Začátek před 18 lety

Snažení

Mám skoro dospělého syna a o sedm let mladšího teď už manžela. Svého syna jsem porodila ve 20 letech po rizikovém těhotenství, které jsem si odležela v nemocnici. Ale to je minulost, chci vám napsat o své trnité cestě k druhému miminku, která ještě není u konce, ale na krásném začátku.

S manželem jsem se seznámila na šipkovém turnaji, oba dva jsme hráli závodně. Mě bylo 24 let a jemu čerstvých 18 let :O Dva měsíce jsme spolu chodili ven a nebylo nic, ani pusa. Po dvou měsících jsem ho svedla, chudáka, a za týden jsme se stěhovali do pronajatého bytu přítele jeho matky. On chodil do školy a já zrovna nastoupila do práce po mateřské. Platili jsme nájem 2500 Kč a já vydělávala 5500 Kč, takže si dnes už ani nechci představovat, jak jsme žili. On měl před sebou dva roky školy a vojnu.

Na naše první výročí se se mnou rozešel se slovy, že mě miluje, ale nezvládá „dospělácký“ život – vodil malého do školky, krmil ho a uspával, vlastně vše, co k tomu patří a já jsem vydělávala. On sám byl ještě dítě, pochopila jsem to… odešel a ráno seděl za dveřmi, že to zkusíme. Nic jiného jsem si nepřála, je to úžasný muž, tenkrát to byl kluk :)

Zapomněla jsem napsat to důležité, že po dvou měsících, jak jsem ho svedla, jsem i otěhotněla, rozhodli jsme se tenkrát pro revizi, nic jiného nešlo, nezvládli bychom to. Léta běžela a po třech letech jsem zjistila, že jsem opět těhotná, připravovala jsem se na večer, jak mu to oznámím, v té době jsme bydleli u mé matky, protože nájemné jsme nezvládali, a on byl na vojně, takže to bylo celkem výhodné, a já to zvládala.

V tom roce jsem otěhotněla podruhé a plánovali jsme, jak až přijde z vojny, odstěhujeme se a budeme mít miminko, bohužel, jak mám v popisku, o miminko jsme přišli. To byly zhruba tři roky našeho společného života, kdy on dospíval a já jsem nechápala, že je to dítě, neměl žádné zkušenosti vlastně s ničím a já ho milovala nadevše, už tenkrát jsem s ním chtěla strávit celý život. Po této zkušenosti a po jeho vojně jsme se odstěhovali do pronajatého bytu, on začal chodit do práce, začali jsme konečně chodit se známými na pivko, grilovat.

Po sedmi letech jsme si řekli, že je nejvyšší čas na miminko a… ono to nešlo. Po roce snažení jsme byli odesláni do Gennetu, a tam došlo i k našemu prvnímu IVF, našla jsem //, ale HCG nerostlo a já v sedmém týdnu v nemocnici potratila :( Na to nám zemřeli obě babičky, jedna, ta moje, se otrávila, a tu teď, už manželovu, porazila tramvaj, byla jsem na tom dost zle. A po revizi jsem přestala menstruovat :(

Další IVF bylo po necelém roce, opět // na testu a ohromná radost, ale v 7. tt opět zle, neroztlouklo se srdíčko a opět revize :( Je mi 38 let, jsem po 1 KETu a čekáme dvojčátka, snad bude vše v pořádku. Jsme s manželem hrozně rádi, že se to povedlo a modlíme se, aby tento sedmý týden byl naším šťastným, těhotenství dopadlo konečně dobře a my se dočkali našich miminek a puberťák sourozenců :)

Děkuji, že jste si deníček přečetli.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 21.02.12 08:53

Jestli jsem to pochopila spravne,tak jsi poprve otehotnela nechtene a mas z toho syna a pak jsi byla 2× dobrovolne na interupci a 2× jsi o miminko spontanne prisla…No,ze jsi o miminka prisla me hodne mrzi a preji ti at to tentokrat dopadne dobre ;)Ono je vzdycky moc bolestive kdyz se clovek tesi na mimi a ono to nejde a kdyz se konecne zadari tak o to prijde…,vim o cem mluvim,zazila jsem to take :( Neodpustim si,ale,rict,ze existuje antikoncepce a tak nejak nechapu,ze jsi vlastne 3 x nechtene otehotnela,jednou se muze stat,ale 3× :nevim: .Pokud jsem neco spatne pochopila tak se omlouvam :oops:.

Příspěvek upraven 21.02.12 v 08:54

 
Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 21.02.12 09:01

Omylem se to odeslalo 2× :oops:

Příspěvek upraven 21.02.12 v 09:04

 
mysicka5
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.02.12 12:41

Ahoj Dag tak snad je donosíš v pořádku :andel: :hug: A zadaří se jako naší tetě Bell s Adámkem :hug: :hug: :kytka:

 
Martrich
Extra třída :D 12021 příspěvků 21.02.12 12:57

Dášenko, hezky si to napsala a moc na tebe s Kubíčkem myslíme a držíme palečky, tentokrát to dopadne jak má :hug: :hug: :hug: :hug: :* :dance:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 21.02.12 13:22

Moc zajímavej deníček jsi napsala.
A ze všeho ti držím palečky aby jsi donosila krásná dvoujčátka a měla z nich radost jak rostou.
GRATULUJI a uvidíš podaří se to. :dance:

 
bell
Extra třída :D 12767 příspěvků 21.02.12 13:44

Dag,moc hezky jsi to napsala a ja i Adamek drzime palecky at vse dobre dopadne :hug: :hug: :hug:

 
Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 21.02.12 14:16

DAG krásnej deníček a věřím, že tentokrát se svých vytoužených miminek dočkáte a na podzim nám budeš psát deníček o porodu…už teď se se Šimonkem těšíme na miminka, jak si je poňuchňáme :srdce: :srdce: :* :*

 
dagmariana
Kelišová 6178 příspěvků 21.02.12 16:19

HAKU..prvního syna mám z prvního vztahu,byl chtěný. Potom opravdu 2× poprvé to bylo opravdu z hlouposti a antikoncepci jsem neměla,ale podruhé jsem v 11tt o miminko přišla a musela na revizi :(Tento potrat mám už i v popisku :(

 
Babe007
Neúnavná pisatelka 17434 příspěvků 22.02.12 09:15

Dagminko, ty naše těhulko, neboj dopadne to dobře. Už se všechny emimi tetičky těsíme na ty dvě dětátka ""http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s11263.gif:http://www.celysvet.cz/…e/s11263.gif ""http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s11263.gif:http://www.celysvet.cz/…e/s11263.gif
Hezky si to napsala

 
Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 22.02.12 12:42

Tak to se omlouvam,ja to ochopila tak,ze jsi 2× nechtene otehotnela a sla na interupci a pak chtene a prisla jsi o to…Jo,ty osudu jsou nekdy zle :( .V kazdem pripade ti preji at je toto tehu bezstarostne a ty mas brzy tve dva uzlicky v naruci ;)

 
fletnicka
Kecalka 126 příspěvků 22.02.12 19:52

Asi jsem už unavená, nějak jsem nepobrala ta těhotenství, kolik jich bylo. Ale moc držím pěsti, aby tentokrát všechno dobře dopadlo, aby se oběma miminkům dařilo a tvůj puberťák bude pěkně vozit dvojkočár :mrgreen: ;) .

 
dagmariana
Kelišová 6178 příspěvků 23.02.12 07:33

Těhotenství s mým manželem byla 4,ted jeď je páté.Poprvé to bylo hned napoprvé,neměla jsem antikoncepci,potom jsem o mimi podruhé přišla a po té 2× z IVF a o také nedopadlo dobře,nyní čekám dvojčátka,také po umělém oplodnění :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama