Valašské pábení

Těhotenství

Ahoj, tady zase žabka. Dneska mám 29. týdnů. Už dva dny to pořádně slavím dloubáním do mamčiných žeber. Myslím, že to hodně upevní náš vztah. Takhle o mě ví 24 hodin denně. I v noci. Pro jistotu. Mamce už jsem kvůli tomu mimískovi odpustila. Vzala mě totiž v sobotu na Valašský bál a bylo to supr.

Na Valašský bál chodí naši už několik roků - prý dodržují tradice. Nevím, co to je, ale asi to nebude nic sprostého, protože se chovali celkem slušně. Stydět jsem se za ně nemusela.

Mě se tam moc líbilo. Byla jsem poprvé vzhůru až do půl jedné! Takže jsem mamce odpustila, že pro mě ještě nemá žádné růžové věci a neříká mi mimísku…

Možná totiž budu taky tancovat! Ples začal vtipnýcm programem trochu větších žabek a prcků, kteří měli speciální kroje a mašle v copech a naprosto superní klobouky. Zkusím naše za pár roků přemluvit, abych tam mohla zpívat a tancovat taky… a s taťkou si domluvím, aby mi sehnal ten parádní klobouk. Asi ho můžou nosit jen kluci, takže to považuji za vyloženě pánskou záležitost a mamka do toho nemá co mluvit.

Našim jsem naznačovala, že akce se mi fakt líbí. Při každém juchání a cimbálovém sólu jsem mamku pořádně kopla, aby snad nebyla na pochybách. Tak už asi ví, že se mi to líbí. No uvidíme… kdyžtak si to vyřvu, myslím, že to by mohlo zabrat.

Přiotrávili tátu?

Jen jsem teď trochu zmatená z taťky, nikdy jsem ho neviděla tak ležérně a rozněžněle naladěného… chodil, usmíval se jak měsíček (nevím, co to je, ale mamka to často říká) a všem říkal: „Tohle je moje těhotná žena, budeme mít holčičku“…

No, asi byl zjihlý z té hudby. Nebo ho možná někdo přiotrávil. Pil totiž celý večer nějaké malé skleničky průhledné tekutiny a mamka mu ke konci už kontrolovala, kolik toho měl. Aby mu nebylo zle. Tak asi nějaký lék nebo tak. Jen by mě zajímalo na co přesně, proti chrápání totiž určitě nebyl.

Chystám se, že na něj budu chvilku naštvaná. Sice se s náma chlubil jako blázen, ale ještě před odchodem na ples prohlásil, že je to moje první a poslední akce do osmnácti let! No paráda… snad to nemyslel vážně. Protože jestli jo, dám jim to po narození pěkně sežrat!

Hodnotilo 6 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lenka-K-85
Závislačka 3481 příspěvků 28.01.12 09:24

Zase skvélé žabko ! Moc mě to pobavilo ,umíš už teď krásně psát :srdce:

 
michaellevik
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 28.01.12 13:07

moc pěkné :) :srdce: :*

 
Tercie
Kelišová 6451 příspěvků 28.01.12 13:44

Krásnej sloh :-)

 
Genovesa
Extra třída :D 10976 příspěvků 28.01.12 16:58

Paráda! :) :potlesk: :kytka:

 
zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 28.01.12 17:43

většinou deníčky psané z pohledu miminek a dětí nečtu, ale žabka je naprosto bezkonkurenční :mrgreen: :potlesk: :kytka:

 
animasie
Kecalka 193 příspěvků 28.01.12 20:15

Moc hezké… :D

 
Káčulaa
Generální žvanilka 22216 příspěvků 08.02.12 21:27

Fakt hezké, člověk se u tvého deníčku opravdu pobaví, nádhera :mavam: :mavam: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Rozlučka v práci

Má mě mamka ráda?


Reklama