď mě nic nenapadá. No, snad jsi tomu mému myšlenkovému pochodu rozuměla, chichi! A ty naše pokládky si určitě vychutnáme se vším všudy, souhlasím!!!
ANIČKO, určitě se nakazíš, neboj! Koukala jsem, že se tu ta ‚nákaza‘ poslední dobou docela rozmáhá.....chichi!
MIKISKO, to se ti teda povedla moc hezká věc - zapomenout na výročí svatby, chichi! Dost jsem se zasmála…Máš pravdu, taky nemyslím na nic jiného než na ten svůj sladkej poklad! Není ani minutka, abych na Piškůtka nepomyslela! Hladím ho /teda vlastně sebe, chichi!/, povídám mu a je mi u toho tak nádherně, že se to ani popsat nedá. Už jen ta myšlenka, že je hezky schovaný u mě v bříšku mě dohání pomalu k slzičkám…je to tak krásný a jedinečný!!! Ale co ti budu povídat…vždyť to víš!
Ještě mě napadlo…zrovna s přítelem taky přemýšlíme o svatbě. Jeho maminka by byla moc ráda, kdybysme se vzali ještě před narozením Piškůtka /myslí na říjen/. Ale protože nám byteček a autíčko spolykaly všechny úspory a na svatbu není, tak jsme si říkali, že se brát nebudem…jsme spolu téměř 9 let, tak si myslím, že to nějaký ten pátek ještě jako svobodný pár určitě přežijeme. Jenže maminka se nedala a řekla, že nám na tu svatbu dá! Jsem z toho celá mimo, protože když si jen představím, co všechno mě čeká zařídit…! A hlavně vymyslet- kde obřad, kde posezení, koho pozvat, kdo bude držet náladu, jakou muziku....../a to nemyslím na šaty, prstýnky, účes a make-up!/a spoustu dalšího /však to znáš/! Dneska se chystáme probrat to s mamkou, tak uvidíme. Ani by mi nevadilo, kdyby z toho sešlo, chichi!!! Ale na druhou stranu…je to krásná představa, stát se ženou mýho miláčka.....a přivést Piškůtka do ‚rodiny‘.....no nevím, pere se to ve mě,chichi!!!
DEIDRO, moc děkuju za krásnou fotečku, hned jsem v ní Piškůtka poznala, chichi!!! Je nádhernej! Zase se mi vnitřnosti sevřely takovým tím štěstíčkovým chvěním…No, jsem asi trošičku trdlíkovatá, chichi!!!
JÍŤO S VRŇÁTKEM, moc děkuju za pochvalu přezdívky mýho Piškůtka, vyřídím ji příteli, chichi!!! Ten se zas bude nafukovat....­..chichi! Teda já jsem dneska nějaká vysmátá a hnedle po ránu…no toto! I tvoje Vrňátko je slaďoučká přezdívka! Určitě ho od nás moc pozdravuj! Jak jsi psala o bylinkových čajích…zajímalo by mě, jestli můžu pít všechny nebo jsou některé v těhotenství nevhodné. Moje babička mi osobně nasušila řebříček /prý taky čistí/, ale nějak se ho bojím pít. Teda až teď co jsem těhulka. Né že by mi bylinky chutnaly, ale když to piju se zacpaným nosem, tolik tý chutě necítím, chichi!!! Aspoň pro ten pocit, že dělám pro své tělo něco zdravýho...... A to motto tý knížky je naprosto úžasný!!! Hnedle si ho vytisknu a přilepím na zeď za počítač.....budu ho mít furt na očích! No jo, jenže když mě to skoro rozbrečelo teď, tak abych pak neslzela při každém pohledu za počítač! No co, tak budu no......Je fakticky nádhernej....­....Úplně to prožívám!!! Zkusim se po té knížce mrknout někde v ‚knihách‘, abych jí mohla prolistovat.....Ach jo, už abych měla pupíčka a mohla se dotýkat mýho Piškůtka!!! Teda to jsou ciťárny, co??? Ale mi si to přece můžeme dovolit, ne? CHICHICHI!
Jinak k té prohlídce......když jsem byla na prohlídce /na konci 5.týdne/, kde mi pan doktor potvrdil mimíska, tak mě hnedle na tu krev poslal…takže tu už mám za sebou. Výsledky se dozvím přístí úterý, až půjdu poprvé do poradny… Taky UZ mi už dělal, a dokonce mám i fotečku! Ale doufám, že ho udělá znovu, musí se přece podívat na srdíčko, že jo? To už bude Piškůtek v 9. týdnu a určitě bude mnohem větší než ‚tenkrát‘…chichi!
No, pupíci i nepupíci, moc Vám děkuju za informace a krásná slovíčka /budu se těšit na další, chichi/ a určitě ode mě a Piškůtka pozdravujte všechny ty sladké poklady, které nosíte! A na nepupíky posílám lavinu ‚nákazy‘, ať už to netrvá dlouho a posílíte náš deníček!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mějte se všichni krásně maminkovsky, určitě se ještě ozvu.
Pa Ájinka a zlatíčko Piškůtek.

 
KatyM
Kecalka 308 příspěvků 05.09.02 07:57

Čau Ájinko,
na bylinky jsem se informovala u mého gynekologa, hned jak jsem otěhotněla. Říkal, že bylinkové čaje můžu - neměl žádné výhrady. Akorát se zmínil, že někdy někde četl, že se nedoporučuje třezalka tečkovaná. Ale řekla bych, že závěr z toho je - když nevypiješ toho čaje kýbl a nebudeš pít 14 dní v kuse jednu stejnou bylinu celý den, tak se nic stát nemůže. Já jsem ze začátku hodně pila mátu, na bolesti v krku jsem používala šalvěj…
jak jsi se ptala na to první vyšetření, tak bych řekla, že si to stejně každý doktor organizuje jinak. Například mě dělal jen ultrazvuk - na ten vlastně chodím, při každě poradně, vyšetření pohmatem proběhlo zatím jen ve 20. týdnu - což mi teda vůbec nevadí. Jinak jako pokaždé klasika - měření tlaku, skontrolování váhy. Já se vážím doma, což je výhoda, jelikož se můžu zvážit ráno a neoblečená…

měj se fajn a ať ti není moc blbě

Katy 21. t.

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.02 09:03

Mám nějakou smůlu nebo co. Zase jsem to v čera dostala. Buuuu. To mám z toho, že se tak těším. Nakonec to dopadne tak, že až otěhotním, tak si budu muset založit svůj deníček.
Na ulici kde pracuju je kominictví. Skoro každý ráno nějakýho kominíka potkám. Asi si tam půjdu stěžovat, že špatně plní přání. Asi jsou to nějací podvodníci, chichi.

Leninka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.02 19:44

ahoj Leninko,právě jsem si tvůj příspěvek přečetla u monáčka,je fajn,že si i tady,tam je OPRAVDU hrozně nahustíno.Já vím,je to hrůza,když už si člověk po těch letech řekne-tak teda jo a vono nic.Nejdřív máš pocit,že se jen otřeš o pánský trenky a budeš v tom…a pak nic,nic.A kolik nás to v ranném mládí stálo strachu!Myslím,že si psala,že zkoušíte od ledna?My od května.Vím,není to hrůza,spíš rozčarování,že člověk najednou zjistí,že to může chvilku trvat.Už jsem se taky několikrát zmínila o těch plodných dnech od astrologa.Moje spolužačka tak otěhotněla.Nechala jsem si to udělat v Astrálu u E.V.Havelky,to jsou ty,jak byli i Áčku a proč s tím znova otravuju:našla jsem stránky na netu od někoho jinýho,je to zadarmo a výsledky se absolutně shodujou!!!Když bys třeba na Seznamu zadala PLODNE DNy,tak ti vyjedou odkazy a asi na 6 místě je odkaz na Sagitarius/snad jsem to napsala dobře/.Myslím proč to nezkusit,já dám vědět,jak to dopadlo u mě.Moc ti držím palce,vím,že takhle je člověk fakt naštvanej a nechce se mu zase čekat a čekat…Pa pa Adina

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.02 22:50

Ahojky Ájinko a piškůtku!!!
Nejsem ani těhulka, ani čekatelka, jsem tvoje teta, chichi. Doufám, že nevadí, že ti píšu sem, ale chtěla jsem si přečíst něco nového o tobě a miminku a taky jsem byla zvědavá, jak takový deníček vypadá!
Moc se mi to tady líbí! Škoda, že jsem si takhle nemohla psát, když jsem byla těhotná já…určitě by mi bylo veseleji.
Přeju tobě i miminkovi hodně zdraví a to samé všem ostatním maminkám. A čekatelkám vzkazuji, že se určitě dočkají…já sama jsem čekala asi 5 let a teď mám už šestiletýho kluka jako buka, chichi. Hladila jsem ho taky celý těhotenství, povídala mu všechno možný a on je teď největší mazlík na světě, chichi…a říká mi, že jsem jeho nejmilejší maminka, kterou by nikdy nevyměnil…je to moc krásný slyšet!
Tak se tady mějtě krásně, papa…teta Květa

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 06:54

Ahojky moje milá tetuško Květuško!!!
To je ale krásný překvapení! Hnedle po ránu se mi zamžily očka slzičkama…
Moc děkujeme za hezká slovíčka a přejeme i Vám HODNĚ zdravíčka.
A já teď musím potvrdit, že máš opravdu nádhernýho mazlíčka! Vždycky jsem si říkala, že bych přesně takovýho taky chtěla.....Musím ale souhlasit i s tvým zlatíčkem, když říká, že má nejmilejší maminku! To je pravda…nadevše ho miluješ, dáváš mu spoustu něhy, vždycky jsi nablízku, když potřebuje......a on to všechno vnímá a vrací tím nejkrásnějším…lás­kou! /teď jsem si vzpoměla na to nádherné motto z jedné knížky, které nám napsala Jíťa s Vrňátkem…je totiž naprosto přesné a určitě funguje!/
Nejsi jen nejmilejší maminka, ale i nejmilejší a nejhodnější tetuška!
Měj se krásně a určitě sem ještě jukni, chichi!!!
Pa a moc pozdravuj mazlíčka! Ájinka a Piškůtek.

 
Mikiska
Kecalka 206 příspěvků 06.09.02 08:18

Ahoj Leninko,
když jsem si přečetla tvůj komentář tak jsem trochu zesmutněla, ale ono to určitě příjde neboj. Chtěla bych ti dát takovou jednu radu, která se ti teda asi nebude moc líbit. V mém okolí mělo plno kamarádek problémy s početím a jako nezávislej pozorovatel jsem usoudila, že na to asi hodně působí psychika. Dám ti příklad: kamarádka s manželem se snažily asi tak rok a pořád nic, byla z toho nešťastná a už chtěly jít na různý ty vyšetření, ale manžílek přišel s nápadem, že se tedy teďka zaměří na něco úplně jinýho a nechají tomu volný průběh. A tak koupily obchod, zadlužily se a ejhle přišlo to jako z nebe když to nejmíň čekaly. Mají krásnou holčičku. Tak ti radím zkus se zaměřit nachvíli na něco jinýho já vím, že to je těžký, ale opravdu se o to pokus. Třeba začni malovat, zpívat nebo podnikat nebo já nevím to už si určitě poradíš. Přeji ti hodně štěstí a těm kominíkům vynadej. A hlavně dej vědět moc ti držím palce na rukou i na nohou.
ahoj Mikiska

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 08:58

Teda ti kominíci jsou teda lumpové! A sáhla sis aspoň na jednoho? Já na ně teda nikdy nevěřila, ale stejně jsem vždycky hledala knoflík…chichi!!!
Hrozně moc ti držím palečky, aby ten další láskyplný pokus byl konečně odměněn! Napsala jsem ti takovej trošku delší dopísek, tak si počti a těším se na odpověď!
Pa Ájinka.
P.S. Na tý radě od Mikisky je velký kus pravdy! I na Monáčkovi psali pupíci o tom, jak na chvíli ‚vy:,–(ili‘ a zaměřili se na něco jiného…jedna si koupila drahý posilovací stroj…a byla v tom! Prý ho používá v kuchyni jako sedátko…chichi! Dost jsem se u toho nasmála, ještě že ty zkušenější pupíky máme, viď? Jedna zase nakoupila zásoby vložek a tampónů a.....otěhotněla! Teď mi kámoška říkala, že ona otěhotněla, když si s manželem zaplatili dovolenou....­.neodjeli, chichi! Nebylo jí dobře, tak jí přenechali známým. Určitě se na chvilku zaměř na něco jiného.....třeba sháněj nějaký super kousky do vašeho bytečku! Já vím, lehko se to řekne, i já jsem si říkala: a jak bych to asi udělala, když mi v hlavě straší jen jedna věc? Ale určitě na tom něco bude......důkazů je dost!
Tak pa, držím palečky…úplně všechny, chichi!

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 09:49

Mikisko, to s tebou musím souhlasit. Nám to přišlo také v dobu zrovna né moc vhodnou. Začali jsme se pokoušet v srpnu. Tvrdila jsem, že se to STEJNAK nepovede hned, tak proč ne. Ono se to ale povedlo hned(jsem neskutečně šťastná), jenže nyní jsme na tom docela nedobře. Vystěhovali jsme se z bytu a teď bydlíme u tchýně v jednom pokoji, neboť stavíme. Narodit by se to mělo v květnu a kolaudace bude, půjde-li to vše jak má, v srpnu. To bude žitíčko, Ze stavby domů, honička, zmatek:-)) Nedovedu si to představit, tak si to raděj nepředstavuji:-))
 Aneka

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 13:50

Strašně moc, moc Vám všem děkuji za tak krásnou podporu. Hned je mi líp. Na kominíka jsem si ještě nikdy nesáhla, na to nemám odvahu. Vždycky mám ale něco s knoflíkem, chichi.
Zkusím se podívat na ty plodný dny od toho astrologa. Na emimču se dají taky vypočítat, ale ............. nevyšlo to.
HA jsem vy:,–(ila už v lednu, ale o mimi jsme se začali pokoučet až v květnu. Doktorka řekla, že mi už další nanapíše, aby se tělo očistilo od těch látek co jsou v HA a taky že se nám to hned napoprvé nepovede. Já jsem CHTĚLA otěhotnět až tak květen - červen a tak jsme do té doby používali šprcku. Teď koukám, že to byly zbytečně vyhozený penízky, hihi.
Už jsem si dala závazek, že se na to nebudu tak upínat. A jelikož to není tak snadný, tak se soustředím na vybavování toho našeho bytečku.
A ještě jedno +. O víkendu budeme mít vlastní burčák, tak si dám aspoň pořádně do trumpety, chichi.
Všechny Vás moc zdravím Leninka

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 14:17

Zkoušela jsem najít ty stránky o kterých píšeš, ale nepovedlo se mi to. Můžeš to prosím nějak upřesnit?
Děkuji Leninka

 
Mikiska
Kecalka 206 příspěvků 06.09.02 14:46

Ahoj Aneko,
věřím že to všechno zvládnete, hlavně abyste drželi při sobě tedy myslím tím taťuldu. Jo a fajn je že se těšíte. Já jsem taky byla neplánovaný dítě a s mamčou a taťkou jsme několik let bydlely v jedné místnosti bez vody se záchodem na chodbě a docela mi to i prospělo nejsem náročná a nehoním se za penězi. Znám spoustu holek, které mateřství odkládají, protože nemáme tohle a tohle a pak zase něco jinýho a najednou koukaj, že jim jak se říká tikají biologický hodiny a pak nervozita a dál už to známe. My taky nemáme úplně nejlepší finanční situaci, ale máme se rádi a věřím že to jak vy tak my zvládneme na jedničku. tak se drž a moc si to skutečně nepředstavuj teď máš jiný starosti o bříško. Pozdravuj celou tvojí rodinku ať vám to vyjde tak jak byste si přáli. Mikiska

 
Hanischka
Kecalka 111 příspěvků 06.09.02 16:22

Ahojky, Ájince gratuluju k vlastnímu deníčku a nádhernému Piškůtkovi.
Já jsem zatím pořád čekatelka,včera se mi to potvrdilo.Dneska jsem měla docela depku a nenáviděla celej svět,ale už to začíná být zase lepší.Souhlasím s vámi,že je to hlavně na psychice,jenže je to opravdu těžké na to nemyslet,když člověk tolik chce.Budu muset opravdu vymyslet nějakou jinou aktivitu,která by mě zaměstnala.My to teda zkoušíme od července,ale už dlouho před tím jsme to plánovali.Navíc v mém okolí jsou buď malé děti nebo těhotné.Nemůžu si pomoct,ale všem jim nesmírně závidím.Asi 3 mým kamarádkám se to povedlo hned,když to hned nechtěly a my co to chceme hned tak to nejde,to je zákon schválnosti.No snad tu smůlu brzy prolomíme.Těhulky holt musí víc prskat :o))
Hezký víkend všem.
 Hanča

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.02 19:34

Leninko,když zadáš na Seznamu plodné dny,je to 11 odkaz na Astrologickou kancelář Saggittarius,ale taky je tam/to jsem zjistila až ted/na uplně prvním místě výpočet od Brejl-astro a je to taky uplně shodný.Po pravdě řečeno,minulé dva dny to bylo podle nich ONO,ale všemi možnými způsoby zjištováno mám pocit,že bylo tak akorát…a ne ovulace.No necháme se překvapit,třeba je vtom opravdu ještě něco jiného než teploty apod.Mělo by se to ozřejmit příští týden,ale tentokrát bych to snad ustála,protože na burčák už mám taky strašnou chuť,takže jsem se musela smát,když jsi to psala taky.Pěkně si dáme do sosáčku,ha ha!!!Taky to máš tak,že první půlku cyklu si pěkně užíváš vínečko a
pivíčko a pak…v druhé půlce ANI DOTKNOUT!nebo jsem prdlá jen já?
Navrhuju pro všechny čekatelky:v rámci psychoterapie-vzhůru do němoty!Jasně,že si dělám legraci,aby zas nějaký mravokárce
to nevzal do slova.Holčičky pa pa to jsem se rozjela......­..Adina

 
boule
Kecalka 140 příspěvků 08.09.02 00:36

Také my jsme se o miminko začali snažit hned po svatbě a osm měsíců nic. Pak přišlo léto, měli jsme jet na dovolenou, zrovna se mi to moc nehodilo a bác - povedlo se. Na dovolenou jsem jela a nevěděla jsem, jak jsem na tom. Po návratu jsem se dočkala u doktora sladkého potvrzení, no a dnes už doma řádí malý rošťák a my začínáme plánovat druhé mimi. Snad to vyjde dřív.
Držím všem palce.
Jana + Ondra (17 měs.)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama