Stimulace

Snažení

Ahojda holky, tak i já už bohužel patřím mezi vás. Přes rok se snažíme o mimi a pořád nic. V březnu letošního roku jsme začali chodit do Gennetu. Nejdřív nás vystrašili, že manžel budě mít špatný spermiogram (protože se rád a každý den cachtá v horké vodě, která ty potvůrky zabíjí).

Celý víkend čekal nervozně na výsledky, ale z jeho strany bylo nakonec vše ok. Takže jsem přišla na řadu já - inzulínový profil (pro mě pohroma třech odběrů krve v jednom dni), kde mi našli zvýšený cukr, hormonální profil (úplně v pořádku), průchodnost vejcovodů (naprosto v pořádku), jen ovulace prostě nikde. Takže mi byl nasazen Metformin a paní doktorka slibovala pomalu zázraky, jak už po měsíci můžu být těhotná. Místo toho mi bylo první měsíc jen a jen špatně po čemkoliv, co jsem snědla. Teď jsem metformin vy:,–(ila, protože ani po něm mi folikuly nenarostly na víc než 1,3 cm (což je vlastně úspěch, protože před léčbou Metforminem to bylo jen 0,9 cm). Minulý týden bylo zažádáno o injekce ke stimulaci. Že prý na samotné uIVF nemusím, jen je potřeba vybudit růst těch folikul. Tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude. Už tomu ani nevěřím. Na psychiku je to záhul, každej měsíc na ultrazvuk, teď k tomu ty injekce, který fakt strašně špatně snáším…no jestli se to jednou povede, tak to bude vymodlený mimi - ostatně asi jako u vás u všech.
Tak Vám držím pěstičky a jestli máte některá zkušenosti se stimulací bez samotného IVF, tak budu ráda za každý příspěvek, abych věděla, na co se připravit a jestli se to někomu třeba povedlo.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
zdenik
Kelišová 5525 příspěvků 25.08.06 16:07

ahoj Terisko, u nas v diskuzi Profi snazilky mame holcinu, ktera stimulovala bez IVF, na podporu ovulace a pak na zvyseni sanci ji delali IUI /to je vstriknuti spermii do delohy/.
kdybys chtela ,muzes se k nam podivat, holky se s tebou urcite podeli o informace…
jinak preju hodne stesti a brzo //.
 zdenik

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama