Těhotenství a snažení II

Těhotenství

Ahojte holky, než začnu cokoliv znovu popisovat, mockrát bych vám chtěla poděkovat za vaše reakce. Opravdu mi i slzička ukápla, poněvadž jsem už dlouho nezažila takovou podporu. Děkuji!

Takže jsem termín k doktorce dostala až na úterý, 30.10., kde jsme s manželem celkem nervózně přešlapovali nehorázným stylem :-).

Paní doktorka nám potvrdila těhotenství, relativně brzké, a to cca. 6.měsíc,
náznaky srdíčka již byly vidět a vše nám v klidu a v pohodě vysvětlila.

Z toho jsem měla největší radost, poněvadž někdejší, tehdejší gynekolog nás všechny bral jak na běžícím pásu… Ani jednou jsme tehdy neslyšeli bušit srdíčko, ba cokoliv jiného, proto to tak asi všechno dopadlo.

Každopádně, přesto, že se musím přiznat, že se celkem šíleně bojím, aby bylo tentokrát všechno v pořádku, ani okolnosti, že jsem již jednou potratila a že je mi opravdicky špatně, nejsou argumentem pro vypsaní z práce.

Pracuji jako pedagožka v jesličkách, mám tuto práci ráda, i mě baví, ale už jsem opravdu hrozně unavená a nejraději bych jen odpočívala a spala :-(. Od kolegyň absolutně nepotřebuji očekávat pomoc, v žádné situaci, ani když se mi udělá špatně, ani cokoliv… Občas si říkám, že jsem nešla dělat automechaničku, místo být s 8 slípkama zavřená celý den u malých, občas ukřičených skřítků, ale co už :-))).

Paní doktorka mě tedy ujistila, že skrz velmi přísné předpisy, ohledně vypsání, momentálně není možné, aby mě vypsala, ale doporučovala by mi jít prostě zatím na nemocenskou… U mě v práci samozřejmě kolegyňky věděly, jak moc si přejeme miminko, takže jsem šla s touto informací prostě za šéfovou, která mě s relativně nepřátelským pohledem, ale chápavým, poslala domů s tím, že se mám tedy ozvat po další kontrole, která nás čeká 14.11. :-).

Stejně tak jsme od paní doktorky dostaly info, že vše vypadá v pořádku a že mám dělat vše jako do teď, jen netahat těžké věci a zkusit se méně stresovat. Za poslední 2 roky jsem ležela 2× v nemocnici, jednou s ochrnutými nervičkami na pravé straně obličeje, podruhé se šíleným zápalem mandlí apod. proto mě na to upozorňovala :-). Jsem prostě hold celkem neštístko, tak moc doufám, že se na nás konečně usmálo štěstíčko, poněvadž jinak už bych opravdu nevěděla, proč se některé věci pořád dějí dokola nám :-).

Palečky a úsměv :-). To nám teď musí stačit a vydržet :-)

Krásný den Vám všem přeji :-).

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 07.11.12 13:03

Tak to je OBROVSKÁ gratulace :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: teď už to bude jen dobré, moc ti to přeji :hug: :hug: :hug:

 
Hanina_leden
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 07.11.12 14:00

Nemelo tam byt 6tt, misto mesic? :D

jinak velka a ticha gratulace, urcite to dobre dapadne :hug:

 
vehon70
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 07.11.12 20:18

Dekuji moooc :-) a @Hanina_leden mel byt tam byt tt :-D NE MESIC :-D Omlouvam se :dance: :)

 
Mber
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 08.11.12 08:30

Ahoj.Moc gratuluju k těhotenství a přeju, ať je tentokrát vše o. k.! :hug: Vím, jak se asi bojíš…I já jsem letos dokonce 2× přišla o své miminko. Teď jsem na začátku 6tt a na první utz jdu taky 14.11.jako ty na kontrolu.Tak Ti držím palečky, budu na Tebe myslet, určitě bude všechno v pořádku. Drž se, snaž se nestresovat a mysli pozitivně:Miminko to určitě zvládne! :palec: :hug:

 
anicka18
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 08.11.12 11:51

Gratulace :) určitě to ted víde.. i já potratila… a nyní jsem v 18tt a vše probíhá ukázkově :) přeji štěstíčko

Příspěvek upraven 08.11.12 v 11:52

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 08.11.12 13:38

Gratuluju a spokojené těhulkování :kytka:

 
vehon70
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 08.11.12 18:43

Holky dekuji moc :-) ja uz se mocinky moc tesim a snazim se odpocivat a nebrat si vsecko tak, jako bych to delala normalne :-) Dekuji vam mockrat a @Mber a @anicka18 i vam drzim moc pesticky :-) :srdce: :hug: at nam to holky proste vyjde podle predstav :-)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Snažení a těhotenství


Reklama