Rok se s rokem sešel..

Snažení

Ahoj snažilky, v sekci neplodnost je již můj první článek z 29.11.2006. Když dochází síla. Je to tedy témeř rok, co jsem psala, ze mi dochazí síla.

Ale jak jste už určitě slyšely, když si tohle člověk myslí, má sil ještě na rozdávání. Ono nám nic jiného ani nezbývá. Pořád ještě pečujeme o své blízké, chodíme do práce a věnujeme se koníčkům. Žijeme dál.

My jsme po všech dalších peripetiích byli vysláni po Vánocích do CARu, Prontal v Praze, kde jsme podstoupili několik neúspěšných inseminací a teď jsem krátce po prvním IVF+ICSI.
Procházka růžovým :,-(em to asi není, ale díky vědě za to! Fyzicky, psychicky, časově a v neposlední řadě i finančně vyčerpávající.
Hrozil my OHSS-hyperstimulační syndrom. Měla jsem břicho jako balon, 33 folikulů, z toho 22 vajiček. Nakonec se podařilo 12 prvodřídních embryjek.
10 máme v mrazáku a dvě nám zavedli. A doktorka se rozhodla pro riskantí krok a nakonec jsme transfer udělali v tomto cyklu, musela jsem pít 4-5 litrů denně.
Bolesti, jaké jsem měla 3 dny před punkcí a týden po ní asi jen tak nezapomenu, ale jsou nic v porovnání s tím, jaké štestí mě potkalo s mým prvním pozitivním testem, který jsem dělala před dvěma týdny.

Za pár dnů nás čeká první ultrazvuk. Vím, že ještě nemáme vyhráno, ale i tak je to krok ze tmy. Věda je naše obrovská naděje a pro většinu z nás umí najít řešení, i když to trvá někdy řadu let.

Doufám, že jsem Vám tímto příspěvkem nalila trochu naděje a optimismu do žil.
I když je težké věřit. Bolest zatemní celé srdce a odkryje jej až ve chvíli toho abolutního štestí v podobě //.

Všem snažilkovským párům držím palce a dám Vám do komentářů vědět, jak jsme dopadli.

Ájinka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 19.10.07 13:37

Gratuluji  

a přeji hodně štěstí...........  

mava

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 19.10.07 16:24

držím palečky a přeji ať vše dobře dopadne
a taky děkuji za názor - opravdu díky vědcům a lékařům za jejich práci, vždyť kolik dětí by dnes bez nich nebylo.....

 
Ájinka1
Povídálka 11 příspěvků 19.10.07 22:46

Mavo, Šárko, díky za palce, budeme je potřebovat.
Hlavne jsem zvedava, kolik jich tam prebyva, transferovali dve.

Vsem snazilkam brzy // !!!

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 22.10.07 15:40

Přidávám se ke gratulacím a tržím moc palečky aby už bylo všechno jen a jen dobrý. Doufám, že nás brzy potká podobný osud, je pravda že síly často dochází, ale nejen příroda, i věda je mocná čarodějka a díkybohu za ni. Držim palečky ať za devět měsíců chováš krásný miminko.

 
Ájinka1
Povídálka 11 příspěvků 02.11.07 11:53

Ahojky,

jak jsem slibila davam vedet. Tehu nam pan doktor potvrdil, jsme krasne uhnizdeni v deloze a miminko je jedno. Dvojcatka by byla take vitana, ale je to s vetsimi riziky. Tak jsem stastna za jednoho prdolku. Tak nam drzte palecky dal. V pondeli zaciname treti mesic a v utery bychom meli jit na UTZ, kde uz musi byt videt srdicko, zatim nemame potvrzenou srdecni akci. Dam zase vedet.

Vsem pekny den Ájinka

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 02.11.07 17:57

Tak to moc gratuluju k miminku, hlavně ať je mu v maminčině bříšku dobře celých devět měsíců a ať je dobře i mamince :-))

 
Ájinka1
Povídálka 11 příspěvků 12.11.07 20:17

Ahoj holky,

tak druha kontrola dopadla uz bohuzel spatne, miminko se prestalo vyvijet 7+5 tt :-((
Ve ctvrtek 8.11. jsem byla na kyretazi a v patek skoncila na pohotovosti v nemocnici se zanetem delohy a ted beru ATB. Museli jsem si to vyzrat az do horkeho dna. Jak mi je asi psat nemusim. Hrozne :-(
Dalsi IVF podstoupime na jare.
Vsem snazilkam drzim palce. Ájinka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama