Poděkování sponzorům :-)

Těhotenství

Poděkování sponzorům není úplně ono, přesnější by bylo poděkování sponzorkám, ale tenhle výraz myslím čeština nepovoluje. Jenže mně je to jedno, proto jsem ho napsala jen do nadpisu a teď děkuji mým sponzorkámpsychickým :D A kdo to vůbec je? Jsou to holky odsud, které mě včera /a samozřejmě nejen včera/ moc podpořily. Jmenovat nebudu, protože ty dotyčné dobře vědí, že se jich to týká! :D Hodně mi to pomohlo – díky!

A protože výše zmiňované nejspíš zajímají i včerejší podrobnosti, tak tady jsou:
Po delší bolesti břicha a ještě delším nervení, jestli je všechno v pořádku, jsem kupodivu byla dost v klidu. Čekala jsem, kdy na mě padne strach, překvapivě nepřišel ani poté, co jsem si uvědomila, že jsem 11+6, což byl přesně poslední den mého předchozího těhu. Tlak ukázkový, dokonce jsem si zavtipkovala se sestřičkama a s opravdu ledovým klidem a vnitřní pohodou šla do ordinace. Tam jsem si znovu ověřila, že pan dr.Korecký je naprosto úžasný. Kouknul do karty a začal o tom, že jsem ve čtvrtek volala, tak jsem mu řekla, že bolesti mě stále trápí, že jsou stejné jako ty před zamlklým potratem a bohužel je i úplně stejné to, že když jsem ležmo, tak nebolí nic, když se začnu hýbat, tak to bolí. Čekala jsem, že mi řekne, že stejný příznak nemusí znamenat to samé, ale on, že radši půjdeme hned na utz, ať víme na čem jsme a já se netrápím. Když teď nad tím přemýšlím, tak možná i v něm hlodal červíček, protože mi neotočil utz ke mně jako vždy, ale nejdřív si ho prohlédl sám a pak mi ho otočil a ukázal, že prtě se má čile k světu – měří 5,6cm a hopsá jak čamrda.
Co už se mu líbilo míň, je ta moje cysta – byla vyhodnocena jako viník bolesti a potvora se nechce zmenšovat a tak dosud optimistický pan dr. začal vydávat zákazy – sexu, cvičení a doporučení – převážného klidu, naštěstí s mým sedavým zaměstnání nemusím na PN. Hodně dr. rozebíral zákaz sexu, tak jsem ho ujistila, že to je v pohodě, už nějakou dobu jsme na nekoitálních praktikách a manžel to zkousne a on, že to pro chlapa není tak jednoduché, tak jsem ho ujistila, že po dvou běsně snažilkovských letech je ten můj odhodlán vydržet až do porodu :-D To pochopil, ale koukal tak zvláštně na můj rozdloubaný beďar v koutku úst :-D
Bohužel ani rozšiřování prásklého koutku a klid mě nemusí zachránit před torzí vaječníku=obtočení cysty kolem vaječníku, prý je to dost bolestivé a když je cysta obtočená dlouho, tak zaškrcený vaječník odumírá, takže se to řeší operativně, což teď není to nejlepší. Tím se ale momentálně nijak nehodlám znepokojovat, to budu řešit až to nastane, ono ve finále čert vem vaječník, hlavně když je a bude mrně v pořádku!

Kadla 12+0tt

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 03.11.09 13:40

Kadli- takže základ je pozitivní! :dance: s tou cystou se budete zabývat určitě podle potřeby, dr.máš super! přeji ti,aby to mrcha jedna vzdala a zabalila! :twisted:

tak to jsme dvě, které mají sex zakázaný :-D

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 03.11.09 13:42

Kadlouši - tak předně gratuluji k dosažení magické hranice 12 tt a pak ti musím sdělit, že se tu vzhledem k tvé cystě dost nevhodně směju, až chrochtám nad představou tvého ještě mnoho měsíců prasklého koutku. :lol: :lol: :lol:

Tak trochu tuším, že název deníčku je zvolen vhodně, aby na liště neprovokoval - že jsem uhodla?! :lol:

Kdy máš ten screening? Abych věděla, kdy se zase budem nervit…

Zdravím hopsající prtě a ta mrcha cysta ať ti už dá pokoj.

 
VečKa  03.11.09 13:43

Kadli hurááááááááááááá, zase bude na chvíli klid :-)))) a v té volné chvilce můžeme řešit moje 4.IVF :-)))

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 13:53

Lindo přesně! :lol: Hele to bych nebyla já, abych tam nepropašovala ždibec prasáren :lol:

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 03.11.09 13:53

Konečně se mi podařilo deníček otevřít, předtím asi 4 neúspěšné pokusy :-?

Kadli, blahopřeju k tomu, že je vše v pořádku a miminko se má čile k světu! Snad cysta nebude moc zlobit.

Boris, ne dvě, ale tři, já též nesmím na sex ani pomyslet - nízká placenta je nízká placenta :lol:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 13:54

Lindo přesně! :lol: Hele to bych nebyla já, abych tam nepropašovala ždibec prasáren :lol:

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 03.11.09 14:00

Nejsem na tom o nic líp. Já myslím, že jediná sexující je tu Večka. A i tý sklapne, až bude mít břicho plný folíků. Neboj, Večko, budem to prožívat s tebou.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 03.11.09 14:06

Lindi - tobě to taky zakázali 8-o , nebo dobrovolně :lol:
jsem zvědavá, co napíše večka, jak na tom je :mrgreen: - vůbec :wink:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 14:21

Tak já jsem si to původně kvůli cystě naordinovala sama, ale teď mi dr. potvrdil, že to nebylo zbytečné, on pořád dobrý dobrý a teď už mu to dobrý nepřipadá.
Jo a dobrej byl manžel - jestli já můžu taky nekoitálně - taková dojemná starost :lol: Asi ví, že chutě jsou obrovský. O tom dr.teda neříkal ničehož nic, ale já vydržím všechno i zbytek těhu bez orgasmu :lol:

 
VečKa  03.11.09 14:22

Lindi - chyba lávky.....já ani ťuk, brala jsem ATB na zánět, takže ani náhodou a teď dorazila nezvykla silná MS, doufám, že na to hned teď začne stimulace, pak rizikáč, takže my si taky moc neužijeme. Ale snažím se to doma stručně ručně vynahradit :huban: :hug: :pankac:

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 03.11.09 14:23

Boris - vyslovený zákaz u mě napadl, ale ad jedna je dodavatel teď hodně zaneprázdněn a ad dva i kdyby nebyl, tak s tvrdým břichem to není nic moc požitek.

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 03.11.09 14:28

Večko - i ty Brute? :lol: tak koukám, že nucená askeze panuje u všech.
To je fajn, že MS dorazila a stimulka může začít. :palec: A silná je proto, protože je na dlouho poslední.

 
VečKa  03.11.09 14:31

Lindi, ona po Zoladexu MS mohla a nemusela přijít. Teď v podstatě nehraje vůbec žádnou roli. Stimulace začne až dle zítřejší kontroly. Uvidí se dle stavu děložní sliznice a celkovému hormonálnímu útlumu. Doufám teda, že to bude v pohodě a na víkend už vyfasuji nádobíčko :-)

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 03.11.09 14:33

Kadli, já bych též vydržela bez orgasmu do konce, ale bohužel ne moje tělo a tak mě obden (nebo spíš obnoc) zásobuje nočními orgasmy. A to jsem někde četla, že při nízké placentě by neměl být ani orgasmus. Jak tomu ale zabránit :nevim: :mrgreen:

Večko, tetka řádí, protože ví, že je to nadlouho naposledy :wink:

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 03.11.09 14:39

nene Lindi - tys jediná, která si dobrovolně odpírá a může, tak se nevymlouvej :lol:

večko -takže těsně po MS nebo po punkci, nic jiného ti nezbývá, neb věřím, že už to bude poslední MS! :wink: , tak ať se zítra dr. všecho líbí!

mufi - je otázkou času, kdy k tomu taky dospěju :oops:, jsme to stihli jednou - v pá dr. řekl, že můžem v pondělí druhý zakázal a já jsem doma s chutěmi sama :cry: :oops:

 
bel
Závislačka 3377 příspěvků 03.11.09 14:49

teda ja jsem z toho jelen, par dni sem neprijdu a hnedle to tu vypada uplne jinak, vubec se nevyznam, a jeste hledat kde co a jak tu funguje… 8-o
kadli dik za denicek, a doufam ze budes v poradku! mrchy cysty!
ja sice nevim z jakeho duvodu ale taky mame nejakou prodlouzenou abstinenci (jak trefne poznamenal manzel, posledni dva ‚sexy‘ byly pres cap) - nemoc, tchyne, cestovani, unava, zivejsi diskuze apod. proste se to sejde a nevychazi to… :-( :zed:

 
VečKa  03.11.09 14:54

Bel - to znám, klasická krize :-( :-( :-(

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 03.11.09 14:57

Mufi - povídej mi o nočních orgasmech. Já teda nemyslím, že by to bylo abstinencí nebo, že jsem extra náruživka, ale přikládám to té dráždivé děloze. Jo a dodavatel mi je teda závidí…že prej se mám, takhle bezpracně. :lol:

Bel - ahoooj! To jsou změny, co?

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 03.11.09 15:21

Lindi, já jsem delší abstinenci zažila jen jednou a to asi na 3 měsíce (od rozchodu s bývalým ke shledání se současným :-D ) a myslím si, že jsem jen mívala často erotické sny, ale bez těch orgasmů. Normálně jsem je mívala, ale tak 1 za čtvrt roku, takže to asi fakt bude tou dělohou. Manžel taky závidí :-D

 
bel
Závislačka 3377 příspěvků 03.11.09 15:46

prestanete se tady vytahovat se samovolnyma orgasmama co?! vy tehule jedny! :roll: jak my ostatni ubohy snazky asexualni k tomu prijdem co?! :lol: :-D

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 18:30

Bel buď v klidu, já ač jsem nadržená jak prase, tak samovolně se mi neděje nic :think: :lol: Že bych ten deníček přejmenovala na „nesouložilky“? :lol:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 18:39

Když se Lindě tak líbil můj beďarový koutek, tak jí k tomu přihodím ještě něco :-)
Manžel si ze mě utahoval, že pokud to bude takhle pokračovat, tak do konce těhotenství budu mít penisový loket. Nenechala jsem si to líbit a opáčila se, že od čeho si myslí, že mám ten prasklý koutek, jenže my jsem poslední dobou trénovali jen ten loket, tak si prý nechá udělat testy DNA :lol: :lol: :lol:

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 03.11.09 19:36

Kadli, doufám, že manžel přestal brát ten kotvičník, to by jinak ten loket fakt hrozil :mrgreen:

 
bubli
Kelišová 5545 příspěvků 03.11.09 19:37

Kadli, ja nejdriv myslela ze tu budes propagovat nejakou firmu a ono jsou to holky z psychiky :-) Gratuluji ke kontrole. Preju at uz zadny stresy resit nemusis.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 03.11.09 19:39

Kadlouši, ještě jednou gartuluju moc!!!!!! Ale já to věděla :wink: Super že se prtě má čile k světu!!!

Penisový loket už mám taky :roll:

Jenže my teď už můžem heč, dokonce musíme, pokud chci porodit bez vyvolávání… :roll: :lol: :lol: :lol:

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 03.11.09 19:57

Kamčo - ty se holka nechvástej :lol: bo o tom jen mluvíš :mrgreen:

mufi - dobrá poznámka! :potlesk:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 20:31

Kami nic si z Borisky nedělej, z ní mluví jen čirá závist :lol: :mrgreen: :lol:

Bubli to si jako myslíš, že v době krize mě někdo zasponzoruje? Na to nejsem ten nejsprávnější objekt :lol: Ledaže by darovali sperma, ale ani pro to asi nejsem ten výše uvedený objekt, neb se nikdo nenabídl, tak jsem musela vzít zavděk vlastním :-) Ale tady mám sponzorek fakt hafo :dance: :palec:

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 03.11.09 20:49

Kadli, to je príma!!! Myslím, že jsme vám oběma věřily všechny :-) . Cystu vyfuckuj!

Taky jsem se několikrát pokusila nasápat na tenhle článek a nešlo mi to.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 03.11.09 20:58

Raf ono to hned po uveřejnění nešlo, to víš první deníček, anebo jsem jim ucpala dráty :lol: :mrgreen:

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 03.11.09 21:51

Kadli, gratuluju k malému čilému tvorečkovi. :potlesk:

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 04.11.09 12:07

Kadli holka já mám z tebe takovou radost, teda že je prtě v pohodě, s cysty už menší, ale to bude taky o.k.

Co se týče sexu u nás, tak to už zase jede na plno. :lol: Takže zase opět černá ovce.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 04.11.09 12:50

Layo to ty v tomhle ohledu vždycky :lol: :lol: :lol:

 
Delfina
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 04.11.09 15:09

Kadli ještěžes upozornila, že píšeš deníček - vhysterkách, jinak by mi unikl. Jsem moc ráda, že mimi je ok, jen ta cysta ať si sakra dá pokoj! aspoň že víš, co to pořád bolí, tahle nejistota byla děsná. No já se hlásím taky k abstinentkám, ani žádné spontánní noční orgasmy nejsou. Není ze zdrav. důvodů, ale tak nějak nemám zájem a manžovi to „nevadí“ (občas najdu v DVD nějaký ten zapomenutý film :-)). Večko držim palce!

 
tygr
Kelišová 5264 příspěvků 04.11.09 16:17

Kadli - piš častěji - opět jsi pobavila!!! Gratuluji k 12tt a k čilému prtěti! A s cystou držím palce a kdyžtak neboj - kámošce se v těhu vaječník otočil (bolí to prý fakt kurevsky) a laparkou to napravili, těhu okí - má už u sebe krásnou holčičku! Takže neboj, určitě to bude okí!

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 04.11.09 20:07

Tygr - to víš já si s narkozou nerozumím ani netěhna, tak takhle bych tuplem hysterčila, snad mě to nečeká.

Delfi to já bych i zájem měla ajaj, tak si aspoň dávám pozor, abych nezapomínala ty DVD :lol: No i když mi manžel nasadil brouka do hlavy, tak holt do příští kontroly=3týdny bude obsloužen jen manžel :wink:

 
Delfina
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 05.11.09 14:54

Kadli unás taky ze začátku jsme se báli, že se něco pokazí, pak jsme se báli, že se pokazí po AMC, teď zas jsem neforemná…

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 08.11.09 12:00

Ahojky holky,

tak jsem tu mezi váma.

potřebuju pomoc :nevim: :nevim:

holky bylo vám špatne od začátku těhu,já jsem si užívala už od pondělka a dneska to vystřídala bolest zad a trochu břicho jako na tetku.je to normální ???napřed jsem byla na nervy,že je mi zle celej den a ted zas tohle.

a ještě jeden dotaz můžem sexovat nebo ne? doktor nic neříkal,jen se mám šetřit ale jak neřekl.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 08.11.09 18:08

Kadli - DRŽÍM PĚSTI MOC MOC MOC! Ty i prcek to prostě zvládnete! :srdce:

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 09.11.09 09:24

Mišul- mně bylo špatně od konce 6. týdne, ale fest, vlastně celodenně, bolesti na MS jsem měla ty první 2 měsíce taky dost, pořád jsem běhala na záchod se kontrolovat, jestli nekrvácím.
Pokud nemáš žádné komplikace, tak sex zakázaný není, ale asi by to chtělo trochu opatrněji.

Vložit nový komentář