Prstíčková metoda

Snažení

Ahoj holky, v diskusi těhotenský test jsem se zmíňila o tom, že si myslím, že mi k otěhotnění pomohla prstíčková metoda. Dlouho jsem se k tomu odhodlávala a v prosinci to zkusila a v pátek mi vyšly // Andrea dede se mě ptala, co to je. Nepamatovala jsem si, kde jsem to už četla, tak jsem jí to vysvětlila jenom z toho co jsem si zapamatovala a přidala svůj laický názor. Dnes se mi podařilo najít na internetu ten článek, tak ho zde zveřejňuji. Tím vám usnadním hledání.

Ještě jedna možnost jak otěhotnět
Nemohla jsem otěhotnět skoro 2 roky a už jsem byla nešťastná.
Htala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se… Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.
Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:
Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do „loužičky“ se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál …
Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic :-)))
Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé „finty“ už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.
Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.

DRŽÍM PALEČKY!!!!!
10.4.2003 Veronika (a prstíčkový syn Kryštůfek 21 měsíců, Andrejka 19 měsíců a bříško s pokládkem 3 měsíce) ()

I já držím palečky
Vlasinka

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.05 17:43

Tak ten clanek je na Rodine. Ja jsem ho taky cetla, ale k miminku jsem ho nepotrebovala. Nam stacilo par dni tulenicka a vysledek? Jsem 12tt.

Ten clanek najdete tady:
http://www.rodina.cz/clanek3050.htm

Jirina

Veronika6
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 16.01.05 22:58

Náhodou super článek.

Není se zač stydět a každá rada je tu drahá :-))

Tak hodně štěstí všem

Verča a Barča 3,5 měs.

DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 17.01.05 10:32

Ahoj,
souhlasím s Verčou.
Myslím, že sposta nás o této metodě ani nevěděla a je správné vyzkouše všechno.
Hlavně toto je jedna z nejšetrnějších metod- žádná chemie.
Tak holky, přeji brzké //.
 Dana

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 17.01.05 10:52

Ahoj všem,
já jsem tento článek na Rodině objevila před několika měsíci a i když se to může zdát „zvláštní“ tak jsme doma tuto metodu vyzkoušeli a teď jsme ve 24tt. Netvrdím, že jsem 100% otěhotněla díky této metodě, ale je to docela možné.
Tak snažilky za zkoušku nic nedáte a třeba se zadaří:-) Hodně štěstí.
 Andrea

Trabara
Nováček 4 příspěvky 17.01.05 11:18

Ahojky,

slyšela jsem o tzv. prstíčkové metodě, ale pořád jsem nevěděla, co to vlastně je. Abych si to někde dohledávala, na to nemám moc času, takže je fajn, žes to popsala.

Myslím si, že se rozhodně není za co stydět ani červenat, protože to je věc, která je naprosto přirozená. Navíc jak píšeš o té žížale, i já bych pro miminko udělala cokoli.

Mockrát ti děkuji za tenhle článek a rozhodně to s manželem vyzkouším - zkusím ho do toho zapojit, myslím že by to pro něj mohlo být také zajímavé.

Trabara

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 18.01.05 19:43

Ahoj,
metoda tu i na Rodině byla popsaná již několikrát, ale myslím neuškodí zopáknout si to. Já jsem určitě pro, otěhotnění se nám podařilo sice skoro hned na první pokus, ale tuto metodu jsem praktikovala rovnou od začátku snažení a věřím, že pomohla. To, že pak nedopadlo těhotenství je už jiná kapitola, ale až se budu v létě opět snažit, rovnou najedu na prstíčkovou metodu zas a budu těm mrškám ocáskatým pomáhat kam až to půjde :--)))))
Ahoj
Claudie

kikki
Povídálka 13 příspěvků 18.01.05 19:50

Ahoj holky snažilky,

taky tuto „metodu“ doporučuji. Snažili jsme se víc než půl roku a nic a pak tato metoda a výsledek právě usnul v postýlce ve vedlejším pokoji :-)

Papa a ať se vaše přání splní…Kikki + Adam (4,5měsíce)

vlasinka
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 19.01.05 11:11

Ahoj holky,

jsem ráda za vaše pozitivní komentáře. Z toho prvního jsem měla pocit, že jsem to radši neměla zveřejňovat. Ale opakování je matka moudrosti a jak tady někdo psal, každý nemá čas hledat původní článek z roku 2003 nebo o této metodě možná ani neví.

Takže hodně štěstí

Vlasinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 21:00

Nezlob se, ale takové mám nejradši!!!!Když ti stačilo pár dní tuleníčka a jsi v tom, tak nevím proč píšeš do neplodnosti?Docela mě to uráží, ne to, že tady píšeš, na to má právo každý, ale jak to napíšeš!!!!!!Jako by si se vysmívala.
Tak ať ti to vyjde a máš zdravé dítě.
Vendelina

pepsi
Kecalka 202 příspěvků 24.01.05 21:17

I nas maly krikloun slintavy kakavy a sladky k zulibani je vysledkem prstickove metody! Hura!
Miminkum zdar,
 Pepsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.05 18:36

AHOJ VLASINKO MÁM PO 2 TRNSFÉRU NEZDAŘIL SE,TAK SKUSÍM VŠE , SNAD SE NÁM TO ZDAŘÍ MĚJ TESE RENATA

lebudik
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 27.01.05 19:06

Ahoj, před měsícem jsem vy:,–(ila HA a jelikož mi moje gynekoložka neřekla vůbec nic o možnosti otěhotnění (jestli máme počkat nebo můžu hned), tak jsem hledala info na netu. Našla jsem tyto stránky a prstíčkovou metodu. Myslím si, že není zač se stydět. Hlavně, že to vyšlo, ne? Já sama to začla také praktikovat, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Moc bysme si miminko přáli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.05 13:12

Ahoj,
děkuji Ti za TIP. Snažíme se s manželem už nějakou dobu a NIC:o( Ty jsi mi dala naději!
Díky, Petra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.05 13:12

Ahoj holky,
jsem na těchto stránkách celkem pravidelným hostem, ale vůbec poprvé na nějaký článek reaguji, protože po přečtení tohoto článku a všech komentářů jako kdyby se mi do těla vlila nová síla bojovat.
Vloni v květnu se nám s přítelem po půl roce podařilo otěhotnět a byla jsem neskutečně šťastná. Bohužel toho naše štěstíčko netrvalo příliš dlouho, protože na konci 12tt. mi lékařka sdělila, že naše miminko zemřelo, ačkoliv se stále „drželo“ (ve skutečnosti jsem ho v sobě měla mrtvé už 5 týdnů - bohužel to lékařka nepoznala). Za pár dní to bude rok, mezitím jsme se s přítelem 3krát rozešli a opět dali dohromady, ale „přežili“ jsme a teď se opět pouštíme „do boje“, bohužel zatím bez úspěchu. Zkoušela jsem brát Utrogestan, na který jsem tu našla celkem dobrý ohlas, ale já jsem po něm vždy začala krvácet. Nyní beru Clostybegyt a nezbývá než doufat.
Jakmile jsem si ale přečetla o prstíčkové metodě, rozhodně to hned dnes vyzkoušíme (začíná mi ovu). Všechny my, které se tolik snažíme o miminko, přece vyzkoušíme vše, abysme se toho vytouženého „klubíčka štěstí“ přece jenom dočkaly.
Držím nám všem pěstičky, ať se nám to podaří!!!

Pavlína

DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 12.05.05 07:26

Vlastinko,
chtěla jsem Ti poděkovat za prstíčkovou metodu, protože právě od Tebe jsem se o ní dozvěděla.
Po výsledku spermiogramu, kdy šance na přirozené otěhotnění byla 10% a už jsme měli začít docházet na schůzky ohledně IVF,jsem díky této metodě ve 4 tt.
Ještě jednou dík.
 Dana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.05 20:09

Ahoj všem,
děkuji za radu o prstíčkové metodě, já se o to snažím s přítelem už něco přes 2 roky, jsem po laparo a vše v pořáku, přítel je po spermio a je v průměru, takže by mělo být vše v porádku. Ale bohužel není. Článek mě opravdu moc potěšil, že už se těším až to vyzkoušíme. Snad budem mít taky to štěstíčko a vše dobře dopadne. Určitě výsledek dám vědět. Všem hodně štěstíčka. Pa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.05 20:16

Ahoj všichni,
tento článek mě velice zaujal a vzbudil malou naději na to, že se třeba po 2 letech taky dočkáme nějakého štěstíčka. Já jsem po laparo a vše v pořádku, přítel byl na spermio a je též v pořádku, ale štěstíčko se pořád nechce dostavit. Tak doufám, že se mi to taky touhle metodou povede. Výsledek dám ráda vědět a snad to pomůže tato metoda i ostatním.

Tajanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.09 10:29
prstíčková metoda

četla jsem ten článek na Rodine a hned jak byla vhodna doba jsem prstíčkovou metodu vyzkoušela. pokoušeli jsme se otěhotnět šesty měsic a nic se nedělo. za pokus nic nedam…no a ted mam 10dni spoždení a dvě čárky na testu :potlesk: …ješte musí těhotenství potvrdit gynekoložka…ale jestli to vyšlo hned na poprve…tak to je super. papa

hodně štestí v snažení :-)

Kikina TS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.12 08:50
:-) zkušenost

Pro všechny, kteří v naději zabrousí na tyto stránky píšu tento vzkaz. Taky nevím, jeslti je to jen zásluha této metody, ale po šesti měsících snažení a po prvním pokusu s prstíčkovou metodou jsem teď v 11 tt :-) Ještě je před námi dlouháááá cesta, ale tohle je přeci skvělá zpráva a já věřím, že ta kapka štěstí přišla právě díky dopomoci :-)

Aendra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.13 09:28
prstíčková metoda

Ahoj, je mi 40 let, mám 3,5 letého chlapečka a toužím po holčičce. Po 5 letém snažení včetně inseminace a IVF, když jsem se začala smiřovat s tím, že nebudeme mít děti, jsem si přečetla článek o „prstíčkové metodě“, vyzkoušela a otěhotněla. Nevím, jestli k otěhotnění pomohla „prstíčková metoda“, ale znovu to vyzkouším. Hodně štěstí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.13 00:47

Znám slečnu která takto otěhotněla, a to ještě semeno sebrala z břicha tušim

juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 30.01.13 08:30

Tak já tenhle článek někde už četla, vyzkoušela a po deseti měsících neúspěchu o těhotněla :) Jestli náoda, nebo ne :?: :?: Nevím.

s-l-u-n-e-c-n-i-c-e
Kecalka 215 příspěvků 05.11.14 08:35

Tak jsem to včera vyzkoušela…. holky, držte palce :)

KaterinaP12
Kecalka 201 příspěvků 23.08.15 10:44

Sebrala z břicha? A já myslela, že spermie na vzduchu rychle umírají.

Terča8909
Povídálka 28 příspěvků 23.08.15 22:03

Mohu jedině doporučit

Vložit nový komentář